Treść opublikowana przez Hugo
-
[ALL] Cofanie licznika
Jasne , że sobie jaja zrobiłem Ale jakieś 4 lata temu w Lublinie była taka oto akcja. Wieczorem , jak rodzice poszli spać , pewna panienka wzięła z garażu auto rodziców.Zgarnęła 3 znajomych i pojechali na nocną przejażdzke do Kazimierza Dolnego.Posiedzieli tam troche i wczesnym rankiem postanowili wrócić do domu.Dziewczyna wpadła w panike , że ojciec zobaczy przebieg i że będzie miała gorąco.Wpadła wiec na pomysł , że wrocą do Lublina na wstecznym :shock: Jak pomyślała tak zrobiła.przejechali kilkaset metrów i rozbili maluszka
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Nie z ustawień , bo samemu sobie wybierasz model i silnik :mrgreen:
-
[ALL] Cofanie licznika
Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Sorry za off topic , ale skąd wziąłeś silnik 1.9tdi 110KM w B6?? :shock:
-
Moje A4
Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane
-
Jaki jest symbol silnika.....????
No to po baciku dla Was :twisted:
-
Radio do 600 zł
Poszukaj lepiej Alpine
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Są dobre jak sa oryginalne , a to najczęściej podrabiany olej w PL.Moja A4 wyjechała z fabryki z olejkiem Shell Helix
-
Podgrzewane lusterka
Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają i wlasnie tego nie rozumiem ... ktory z helmutow wpadl na tak fatalny pomysł...... :neutral: Nie wiem , który to , ale wiem , że już nie pracuje , bo w B6 lusterka się podgrzewają jak włącze ogrzewanie tylnej szyby
-
Podgrzewane lusterka
Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają
-
Chiptronic
Firme znamy , ale co do tuningu diesla to raczej nie są lidrami na rynku.Jak już to proponuje pojechać do Mastersa , a jeżeli chodzi o tuning mechaniczny diesla to najlepsi w tym są chłpaki z CompSport
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Możesz to rozwinąć bo za bardzo nie wiem co masz dokładnie na myśli ? Bo to chodzi o układ przeniesienia napędu , a nie zawieszenie
-
Zmiana kierownicy
Mówie jak najbardziej poważnie.Zamówić Ci ??
-
Zmiana kierownicy
Cena z poduchą 6000zł
-
Skóra na Maske Do A4
Taki "kondon" do B5 na maske i atrape kosztuje 45€ Natomiat wersja większa , dodatkowo osłaniająca zderzak kosztuje 99€ :twisted:
-
Dioda alarmu - czy pomaga złodziejowi?
U mnie nie ma grzybków.W drzwiach kierowcy zamiast grzybka jest dioda od alarmu
-
Problem z zegarami
O którym przełączniku mówisz , na której mantce z prawej czy lewj stronie. Z prawej są tylko wycieraczki i ewentualnie sterowanie fisem.Z lewej natomiast jest tempomat i zapewne o to chodzi
-
dziwny zapach :(
To grzyby z klimy tak śmierdzą.Musisz odkazić klimatyzacje.W serwisie od klimatyzacji koszt 100zł.Poszukaj w sklepach spray do odkażania klimy , jest tańszy i możesz zrobić to samemu
-
Skóra na Maske Do A4
www.ebay.de
-
Zlot Mazury Lipiec
Przecież są cały czas :shock: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewforum.php?f=2 Ale Tobie ciężko zaproponować jakiś regionalny spocik , bo nie wiemy skąd jesteś.Wpisałeś sobie Polska i lipa
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
Po nagrzaniu mam cały czas 90.Obojetnie czy miasto czy trasa
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ale przecież tak samo może być jak ziarenko piasku zostanie Ci na przykład pod irchą.Więc nie ma reguły czym wycierasz
-
Zlot Mazury Lipiec
Jakie zloty masz na myśli ?? Bo ja na forum widze tylko jeden
-
Strefa Śmiechu
Prawie jak Edyta: http://hymn.usa.patrz.pl/
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Serwis u nas to na pewno Ci tego nie zrobi.Przyjmą zlecenie i wyślą do Niemiec