Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
0

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

heluś    0

Pytam sie tak na przyszlosc. Jakich zabiegów trzeba sie podjac aby wycisnac z 1.9 tdi 110 KM ok 200 KM. Czy jest to mozliwe w taki sposob aby nie zazynac silnika? Jaki jest sensowny przyrost mocy przy tym silniku?

Na poczatek idzie chip (ze 110 do 135-140 KM) - u mastersa 1500 zl bo pytalem, ale co dalej. Czekam na sugestie i przykladowe ceny przeróbek. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ctv    0

wtryski,pompa,wydech,ic,program,turbo,walek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

dark mozesz czegos konkretnego na ten temat dla mnie poszukac, bo ja zawsze bylem kiepski w szukaniu. Z gory dziekuje za pomoc. Szukalem na tym forum ale jakos nie moglem znalezc tego co chcialem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    dark79    0
    wtryski,pompa,wydech,ic,program,turbo,walek

dokładnie, kolega się tym zajmuje i wie więcej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

a mozecie polecic jakies sklepy, czy to internetowe czy zwykle gdzie takie firmowe akcesoria mozna zamowic? Czy polecacie raczej po prostu udac sie do takiej firmy ktora sama dostarczy elementy i je zamontuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Hugo    3
    a mozecie polecic jakies sklepy, czy to internetowe czy zwykle gdzie takie firmowe akcesoria mozna zamowic? Czy polecacie raczej po prostu udac sie do takiej firmy ktora sama dostarczy elementy i je zamontuje?

Zdecydowanie proponuje pojechać do jakiejś porządnej firmy , która Ci to wszytko zrobi i dobrze zestroi :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ctv    0

nie ma takich sklepów,pozatym nie poradzisz sobie z montazem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

Masz na mysli np. Master's Tuning albo Compsport? Czy jest jeszcze jakas firma godna polecenia, ktora ma siedzibe blizej pomorza. Bo dwie firmy ktore wymienilem maja najblizsze oddzialy w Warszawie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Hugo    3
    Masz na mysli np. Master's Tuning albo Compsport? Czy jest jeszcze jakas firma godna polecenia, ktora ma siedzibe blizej pomorza. Bo dwie firmy ktore wymienilem maja najblizsze oddzialy w Warszawie

Co do mechaniki to wal do Compotów :wink: A siedzibe mają w Bielsku :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

Ale napisz dokladnie o jakie Bielsko ci chodzi a moze o Bielsko-Biala, bo do bielsko bialej musze przejechac od siebie ponad 500 km.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Hugo    3
    Ale napisz dokladnie o jakie Bielsko ci chodzi a moze o Bielsko-Biala, bo do bielsko bialej musze przejechac od siebie ponad 500 km.

www.compsport.pl :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    spanky    0

sensowne grzebanie w 110-ce to wladowac turbo od 130 PD,potem wtryski,wiekszy IC i pod to dobry sofcik powinno byc ze 170-180 kucy :twisted: do normalnej jazdy bez obawy ze sie cos wysra..... wieksza moc to juz ingerencja w silnik ........

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

wlasnie nie chce zeby pozniej cokolwiek sie sypalo tak raczej z wierzchu pogrzebac, i taka moc by mi starczyla przynajmniej na poczatek. Dzieki za odpowiedzi

A wracajac do tematu co z ukladem dolotowym i wydechowym, nie bedzie to konieczne?

Jaki IC sie najlepiej nadaje w takim stadium przerobek?

Czy warto kupowac uzywana turbine z tego 130 PS i jaki jest koszt nowej i uzywanej?

Jaka jest cena wtryskowi tu znowu pytanie- nowe czy uzywane?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    spanky    0

wtryski nowe - 800-1000 zł.....

turbo uzywane - do 1000 zł

IC plus orurowanie - 1000-1500 zł.

program - zalezy gdzie ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

Masters pisal ze u niego program podnoszacy moc do 135-140 KM to koszt 1500 zl. Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Wihajster    0
    Masters pisal ze u niego program podnoszacy moc do 135-140 KM to koszt 1500 zl. Dzieki za odpowiedzi
    ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0
    ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:

Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Wihajster    0

Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam

sa bardzo dobrzy i wiem ze byloby to dobrze zrobione :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Wihajster    0

niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

wiem wiem ze spora droga. No do mastersa mam 400 km bo do warszawy chyba ze w poznaniu powstanie oddzial bo cos robia to jest moze troche blizej, ale nic jak trzeba to trzeba. Po prostu trzeba wliczyc w koszta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    spanky    0
    niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow :wink:

a co taki tajemniczy jestes ...... :twisted:

podziel sie z kolegami .... :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Waters    0

Tysiaka to bym jeszcze dał za 140KM ale 1500 czy 2000 to jak na mnie troche za dużo.

Ciekawe czy z czasem Masters też obniży ceny :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

Mozna poszukac, na razie na nic sie nie zapowiada, dowiaduje sie tylko na przyszlosc. Ale jednak Master's=jakosc, nie wiem jak u innych no CTV kiedys wspominal o 1000. CTV to u ciebie taka cena jak mi pisales. Czekam na odpowiedz ale dla mnie to tez troche daleko bo az Lublin, moze ktos wie gdzie porzadnie robia troche blizej gdanska. Moze ktos sie wypowie mieszkajacy w pomorskim, kujawsko-pomorskim lub zachodnio-pomorskim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ctv    0

starsze auta robie w takiej cenie,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    heluś    0

co kryje sie u ciebie pod pojeciem "starsze auta" do jakiego rocznika? A te nowsze to w jakiej cenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    vito    0

polecam Kraków Godula.

trzeba mieć 2 tys i zrobią Ci co chcesz w ciągu paru godzin.

Sprawdziłem ich na moim poprzednim aucie. Jest efekt

:lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    bolek    0
    Pytam sie tak na przyszlosc. Jakich zabiegów trzeba sie podjac aby wycisnac z 1.9 tdi 110 KM ok 200 KM. Czy jest to mozliwe w taki sposob aby nie zazynac silnika? Jaki jest sensowny przyrost mocy przy tym silniku?

Na poczatek idzie chip (ze 110 do 135-140 KM) - u mastersa 1500 zl bo pytalem, ale co dalej. Czekam na sugestie i przykladowe ceny przeróbek. Pozdrawiam

Witam,ja zmienialem program u siebie w miescie w firmie TTC i jestem bardzo zadowolony7 ze 110 km zrobnilo sie 138 ,autko pali troszke wiecej okolo 1 l.na 100km/h ale jezdze bardzo dynamicznie,nie kopci wszystko si bardzo fajna obsluga i co najwazniejsze goscie znaja sie na rzeczy pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Latest Registered Members