Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak dobrze wyprać samemu tapicerkę??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie mam zamiar zabrać się za wypranie tapicerki w moim autku ( wiem za małe pieniądze można to zrobić fachowo) ale mi większą przyjemnośc sprawi jak to zrobię sam. Jak macie praktyczne rady czyli jak czym co i w jaki sposób to piszcie proszę !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie praktyczne rady czyli jak czym co i w jaki sposób

Wyciagasz siedzenia, tapicerke i wrzucasz do pralki :mrgreen: Hehe, a tak na powaznie, sa dobre srodki, zalezy czy chcesz calkiem wyprac czy tylko z plam jakichs. Sa szampony, dobry jest tez Vanish do dywanow i tapicerki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa takie preparaty w sprayu na plamy, psikasz, pozniej mokra szmatka czyscisz, plamy schodzą ... Chyba ze cale chcesz wyprac - odswiezyc, wtedy najlepiej powyciagac i wyprac i tu sie sprawdza Vanish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zbierasz nadmiar wody ( lub brudną ) z tapicerki ???

odkurzaczem, po praniu z calej tapicerki musisz wyciagnac wode w ten sposob

co do srodkow to vanish jest bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pianki do prania tapicerki potrafia wylazic z niej pod postacja klakow, kurzu i innego gowna wiec trzeba wybrac dobry preparat. ja, tak jak koledzy, polecam Vanish do dywanow i odkurzacz z funkcja prania, zeby wode wyciagnac z foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, zwykly tez daje rade

Daje rade do czasau kiedy nie pociągnie za dużo wody , zrobi sie zwarcie i zabije piorącego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem Vanishem ,tylko trzeba samą pianą ,wtedy nie ma problemu z wodą

lub pianką do czyszczenia tapicerki i wykładzin podłogowych firmy SONAX :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, zwykly tez daje rade

Daje rade do czasau kiedy nie pociągnie za dużo wody , zrobi sie zwarcie i zabije piorącego :lol:

wizja straszna, ale wiekszosc nowych odkurzaczy daje sobie rade... 2filtry + wklad papierowy wychwtuja wilgoc... a gdzie tam jeszcze to podpiecia 220V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował Wyciągania wody zwyklym odkurzaczem :grin: -a do tapicerki Vanush jest Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj specjalistycznych zakładów (może tych od prania dywanów), mają specjalny sprzęt którym wypiorą i nie bedzie musiała schnąć tygodniami ;) Samemu bym się w to nie bawił bo środki które będą potrzebne nie będą tanie a twoja praca przy tym potrwa cały dzień albo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...