Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda Moto News – wiadomości motoryzacyjne
Treść opublikowana przez Hugo
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
Czy chcesz powiedzieć , że zapłaciłeś 1500zł za starą regenerowaną turbinę :shock: :shock: I jak mozesz , to nie dodawaj do każdego swojego posta , zdjecia A4 :!:
-
Mandaciki panowie mandaciki
czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz: A czy spalanie na poziomie 15l/100 w miescie w seryjnym 1.8T uważasz za PSJ?? Na trasie tez raczej nie jeżdze 80km/h
-
Mandaciki panowie mandaciki
A ja w swojej karierze (8 lat) dostałem tylko 1 mandacik za szybkość. 2 pkt i 150zł
-
A4 Assistance
Nikt nie zapomniał.Przybywa nowych osób i kolejne uaktualnienie puszcze do wszystkich w piątek
-
czy zmieniarka z A6 4EO 03x 111 bedzie pasować do A4 b6
A jak wygląda A5 Za pewne chodzi o B5
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Ciesze się , że mogłem pomóc
-
A4 Assistance
Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe
-
A4 Assistance
Oczywiście.Już przybyło kilka osób.Pod koniec tygodnia puszczam do wszystkich uaktualnienie
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.onet.pl/1349951,69,item.html
-
A4 Assistance
Bo skończył się limit i trwały negocjacje.Już wszystko jest ok. Koniec OT .Wracamy do tematu !!!!
-
A4 Assistance
W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał
-
A4 Assistance
a ja nic nie dostałem jeszcze Poszło na Twoją poczte na onecie :roll:
-
Które felgi byście wybrali?
Zdecydowanie BBS !!!!
-
A4 Assistance
OK.A więc sprężyłem się bardzo i lista jest gotowa.Aktualnie jest na niej 58 osób.Właśnie ja wysyłam do wszystkich z listy.Jak ktoś wysłał dane , a nie dostał listy niech da znać.Ewentualnie jak są jakieś niezgodności też dajacie znać. Pozdrówka
-
A4 Assistance
Zdeniu spokojnie.Twoje dane doszły.Mam jeszcze kilkanaście zgłoszeń do wklepania.Wróciłem właśnie po weekendzie do domu.Mam nadzieje , że do jutro uporam się dopieszczeniem wszyskiego i wysłaniem
-
co mi powiecie na temat audi a4 1.8 turbo
Trasa do 140km.h spalanie ok 8,5-9l Miasto 12-13l i więcej jak masz ciężką noge LPG, czyli liquid petroleum gas , w Polsce zwany propanem - butanem
-
Warsztaty i sklepy
Przecież nie będe robił do każdego pomysłu nowego działu , bo po roku to byłoby z 500 działów.Jest odpowiedni temat i tam piszemy
-
A4 Assistance
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=266 PS Na liście mam już 50 osób.Jutro dokończe klepać maile i wysyłam liste
-
A4 Assistance
Widziałem podobne Assistance na innych forach, sam również uczestniczyłem w KTK-Assistance tak więc sądzę, że pomysł jest na tyle popularny, że niewiele zostało do wymyślenia Dokładnie.Od samego początku jestem w Audi Assistance AKP i stwierdziłem , że u nas też się to przyda
-
A4 Assistance
A Ty myślisz , że my nie bywamy za granicą :?:
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
Potwierdzam.Michu z AKP miał własnie sekwencje i 193KM i śmigało , aż miło
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Kurcze nie moge namierzyć fotki.Proponuję poszukać na www.elektroda.pl bo ja jakoś mało czasu mam ostanio
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Nie powiem CI dokładnie jak długo.Troche go trzeba podgrzać.Wiem , że co niektórzy wyciągali ten procesor i trzymali go 2 godziny w piekarniku nagrzanym do 200'C i po takim zabiegu już nigdy problem głośności nie powrócił.Natomiast po suszarce zdarzało się , że po na przykład 6 miesiącach znowu się to robiło
-
TDI - Benzyna
Ciachu ciachu , leci temat ten do piachu
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
:shock: pierwsze slysze ... ale jak pomaga to warto zapamietac ...... :twisted: Widzisz Spanky brachu jakich ciekawych rzeczy można dowiedzieć się na forum