Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Nie.Możesz spokojnie się bawić
  2. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Widziałem troche testów i lepsze wyniki na hamowni wychodziły na seryjnych wkładkach.
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Uwierz mi , że nie odczujesz wielkiej różnicy.Jak chcesz poczuć moc to załóż turbo.Ale to z kolei się nie opłaca i lepiej kupic od razu 1.8T Więc ten silnik nie nadaje się do tuningu :!:
  4. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Nie ma sensu.Kasa wyrzucona w błoto.Może być i tak , że przybędzie tylko 5KM.Lepiej za tą kase kupić ładne fele
  5. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja 3
  6. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.wimp.com/ketchup/
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie ograniczy bo na górze tylnej szyby jest szeroki czarny pasek
  8. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tak jasne , jego daszek.A w tle widać amerykański asfalt .Znalezienie oryginału zajęło mi jakieś 15 sekund :arrow: http://xavauto.canalblog.com/images/audi_RS4_quattro__1_.JPG .Ale zero komentarzy zobowiązuje do oszukiwania :mrgreen:
  9. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To jak się będą pytać to powiedz , że z takim małym lusterkiem prędkość maksymalna wynosi o 30km więcej niż z dużym.Wtedy sami sobie zmienią na małe
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Prawie jak Allroad :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C904759
  11. Hugo odpowiedział(a) na audia41.6 temat w Audi A4 B5
    Siakieś takie bezpłciowe :roll:
  12. Chyba tylko w spalaniu
  13. Nie ma to jak ori xenon :mrgreen:
  14. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No jasne , że słyszeliśmy.Spece od wydechów.Ctv ma kompletny wydech robiony u nich
  15. pada procesor w radyjku Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:
  16. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja tam jestem zdania , że najlepiej zrobić wolny wydech :twisted:
  17. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    http://www.allegro.pl/search.php?closed=1&string=audi+a4+daszek
  18. Nie :mrgreen: To jest opcja dodatkowa.
  19. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    W każdym katalogu masz podział do jakiego nadwozia mają być , więc na oko to mogą być podobne ale nie takie same
  20. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C893888
  21. Pokopałem troche w necie i wychodzi na to , że były i ten dodatek kosztował 1491zł
  22. W B6 składa się lusterka tym samym ciuczkiem , którym regulujesz lusterka.Przekręcasz go po prostu w dół i się składają :mrgreen:
  23. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jak chcesz się bawić w mechaniczne zmiany to najlepiej udarzać do Compotów www.compsport.pl
  24. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jesteś z Katowic , to jedź do Aligatora.To katowicki oddział Masters Tuning.jedni z najlepszych w Polsce.Ali napisze Ci program pod konkretnie twój samochód i taki jak będziesz sobie życzył.Albo więcej koni , albo więcej niutków.Co do magnetyzerów , to zapomnij.Nie ma sensu.Lepiej sobie coś innego kupić za tą kase
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Wszystko zalezy od kasy.Myślę , że na początek wystarczy program wgrać i będzie latał aż miło.Powinno wyjść jakieś 140KM i 310nM Wymiana turbiny na większą to już wieksze koszty i konieczność kolejnych modyfikacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.