Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj Audik A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladne :) a to jeszcze model przed 1 liftem czy po?? bo niby tylne swiatla ma jak po, a kiere jak przed...

PS a czyje to bordowe??

Opublikowano

No ładna, tylko ma sporą wadę .... nie jast avant :mrgreen: :razz:

Opublikowano

piurko2, jak zwykle sie czepiasz sedanow :P

Opublikowano
piurko2, jak zwykle sie czepiasz sedanow :P

Co to znaczy jak zwykle.. :oops: Ja tylko tak... :cry:

Opublikowano
  • Autor

Jest to model 97 przed czesciowym liftem zewnetrznym (nie przerabialem nic, orginal)

czyli lampy i listwy a wnetrze jeszcze stare, taki lifting byl od konca 96 roku :smile:

Opublikowano

piurko2, hehe tez teraz szukam avanta, ale nie ma w salonie (B6) :twisted: :roll: :lol:

Opublikowano
piurko2, hehe tez teraz szukam avanta, ale nie ma w salonie (B6) :twisted: :roll: :lol:

Czyli jednak avant... :mrgreen: hmm to jest to :razz:

Opublikowano
  • Autor

Mi sie trafi sedan to wzialem i jestem z niego zadowolony :smile:

Opublikowano
Czyli jednak avant... :mrgreen: hmm to jest to :razz:

bo wozek dla dziecka sie ledwo miesci przez ten mikroskopijny otwor do bagaznika...

Opublikowano
  • Autor
PS a czyje to bordowe??

Mialo byc moje ale jakos sie niezdecydowalem na nie :wink: bo warunki niebyly oplacalne dla mnie

Opublikowano
Czyli jednak avant... :mrgreen: hmm to jest to :razz:

bo wozek dla dziecka sie ledwo miesci przez ten mikroskopijny otwor do bagaznika...

No ja też się musze nagimnastykować jak wkładam wózek :lol:

Krzychu88 ładne autko :mrgreen:

Opublikowano

Autko ladne tak samo jak wszystkie nasze klubowe A4 :mrgreen:

a co do wozkow to nie lepiej kupic zonie jakiegos vana tam to nawet nie trzeba by skladac wozka :lol:

Opublikowano
a co do wozkow to nie lepiej kupic zonie jakiegos vana tam to nawet nie trzeba by skladac wozka :lol:

Po co zaraz vana , wysłać na kurs kupić tira i jest git... :mrgreen:

Opublikowano

w Polsce znam 2 kobiety ktore maja prawo jazdy kategori C :wink:

[ Dodano: 2006-06-10, 08:29 ]

a w stanach juz sam widzialem ze 4 za kierownica Tira :mrgreen: szalone Kobiety :lol:

Opublikowano
a w stanach juz sam widzialem ze 4 za kierownica Tira :mrgreen: szalone Kobiety :lol:

Oglądałem kiedyś program o kobietach które jeźdzą w USA cieżarówkami.Niezłe pakerki z nich były :shock:

Opublikowano

Hugo, to w B6 tez jest taki maly otwor?? :cry: wydawalo mi sie ze ciut wiekszy

Opublikowano

Ladne autko :grin: z reszta jak kazde a4 co tu duzo mowic :mrgreen: poluje teraz strasznie na lamki tyl po 1lub2 lifcie :mrgreen:

Opublikowano
Hugo, to w B6 tez jest taki maly otwor?? :cry: wydawalo mi sie ze ciut wiekszy

Bagażnik sam w sobie jest spory , ale otwór mógłby byc ciut większy :mrgreen:

Opublikowano

No autko bardzo ladne :mrgreen: Gratuluje :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.