Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy :shock:
  2. Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans :razz: No proszę Cię teraz o pozamiatałeś.Nie mam argumentów
  3. Murzyn podpadziocha.Ja rozumiem , że nowi nie czytają forum dokładnie , ale Ty stary wyjadacz i pytasz dokładnie o to samo co jest 2 wątki nizej :shock: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1203
  4. Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma
  5. Jaka moc tego 1,9tdi?? chyba 75KM jak mówisz , że został tak daleko w tyle
  6. Najbardziej podobało mi się umieszczenie wyświetlacza od radia w lusterku wstecznym
  7. Hugo odpowiedział(a) na Pikuś temat w Audi A4 B5
    Malujjjjjj :twisted:
  8. A czy przypadkiem nie masz na myśli takich większych kratek po bokach bagażnika??
  9. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A jak ustawisz po środku i otworzysz drzwi to nie świeci ??
  10. A przczytaj ten temat od początku.Tam wszystko było napisane
  11. Ale Wy delikatni jesteście :mrgreen: Trzeba być tfardym nie mientkim Połóż sobie jaśka pod tyłek i pod plecy i pod głowe
  12. Na forum padło stwierdzenie , że zawiecha w A4 nie jest komortowa i A4 zostało porównane do wozu drabiniastego.Chciałem poznać opinie użytkowników.Proszę o zagłosowanie w ankiecie i poparcie głosu jakimiś argumentami
  13. Proponuje przejechać się Seatem Leonem i jestem pewien , że zmienisz zdanie :mrgreen:
  14. Jeżeli twierdzisz , że zawiecha w A4 nie jest komfortowa to nie mam pytań :shock: Proponuje przejechać się na przykład Seatem Leonem to zobaczysz co to znaczy wóz drabiniasty.Kompletnie sie nie zgodze , że w A4 zawieszenie nie jest komfortowe.Jeżdże na 18" i nie narzekam
  15. Masz na myśli to , że pada na naszych dziurach czy jesteś nie zadowolony z komfortu??
  16. To jak jutro zajrzysz to napisz czy coś znalazłeś.Być może w Tdi nie ma
  17. a co masz pod siedzeniem ??? :roll: Spanky nie mów , że nie zagladałeś :mrgreen: Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy
  18. No przecież nie będą specjalnie robić innego wyświetlacza , dla tych którzy nie mają czujnika temp.Z drogo by to kosztowało , bawić się w takie zmiany
  19. To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika
  20. Dobrze gada.Polać Mu :mrgreen:
  21. Z tego co wiem , to w tym pojemniku jest taka uszczelniająca masa.Po wstrzeleniu tego w opone , nadaje się ona raczej do wywalenia , bo wyczyścić to raczej się jej nie da z tego.
  22. A zamierzasz je zmienić czy czekasz aż się pokażą druty albo Ci opona wystrzeli , wypadniesz z drogi i rzowalisz się na drzewie :mad: Opone powinno sie wymieniać najpóźniej jak ma 4mm , bo później to już z oponą to ona za wiele wspólnego nie ma , oprócz nazwy
  23. To co ja mam powiedzieć jak jeżdze na 225/40/18
  24. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Nie są.Proponuje przejrzeć forum , bo pisaliśmy o tym :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=848&start=0.Proponuje też używać szukaczki
  25. Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem. Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.