Treść opublikowana przez Hugo
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy :shock:
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans :razz: No proszę Cię teraz o pozamiatałeś.Nie mam argumentów
-
[sedan] wyciagniecie glosnikow tyl
Murzyn podpadziocha.Ja rozumiem , że nowi nie czytają forum dokładnie , ale Ty stary wyjadacz i pytasz dokładnie o to samo co jest 2 wątki nizej :shock: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1203
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Jaka moc tego 1,9tdi?? chyba 75KM jak mówisz , że został tak daleko w tyle
-
Panel od radia przeniesiony np na osłone przeciw słoneczną
Najbardziej podobało mi się umieszczenie wyświetlacza od radia w lusterku wstecznym
-
Malowac dokładke zderzaka???
Malujjjjjj :twisted:
-
Nawiem na pace
A czy przypadkiem nie masz na myśli takich większych kratek po bokach bagażnika??
-
[ALL B5] Oświetlenie wewnętrzne
A jak ustawisz po środku i otworzysz drzwi to nie świeci ??
-
ciekawość co to za skrzyneczka
A przczytaj ten temat od początku.Tam wszystko było napisane
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Ale Wy delikatni jesteście :mrgreen: Trzeba być tfardym nie mientkim Połóż sobie jaśka pod tyłek i pod plecy i pod głowe
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Na forum padło stwierdzenie , że zawiecha w A4 nie jest komortowa i A4 zostało porównane do wozu drabiniastego.Chciałem poznać opinie użytkowników.Proszę o zagłosowanie w ankiecie i poparcie głosu jakimiś argumentami
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Proponuje przejechać się Seatem Leonem i jestem pewien , że zmienisz zdanie :mrgreen:
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Jeżeli twierdzisz , że zawiecha w A4 nie jest komfortowa to nie mam pytań :shock: Proponuje przejechać się na przykład Seatem Leonem to zobaczysz co to znaczy wóz drabiniasty.Kompletnie sie nie zgodze , że w A4 zawieszenie nie jest komfortowe.Jeżdże na 18" i nie narzekam
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Masz na myśli to , że pada na naszych dziurach czy jesteś nie zadowolony z komfortu??
-
ciekawość co to za skrzyneczka
To jak jutro zajrzysz to napisz czy coś znalazłeś.Być może w Tdi nie ma
-
ciekawość co to za skrzyneczka
a co masz pod siedzeniem ??? :roll: Spanky nie mów , że nie zagladałeś :mrgreen: Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy
-
Licznik z a4
No przecież nie będą specjalnie robić innego wyświetlacza , dla tych którzy nie mają czujnika temp.Z drogo by to kosztowało , bawić się w takie zmiany
-
Licznik z a4
To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika
-
które lampy lepsze i jaka jest różnica
Dobrze gada.Polać Mu :mrgreen:
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
Z tego co wiem , to w tym pojemniku jest taka uszczelniająca masa.Po wstrzeleniu tego w opone , nadaje się ona raczej do wywalenia , bo wyczyścić to raczej się jej nie da z tego.
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
A zamierzasz je zmienić czy czekasz aż się pokażą druty albo Ci opona wystrzeli , wypadniesz z drogi i rzowalisz się na drzewie :mad: Opone powinno sie wymieniać najpóźniej jak ma 4mm , bo później to już z oponą to ona za wiele wspólnego nie ma , oprócz nazwy
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
To co ja mam powiedzieć jak jeżdze na 225/40/18
-
nie mam spryskiwaczy
Nie są.Proponuje przejrzeć forum , bo pisaliśmy o tym :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=848&start=0.Proponuje też używać szukaczki
-
Licznik z a4
Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem. Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie