Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zero komfortu. Sztywny, twardy .......

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem obniżoną furkę na sprężynach o ok. 6 cm. Zachaczałem spodem wszedzie gdzie się dało. Kupiłem sprężyny seryjne (używane). Wyglądają na mało używane. Jest na nich napis H&R audi A4. samochód był sztywny (wiadomo jak to na sportowych) ale teraz jest jakby jeszcze sztywniejszy, twrdszy, zaczęło stukać .... jedyny plus to że podniósł się i nie zachacza. Sprawdzałem amory - przód 72 %, tył 68% sprawności. Wahacze OK. Co może być nie tak? Miałem okazję jechać Passatem B5 i komfort i wytłumianie nierówności duzo lepsze....

Opublikowano

A jestes pewien ze kupiles serie?? Bo H&R to mi sie wydaje ze to nie seria ale pewien nie jestem.

Opublikowano
A jestes pewien ze kupiles serie?? Bo H&R to mi sie wydaje ze to nie seria ale pewien nie jestem.

nie jestem pewien. chciałem i mówiłem sprzedającemu że chcę serie....

Opublikowano

To ze mowiles i chciales to nie znaczy ze Ci sprzedal serie. Przeciez H&R to firma od zawiasu wiec mogles sie domylic ze to nie seria. Szkoda ze to nie do avanta i do Quattro bo jakby obnizaly o jakies 20/30 mm to bym odkupil je od Ciebie.

Opublikowano

Podaj może jakieś oznaczenia z tych sprężyn to poszukamy co kupiłeś :wink:

Opublikowano
Podaj może jakieś oznaczenia z tych sprężyn to poszukamy co kupiłeś :wink:

zerknę i wrzucę na forum

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A moze amortyzatory sa tez sportowe?

Opublikowano

musi byc wina sprezyn lub amorkow moze faktycznie sportowe bo nikt na forum nie narzeka na brak komfortu przy seryjnym zawieszeniu

Opublikowano

prosta sprawa. amorki nie wspolpracuja z normalnymi sprezynami i powstaje efekt taczek :P

tzn twardy i podskakujacy na kazdej dziurze...to tak samo jakbys obnizyl o 6cm autko i zostawil seryjne amory

Opublikowano

a H&R to firma tuningowa przeciez wiec nie kupiles orginalnych sprezyn

Opublikowano
H&R to firma tuningowa przeciez wiec nie kupiles orginalnych sprezyn

niekoniecznie. H&R moze produkowac orginaly (wsadzane w fabryce) do Audi.

Jest wiele firm, ktore normalnie zajmuja sie tuningiem, a produkuja serie do montazu (np.bilstein)

Opublikowano

jeżeli auto było obniżone o 6cm to logiczne jest ze i sprężyny jaki amorki sa krótsze

tak wiec sama wymiana sprężyn nic nie da

koniecznie musisz założyć normalne amortyzatory (seryjne) bo te bankowo są krótsze

Opublikowano

ja mam obniżone auto na samych sprężynach i komfort jest naprawdę duży :) Jedyny minus to właśnie czasem zahaczę tu i tam :( Na bank są do wymiany amortyzatory bo są sportowe...

Opublikowano

To że sprężyny zmieniłeś to nic nie znaczy..a jak sprawdzałeś sprawność amorków to tez nic nie znaczy..ostatnio miałem okazje zobaczyć jak sprawdzali 2 auta..jedno na kompletnie rozwalonych amorkach a drugie na nówkach dopiero co założonych..no i ten na zniszczonych miał dużo lepszy wynik niż nówki..poza tym jeśli masz sportowe spręzyny to musisz do nich dobrać odpowiednie amorki..jesli będą normalne to Ci się wybiją w bardzo krótkim czasie..bilstein produkuje amorki b4 sport są takie same jakie wkładali do naszych audiczek b5 w wersji sport..czyki obniżony o około 20mm..

Pozdrawiam

Opublikowano
jeśli masz sportowe spręzyny to musisz do nich dobrać odpowiednie amorki..jesli będą normalne to Ci się wybiją w bardzo krótkim czasie

Ja jeżdżę na razie tylko na sprężynach i ori amorkach i zrobiłem jakieś 20kkm i jak sprawdzałem amorki na przeglądzie to były OK ;) Jak będą do wymiany to wtedy będę zakładał już krótsze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.