Treść opublikowana przez Hugo
-
Wieksze opony do A4...
ET masz nabite na felgach.Od ET zależy jakie dystanse założyć
-
S4 Killer
A dieselek Audi Mastersa objedzie Evo
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych
zgadza sie ale zawsze zapali!!!! Dokłdnie
-
pojemność zbiornika paliwa
OK tylko nadal nie znam pojemności :mrgreen: jaka jest :?: Ośka 62l , a quattro 60l
-
temp a moc silnika (?)
W obudowie filtra powietrza
-
Wieksze opony do A4...
Jakie ET ma felga?? A co do opon to zalecana jest 205/55R16
-
zapalanie się kontrolki świe żarowych
Problem rozwiązany więc zamykamy
-
Quad - prawo jazdy jaka kategoria
Śmigać można , ale nie polecam.To jest bardzo wywrotny sprzęt i można sobie krzywde zrobić bez kasku
-
chrom na klapie bagaznika...
Fuuuuu nie pasuje :razz:
-
[ALL B5] Założyć LPG?
Przez 9 lat użytkowania A4 1.8T , nie wlałem do niej ani kropelki benzyny 98 Ktoś Ci głupot nagadał , że musi jeździć na 98.To nie RS4 , żeby były takie wymogi
-
[1.8T AEB] Nie chodzi na 2 cylindrze :(
Takim bardzo precyzyjnym sprzętem jak na fotce :arrow: Sprzęcik
-
Quad - prawo jazdy jaka kategoria
Do kierowania takim pojazdem w krajach Unii Europejskiej wymagane jest Prawo Jazdy kat B, B1 Prawo unijne uregulowało status prawny quada; obecnie czterokołowce zaliczamy do kategorii pojazdów samochodowo-motocyklowych o małej masie i mocy do 15 kW, nadało również właściwe oznaczenie tej kategorii pojazdów jako L7e
-
AIR BAG ?
stawiam na boduche fotela A ja obstawiam , że Alfuta w swojej A4 nie ma poduch w fotelach
-
Wieksze opony do A4...
Powinineś miec opone 225/50/16
-
AIR BAG ?
Podjedź i podłącz autko pod kompa i będzie wszystko jasne.Prawdopodobnie to błąd poduchy i da się go skaować
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
Polecam taki zestawik :arrow: http://www.carhifistudio.com/morel/pulse/pulse6.htm# Ręczna żydowska robota.Grają extra.Jeszcze jakiś piecyk do nich założe i będzie miodzio.
-
Instalacja klimatyzacji w A4
Zapytaj ile sobie życzą w salonioe za montaż , bo czasami mają extra ceny na klimy
-
Strefa Śmiechu
- Wiecej bassu
Za 100zl nie kupisz nic dobrego.A najlepiej montowac w bagazniku[/center]- Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
A skąd to wywnioskowałeś byłeś na hamowni przed i po założeniu strumiennicy? Dokładnie.Bez wykresu z hamowni przed i po założeniu , nie uwierze w ten wynik- [ALL B5] Podświetlenie bagażnika nie działa
Wydaje mi się , że nie jest w zamku , bo jak przymkniesz klape troche bardziej to światło gaśnie ........tak jak w lodówce- Czy strumiennica nie szkodzi silnikowi......
Te 10% to można między bajki włożyc Zamiast strumienicy lepiej wspawać kawałek rurki z kwasówki i będzie gites.Na pewno będzie ciszej , niż ze strumienicą- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja kupowałem w Inter Carsie- Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Na rezerwie robi się ok 100km- Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Bak ma pojemność 62l - Wiecej bassu