Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Kolega dobrze gada.Nie warto
  2. Ja miałem '96 i miałem centralny na pilota
  3. Ten kluczyk o którym piszesz to kluczyk serwisowy.
  4. W Skodzie ten sam mają po 20zł
  5. Im mniejsze ET tym felga jest bardziej wysunięta na zewnątrz.Natomiast dystanse stosuje się w felgach o bardzo dużym ET
  6. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nigdy nie wierz kolesiowi za ladą Często załatwiam jakieś cześci znajomym i takich baranów jacy siedzą w sklepach motoryzacyjnych to ze świecą szukać.Nie wiem skąd oni ich biorą :shock:
  7. Na czerwono
  8. Dla felg 17"prawidłowe rozmiary opon to : 215/45R17 215/50R17 225/45R17 235/45R17 245/40R17 255/40R17 265/40R17
  9. Zrobie Ci porównanie A4 i Passata B5.Nadwozie sedan Passat Szerokość - 1740mm Długość - 4675mm Objętość bagażnika - 475 dm' A4 Szerokość -1733mm Długość - 4479mm Objętość bagażnika - 440dm'
  10. W passacie z tyłu jest dużo więcej miejsca niż w A4
  11. Prawde mówiąc , to nie mam pojęcia bo nigdy w życiu nie miałem haka w aucie i nawet nie wiem dokładnie jak on jest montowany
  12. W Passacie B5 nieznacznie zmieniona płyta podłogowa pochodzi z Audi A6 :mrgreen:
  13. Na płycie podłogowej Golfa IV jest Audi A3
  14. A może to poduszka skrzyni
  15. Proponuje podpiąć auto pod vaga
  16. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Bo to działa tylko na starym klimatroniku
  17. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Dlatego to wrzuciłem tu , żeby ktoś przypadkiem nie kupował na allegro
  18. mi sie wydaje ze to są najzwyklejsze oryginalne fabryczne glosniki jakie wkladają do A4. A mozna poczyms poznac czy to jest system naglasniający? wiem tylko to ze są po 1 glosniku i po 1 gwizdku w przednich drzwiach i 2 głosniki w tylnej pułce Bez rozbieraia drzwi nie stwierdzisz co tam siedzi
  19. a4

    Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Już wszytko wyjaśnione.To kierownica z S4
  20. Hugo odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    225/40/16 :shock: Ale ktoś zapodał opony.Proponuje popatrzeć jakie powinny być zamienniki www.opony.com.pl
  21. Hugo odpowiedział(a) na Pikuś temat w Układ Jezdny
    Dostajesz pierwsze ostrzeżenie
  22. Zarówno fabryczne jak i zwykłe podepniesz pod te kostki i zagra :mrgreen: Tylko jak chcesz zwykłe radio wsadzić to musisz dokupić zaślepki po bokach bo widze , że siedziało tam fabryczne szerokie radio. PS Posprzątał byś troche w tym aucie
  23. Pewnie ,że wiem :mrgreen: Przyscik do sterownia tylnymi szybami masz w uchwycie , tak jak z przodu Poniżej masz fotke jak to dokładnie wygląda :arrow: http://ryandaigle.com/pebble/images/a4/interior/audi_a4_interior_rear_door.jpg
  24. Ja miałem w swoim B5 pełną elektrykę łącznie z szybami z tyłu , które są za dopłatą :wink:Szyby elektryczne z tyłu są za dopłatą zarówno w satrych jak i nowych modelach A4 :mrgreen:
  25. A masz instalacje pod fabryczne radio czy pod zwykłe?? Otwór w desce jest szeroki czy po bokach są zaślepki??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.