Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. vag

    Hugo odpowiedział(a) na marcinA4 TDI temat w Elektryka i Oświetlenie
    Nowy z gwarancją 12 miesięcy za 2900 jak chcesz
  2. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    W A4 B6 były silniki 1,9TDI 100KM i 130KM i 115km bierz a4 Alan jakie silnik miał oznaczenie , bo ja go nie widze w instrukcji obsługi ?? AJM czy ATJ :shock:
  3. Oczywiście wiesz o tym , że największą wadą Audi jest ...........poprzedni właściciel
  4. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zawsze daje zdjęcia ładnych dupek
  5. Też w to nie wierze.Mi palił na trasie jak jechałem do 140 ok 8,5l :mrgreen:
  6. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dodałem ankiete
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    W A4 B6 były silniki 1,9TDI 100KM i 130KM
  8. Widzisz , dobrze , że założyłem klub bo dalej byś żył w nieświadomosci i nie wiedział byś , że były A4 1.6 Avant.A ja Ci mówie , że były :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1357030
  9. Buhaahhahahah rozbawiłeś mnie i teraz nie usne , bo będe się śmiał Ok zamykam , bo już nic nowego nie wymyślimy na temat tego badziewia
  10. !!??!! Masz czipowany silnik ? Dla serii 110 KM podaja ok. 12 sek. do 100...217kph tez brzmi ... wysoko Bolek ma czipsa 138ps 310nm :twisted:
  11. za tyle co kupiłeś? :mrgreen: Tak , razem z oponami.Sprzedaje nawet taniej niż kupiłem.Więc cena jest bardzo atrakcyjna jak za OZ.
  12. Jutro zrobie zdjęcia , bo sprzedaje swoje 18" :arrow: http://www.birolinigomme.com/images/Oz/antares.jpg
  13. No proszę Cię.Jak można napisać , że na oponie 225 nie czuć kolein :mrgreen: Jak przesiadłem się z 195 na 225 to z początku aż się wystraszyłem , bo tak trzeba było walczyć z kierownicą.Po kilku dniach się człowiek przyzwyczaja
  14. Dezent U :mrgreen:
  15. To ja jeszcze poszerze twoją wiedze i dodam 115KM
  16. W A4B6 już same się blokują jak rusze, a w B5 trzeba wcisnąć guzik.A co do mocy to kolega Szpak nie nie musi poprawiać , bo moc się zgadza
  17. Przecież w B6 w drzwiach z przodu i z tyłu są seryjne głośniki 16
  18. Sprzedają się bo naiwniaków nie brakuje.Komentarz wystawia się zazwyczaj po otrzymaniu paczki , a nie po jego przetestowaniu.W środku tego badziewia siedzą zapewne jakieś rezystorki które w sumie kosztują kilka złotych .
  19. Buhahahah , ale gówno ktoś zobił , a ludzie kupują i myślą , że zadziała
  20. Lepiej było zainwestować w coś lepszego.Nic to nie da
  21. Nie otwierają się , bo to kara , że nazwałeś auto "ścierwo"
  22. Kowi podjedź na Wrońską.Jeździłem tam i byłem zadowolony
  23. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Stoi sobie policjant z "suszarką" na poboczu i się nudzi. Nagle na horyzoncie pojawia się nowiutki mercedes i oczywiście smerf go zatrzymuje. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, za kierownicą siedzi obszarpany śmierdzący żul. Policjant totalnie zaskoczony pyta: - Kurde! Tyle lat pracuję i nie stać mnie na takiego Merca, a ty taki obszarpany takim cackiem się bujasz. Jak to możliwe? - Bo ja mam taki dar: jak nasikam łysemu na głowę, to mu włosy odrastają. Jednemu nowobogackiemu nasikałem i mi tego Merca podarował. Policjant zdejmuję czapkę i nadstawia łysą pałę: - Posikaj i na mnie to nie zapłacisz mandatu i puszcze cię wolno! Żul rozpina rozporek, wyciąga zapyziałego ****a i zaczyna sikać. Z tylnego siedzenia mercedesa słychać histeryczny śmiech: - O, żesz w mordę. Za taki numer, to ci i mieszkanie kupię!
  24. Znalazłem przydatny link , jakby ktoś chciał rezać tempomat u siebie :arrow: http://www.a4-freunde.de/pdf/gra_b5_diesel.pdf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.