Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. to one nie grzeja?? mi wlasnie 2,albo 3 gorne nie grzeja Dokładnie.U mnie też chyba 3 nie grzeją
  2. Ja miałem '96 i miałem Valeo
  3. Hugo opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo proszę o wpisywanie się tutaj ludzi , którzy używają Skype.Ja w tym poście zrobie liste.Czasami można z kimś pogadać jak się nudzi.Jak koś nie ma Skype to można go pściągnąć tutaj :arrow: http://skype.com/download/ . Ok to zaczynam :mrgreen: 1.Hugo - hugoquattro 2.Bratpit - bratpit1977 3.dark79 - darekgulijski 4.T-żółw - audi-kh 5.piotr1602 - piotrkamila 6.BladyRS - bladycs 7.Ono - jestem_ono 8.jChyra - fotoMI 9.Murzyn - Murzyn81 10.Janek - Ryszard.Ochucki 11.Baskecior - baskecior 12.adamooo - adamooo_1 13.bulinek - nusiabuli 14.arahil - arahill 15.lukas23 - lukaszl23 16.piter - piutrf 17.szpak - Iverson7766 18.bolek - Bolcio24 19.piurko - piurko2 20.adadur - adadurPL 21.marecki_78 - Marecki_78 22.Nasti - Nasti 23.Elektron9 - elektorowicz 24.bulinek - nusiabuli 25.Adadur - adadurPL 26.Piurko - piurko2 27.Talib1990 - tomciososnowiec 28.Andrzej710127 - andrzej710127 29.Wustyle - seba_wu 30.Poziek - POZIEK01 31.Szymek 23 - mszymecki 32.Slawek66 - travolta2 33.Iverson - tommyiverson1 34.Seta - seta896 35.Zdeniu - zdeniu77 36.Gelo - gelo_lsw 37.Myta1 - myta1 38.Krzyn!ek - krzyniek25 39.Szczet - szczet83 40.Malinova - malinova89 41.A4-V6 - grabsatel 42.Nudel - Nudel1 43.Gamling - Gamling1981 44.Elkrecik - Elkrecik
  4. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    I jak dzwoniłeś?? Kumpel dzownił i pytał o wymiane zawiasu na nowy , to pierwszy termin na 10 czerwca :mrgreen:
  5. Ty lepiej zobacz którędy biegnie trasa , a gdzie jest Łódź
  6. :arrow: http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?E_wg=210506146lS19J406145143149461665ITIWG4v11133gbr004j112u101510110z100s110417430008S3Jha293000011000121g10111a101311041743000aR2l6eWNrbw000010091143a1510013010010072006145039.004-1.00110001001001001001001003gbr011011&stat=ambiguous_iti&pim=true&dtmDeparture=null&strStartChoice=0&x=37&y=9
  7. Hugo odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Szczerze to nie wierze w tą odporność tej folii.A jak ona cenowo stoi??Moim zdaniem warto zainwestować te 300zł w lusterka i będzie miodzio
  8. Hugo odpowiedział(a) na Dexter temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak kupisz całe lusterka to bedzie miodzio.Nie kupuj przypadkiem nakładek bo to porażka
  9. Obawiam się , że do Alpine nie ma mapy Polski.Wolałbym chyba wstawić oryginalną navi :mrgreen:
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wróbelek na gałązce siedzi czy kuca ?? Kuca , bo jakby siedział to by mu nóżki zwisały
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    1.8 T z przerobkami nigdy nie bedzie ekonomiczne... Ja mam srednie spalanie na poziomie 15.6 (miasto)..... 15l to ja wykręcałem na mieście , na seryjnym silniku
  12. Chłopaki na razie nie chce obiecywać.Zobacaczymy jak będzie z czasem.Oczywiście chętnie bym przyjechał.Urlop co prawda mam w sierpniu , ale jak będe miał czas to na bank przybęde
  13. Nie ten wątek.Pisz w odpowienim miejscu !!
  14. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dokładnie.Jak podniesiesz maske i spojrzysz w dół , to powinieneś go zobaczyć :smile:
  15. No skoro chcesz przepłacać , to pierwszy z brzegu to www.sklep.tuning.pl
  16. My tu rozmawiamy o Torsenie , a to całkiem inna bajka W Volvo podczas jazdy na szosie niemal cały moment obrotowy jest przekazywany na oś przednią. W terenie (a także na śliskiej nawierzchni) moment jest przekazywany także na tylną oś. Wszystko odbywa się automatycznie za pośrednictwem czujników i sprzęgła lepkościowego.Także zapiszczenie Volvo , to żaden problem
  17. Te ślady to chyba na żwirku albo na śniegu.Próbowałem zapiszczeć kołami w 1.8TQ i nie udało się.Opony 195/65/15.Także nie wierze w te ślady na jezdni.Za mała moc , żeby zerwać przyczepność W RS4 przy mocy 400KM jak się ostro staruje to koła na chwilke stracą przyczpność :mrgreen:
  18. Z oka by mu wyleciało.Ja bym mu wcisnął w d*** A swoją drogą , to widze , ze nie brakuje pojebów u nas w kraju :shock:
  19. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przychodzi ksiądz do burdelu i mówi: - niech będzie pochwalony Na to burdelmama: - ale Lona dziś nie pracuje...
  20. Hugo odpowiedział(a) na lnn temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nie zgodze się.Jeżdze z włączona klimą codziennie i zaczęło mi własnie śmierdzieć.Odkażanie pomaga :mrgreen:
  21. Chłopaki do jakiej miejscowosci się wybieracie w lipcu jak to nie tajemnica oczywiście ??
  22. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    Na pewno pracują Teraz rozbudowali się o kolejne 3 albo 4 stanowiska więc powinno być szybciej.Najlepiej zadzwoń i zapytaj jak z terminami
  23. Hugo odpowiedział(a) na adasn temat w Układ Jezdny
    Miałem to samo i jak koleie już nie wiedzieli co robić to mi kazali maglownice wymienić Wujaszek jest taksiarzem a oni maja zawsze dobrych fachowców i dostałem od nich namiary.Pojechałem , krótka jazda testowa , szybka diagnoza , wjazd na podnośnik , potwierdzenie diagnozy , regeneracja wachacza i błoga cisza "Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Plouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie, pow. Lublin tel. (081) 502-15-06 Trasa na Naleczów , zaraz za Lublinem , jak wjedziesz do Plouszowic i miniesz autogaz to po prawej stronie bedzie duzy szyld Lider Service przy samej ulicy Tylko do nich to najlepiej wczesniej zadzwonic i sie umówic , bo maja spore kolejki Pozdrawiam
  24. Tak ma być.Nie martw się , wszytko jest OK
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Sedan :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.