Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heluś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Termin spotu to tez zescie wymyslili do kitu. o 12? kto tam sie zjawi? chyba ludzie z liceum. 06.01 to sobota, a na dodatek pracujaca, wiec do godziny 13 jestem w pracy, a tak bardzo chcialbym zahaczyc o jakis spocik a tu lipa. Pozdrawiam i mam nadziej ze nastepnym razem lepiej wyjdzie
  2. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mam koszulke wczoraj przyszla, jestem zadowolony, nawet na impreze wczoraj ubralem. Trzeba propagowac klub. Pozdrawiam. Dzieki Murzyn
  3. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no ja niestety tez jeszcze nie mam. Murzyn daj znac na priv jak tam sie sytuacja przedstawia. Podeslalem ci dokladny adres. Pozdrawiam i czekam na kontakt
  4. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no ja czekalem na przesylke, nie bylo mnie jakis czas na forum i dopiero teraz patrze ze Murzyn nie ma mojego adresu (chociaz nie wiem czemu, pisalem w tytule). Adress podalem na PW, wiec czekam na przesylke. Sorka ze z mojej winy wszystko tak sie przeciagnelo. Pozdrawiam
  5. dokladnie tak jest jak na gownianej stacji sie tankuje to woda jest wyrzucana, bo gdzie ma sie podziac jak nie moze zostac spalona? :mrgreen:
  6. no ladnie, ladnie, a ile czasu lacznie zajal ci caly zabieg :?:
  7. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Powiedzcie mi co trzeba zrobic zeby taki fajny efekt uzyskac, bo ja u siebie w kadziu tez mam fajke do dolu i na razie jest troche przyrdzewiala. Szczotka druciana, papier wodny a co dalej?
  8. heluś odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Grucha jest przewieszona przez kierownice
  9. rezerwa jest na jakies 100 km, tzn. zalezy to od jazdy ale tak mniej wiecej jest liczone
  10. "lubie by dobrze wy****ny" niezla beka
  11. No wlasnie o nakamichi zapomnialem, biedny wyglad ale granie jak ta lala, co tu duzo mowic klasa sama w sobie, ja mam u siebie tylko kable nakamichi, ale moze kiedys radyjko? a co do jakosci to jaki producent daje tez 6 lat gwarancji? http://allegro.pl/item100970059_audiofilski_nakamichi_cd_300_nowy_6_lat_gwar_pl.html
  12. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    to jest czesta dolegliwosc maluchow, gdzie z lamp robi sie choinka. Chodzi wlasnie o zle podlaczenie masy jak napisal dark79
  13. heluś odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no dobrze ze sie uspokoilo wreszcie bo bylo ostro, ale spoko, ja tez sadze ze nie ma sensu na kazia wjezdzac, przeciez to nie on robil, a jak mu sie podoba to jego sprawa, nie?
  14. spoko jasne ze mozna, przynajmniej fajny klimat na forum jest
  15. piotr1602 ale ty jestes chlopak sie pyta jak tyu moc podniesc nie wlicajac zamiany na 1.8t a ty walkujesz temat ze zmienic na 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.