Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Czy chcesz powiedzieć , że zapłaciłeś 1500zł za starą regenerowaną turbinę :shock: :shock: I jak mozesz , to nie dodawaj do każdego swojego posta , zdjecia A4 :!:
  2. czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz: A czy spalanie na poziomie 15l/100 w miescie w seryjnym 1.8T uważasz za PSJ?? Na trasie tez raczej nie jeżdze 80km/h
  3. A ja w swojej karierze (8 lat) dostałem tylko 1 mandacik za szybkość. 2 pkt i 150zł
  4. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nikt nie zapomniał.Przybywa nowych osób i kolejne uaktualnienie puszcze do wszystkich w piątek
  5. A jak wygląda A5 Za pewne chodzi o B5
  6. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe
  7. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście.Już przybyło kilka osób.Pod koniec tygodnia puszczam do wszystkich uaktualnienie
  8. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.onet.pl/1349951,69,item.html
  9. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo skończył się limit i trwały negocjacje.Już wszystko jest ok. Koniec OT .Wracamy do tematu !!!!
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał
  11. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja nic nie dostałem jeszcze Poszło na Twoją poczte na onecie :roll:
  12. Zdecydowanie BBS !!!!
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    OK.A więc sprężyłem się bardzo i lista jest gotowa.Aktualnie jest na niej 58 osób.Właśnie ja wysyłam do wszystkich z listy.Jak ktoś wysłał dane , a nie dostał listy niech da znać.Ewentualnie jak są jakieś niezgodności też dajacie znać. Pozdrówka
  14. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdeniu spokojnie.Twoje dane doszły.Mam jeszcze kilkanaście zgłoszeń do wklepania.Wróciłem właśnie po weekendzie do domu.Mam nadzieje , że do jutro uporam się dopieszczeniem wszyskiego i wysłaniem
  15. Trasa do 140km.h spalanie ok 8,5-9l Miasto 12-13l i więcej jak masz ciężką noge LPG, czyli liquid petroleum gas , w Polsce zwany propanem - butanem
  16. Przecież nie będe robił do każdego pomysłu nowego działu , bo po roku to byłoby z 500 działów.Jest odpowiedni temat i tam piszemy
  17. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=266 PS Na liście mam już 50 osób.Jutro dokończe klepać maile i wysyłam liste
  18. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Widziałem podobne Assistance na innych forach, sam również uczestniczyłem w KTK-Assistance tak więc sądzę, że pomysł jest na tyle popularny, że niewiele zostało do wymyślenia Dokładnie.Od samego początku jestem w Audi Assistance AKP i stwierdziłem , że u nas też się to przyda
  19. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    A Ty myślisz , że my nie bywamy za granicą :?:
  20. Potwierdzam.Michu z AKP miał własnie sekwencje i 193KM i śmigało , aż miło
  21. Kurcze nie moge namierzyć fotki.Proponuję poszukać na www.elektroda.pl bo ja jakoś mało czasu mam ostanio
  22. Nie powiem CI dokładnie jak długo.Troche go trzeba podgrzać.Wiem , że co niektórzy wyciągali ten procesor i trzymali go 2 godziny w piekarniku nagrzanym do 200'C i po takim zabiegu już nigdy problem głośności nie powrócił.Natomiast po suszarce zdarzało się , że po na przykład 6 miesiącach znowu się to robiło
  23. Hugo odpowiedział(a) na oizdog temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciachu ciachu , leci temat ten do piachu
  24. :shock: pierwsze slysze ... ale jak pomaga to warto zapamietac ...... :twisted: Widzisz Spanky brachu jakich ciekawych rzeczy można dowiedzieć się na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.