Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. B8

    Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Łeeeeee do do d..... taka d....
  2. czy oby napewno w nr nadwozia jest podana informacja o silniku :?: wydaje mi się że nie :???: Mój drogi na podstawie numeru nadwozia dowiesz się wszystkiego o aucie.Począwszy od daty produkcji i daty sprzedaży auta , poprzez całe wyposażnie oraz wszystkie przeglądy jakie miał robione.Ja właśnie dostałem wydruk , który ma chyba z 5 stron A4 , a podałem tylko numer VIN :mrgreen:
  3. A sprawdzałeś w książce serwisowej , albo na wklejce we wnęce na koło zapasowe??
  4. To znaczy , ze ktoś kiedyś zajeździł silnik , albo był dzwon i wsadził ktoś najtańszy jaki był
  5. Zrobiłem ankiete
  6. Ja bym sprzedał i jedne i drugie i kupił inne :mrgreen:
  7. Mój program czy Alana IC??
  8. To co misie lubią najbardziej w Audi
  9. 200KM pęknie spokojnie , a na zime przewidywany jest montaż ............. P.S Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen:
  10. Na żywo wygląda jeszcze lepiej.IC jest kozak , a jak już wszystko będzie poskładane i pomalowane to będzie miodzio
  11. Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 A IC jest wielki :shock: Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :mrgreen:
  12. Alan jesteś niemożliwy Najlepiej założyć FMIC.Alan zrobi fotki to zobaczycie jaką piękność ma u siebie :twisted:
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Kwestia wprawy
  14. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=84&start=0 :mrgreen:
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    orginały czy podróby ? :neutral: Podróby.Oryginał tylko w 19"
  16. Jedyny jaki mi przychodzi do głowy to AEB :mrgreen:
  17. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tylko , że tam to ponad połowa to oszuści
  18. Jest u Kolana na Poligonowej 45 081 501 20 10 0502259773. Tylko nie próbuj się z nim targowac
  19. Pasjonaci najczęściej wybierają DEEP PILE CHENILLE WASH MITT , a myjnie ULTRA PLUSH WASH MITT
  20. Dołki to się omija.Sprzedaje bo potrzebuje troche kasy zainwestować
  21. Idź na całość.Zakładaj 18"
  22. Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno. Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ? Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 AVF może rozwiniesz swoja wypowiedz Alan Baskecikowi chodzi o to , że AWX ma skrzynie 5 i 285Nm , a AVF ma skrzynie 6 i 310Nm
  23. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tylko dostane Twoje dane podane na 1 stronie.Taka była umowa , że dostęp do listy mają wyłącznie osoby , które się na niej znajdują Kiedyś ta lista będzie tak znana jak lista Wildsteina P.S Kolejna aktualizacja poszła.Doszło kilka nowych osób.Gdyby coś się nie zgadzało proszę o info
  24. Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno. Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ? Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6
  25. Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony Jak uważacie , że mój bardzo dymi to zobaczcie Skode Octavie.Według tego zdjecia i filmu , u mnie leci górskie powietrze , jak to mówi CTV Filmik :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/files/mt_dd/Purchawa.avi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.