-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Termin spotu to tez zescie wymyslili do kitu. o 12? kto tam sie zjawi? chyba ludzie z liceum. 06.01 to sobota, a na dodatek pracujaca, wiec do godziny 13 jestem w pracy, a tak bardzo chcialbym zahaczyc o jakis spocik a tu lipa. Pozdrawiam i mam nadziej ze nastepnym razem lepiej wyjdzie
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
mam koszulke wczoraj przyszla, jestem zadowolony, nawet na impreze wczoraj ubralem. Trzeba propagowac klub. Pozdrawiam. Dzieki Murzyn
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja niestety tez jeszcze nie mam. Murzyn daj znac na priv jak tam sie sytuacja przedstawia. Podeslalem ci dokladny adres. Pozdrawiam i czekam na kontakt
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja czekalem na przesylke, nie bylo mnie jakis czas na forum i dopiero teraz patrze ze Murzyn nie ma mojego adresu (chociaz nie wiem czemu, pisalem w tytule). Adress podalem na PW, wiec czekam na przesylke. Sorka ze z mojej winy wszystko tak sie przeciagnelo. Pozdrawiam
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
dokladnie tak jest jak na gownianej stacji sie tankuje to woda jest wyrzucana, bo gdzie ma sie podziac jak nie moze zostac spalona? :mrgreen:
-
[ALL] Polerowanie wydechu
no ladnie, ladnie, a ile czasu lacznie zajal ci caly zabieg :?:
-
koncowy tłumik w dieslu.
Powiedzcie mi co trzeba zrobic zeby taki fajny efekt uzyskac, bo ja u siebie w kadziu tez mam fajke do dolu i na razie jest troche przyrdzewiala. Szczotka druciana, papier wodny a co dalej?
-
Lukasowoz
Grucha jest przewieszona przez kierownice
-
Szyberdach, kod wyposazenia, ustawienie stalej predkosci
rezerwa jest na jakies 100 km, tzn. zalezy to od jazdy ale tak mniej wiecej jest liczone
-
Strefa Śmiechu
"lubie by dobrze wy****ny" niezla beka
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
No wlasnie o nakamichi zapomnialem, biedny wyglad ale granie jak ta lala, co tu duzo mowic klasa sama w sobie, ja mam u siebie tylko kable nakamichi, ale moze kiedys radyjko? a co do jakosci to jaki producent daje tez 6 lat gwarancji? http://allegro.pl/item100970059_audiofilski_nakamichi_cd_300_nowy_6_lat_gwar_pl.html
-
lampa tyl
to jest czesta dolegliwosc maluchow, gdzie z lamp robi sie choinka. Chodzi wlasnie o zle podlaczenie masy jak napisal dark79
-
Audi A4 1.8 ADR '95
no dobrze ze sie uspokoilo wreszcie bo bylo ostro, ale spoko, ja tez sadze ze nie ma sensu na kazia wjezdzac, przeciez to nie on robil, a jak mu sie podoba to jego sprawa, nie?
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
spoko jasne ze mozna, przynajmniej fajny klimat na forum jest
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
piotr1602 ale ty jestes chlopak sie pyta jak tyu moc podniesc nie wlicajac zamiany na 1.8t a ty walkujesz temat ze zmienic na 1.8T
heluś
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta