Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na oizdog temat w Układ Jezdny
    Nie ma na to reguły.Znam ludzi którzy w A4 robili fabryczny zawias dopiero przy ok 150 tys
  2. Tak zgadza się , tylko to nie dziala w Polsce
  3. kolega ma avanta :mrgreen: : Tak to jest jak któs używa słowa kombi pisząc o Audi
  4. Na desce to były głośniki w Audi 80.W A4 masz głośniki w przednich drzwiach.W tylnych czasami się trafiają , ale nie jest to seryjne wyposażenie.Tak samo w półce z tyłu , czasami są czasami nie.Jak nie ma to trzeba wyciąć otwór w półce i pod spodem masz przygotowane miejsce na głośniki
  5. Od początku produkcji
  6. Dokładnie.Chłopaki róbcie wspólnego spocika z ludzikami z AKP.To super ludzie , piłem z nimi wódke nie raz , bawiliśmy się zawszed super , więc nie będziecie zawiedzeni.Pozdro
  7. Miałem w B5 w przednich drzwiach zestaw Infinity Referance i byłem bardzo zadowlony.Także polecam
  8. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W A4 nigdy nie było w wyciraczkach.Sprywskiwacze powinienieś mieć w masce.Ale przypuszczam , że auto miało wymienioną maske na tą po lifcie i wtedy spryskiwacze są montowane pod maską. Zapraszam do newbie
  9. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozmawiają dwa bobasy w wózkach: - Jesteś zadowolony ze swojej mamy? - W zasadzie tak, chociaż pod górkę troche zwalnia...
  10. proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy A co to jest smt :shock: Kto zakłada, albo gdzie można kupić i za ile :?: Ile % przybędzie :?: http://perfectpower.com/products/smt6.asp , cena z smt6 ok 500zł
  11. Zakładaj i się nie zastanawiaj
  12. Jak chce zwiększyć moc , to niech sprzeda Alfe i kupić jakieś auto z turbo
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wywiad.z.dziwka.patrz.pl/ :shock:
  14. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Do Twojego będzie ten pasował :arrow: http://www.takakaira.com/accessories/nightpager/nightpager.html
  15. 2.6 do setki ma 8,9 1.9 130KM do setki 9,9 Z tym , że B6 jest cięższe.Więc ta sekunda to pikuś
  16. Jedyna skrzyneczka jaka przychodzi mi teraz do głowy to komputer :roll:
  17. Hugo odpowiedział(a) na bronson temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować Trzeba podusfitke sciągać i robić dziurki w dachu
  18. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A może wystarczy to przemnożyć przez 10 i będziesz miał liczbe obrotów :twisted:
  19. No i co z tego , że będzie ładnie pracował jak go diesel będzie objeżdżał
  20. Jakbyś się namyślił na concerta II to mam takiego do sprzedania
  21. Dokładnie.Ten silnik nie nadaje się do przeróbek.Musisz cieszyć się tym co masz.Jak chciałeś bawić się w chipa to trzebabyło kupić 1.8T albo siakiegoś diesla
  22. Też jestem za :twisted:
  23. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Jaja sobie robisz??A włożyłeś odrobine wysiłku i zajrzałeś na 1 strone tego wątku?? :shock:
  24. Tora to taki ludzik :arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/index.php
  25. A powinien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.