Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. no faktycznie spojrzalem na 17, matko przeciez to jak za darmo te felgi :D:D jest w tym jakis myk :twisted: ? No wlaśnie sęk w tym , że myku nie ma.Sam byłem zdziwiony ceną.Troche miałem obawy czy paczka nie zaginie w akcji poczas transportu po Polsce , ale doszło wszystko :)Najlepsze było to , że w poniedziałek puściłem przelew , we wtorek dostali kase na konto , a w środe o 11.00 był u mnie kurier :shock:
  2. Hugo odpowiedział(a) na adamooo temat w Audi A4 B5
    To zderzak z laminatu.Pierwszy krawężnik i po zderzaku.I na 100% będzie krzywy i nie będzie pasował bez przeróbek jak 90% rzeczy z laminatu wystawianych na allegro :mrgreen:
  3. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Już nie śpi , bo pilnuje porządku na forum Koniec OT :mrgreen:
  4. Jakbyście nie wiedzieli to ten chrom po pierwszej zimie wygląda okropnie.Robią się bąble.Jak będzie stała A4 z tymi lampami dzis na parkingu to walne wam fotki to zobaczycie sami
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kolega chyba coś sobie pomylił.Silnik 1.8T i dużo koników to na pewno nie jest ekonomiczna jazda :)Chcesz jeździć ekonomicznie kup 1.9TDI i do tego chipa.Będzie i szybko i ekonomicznie :mrgreen:
  6. Ok chłopaki musze Was zmartwić.Wasze strzały były bardzo przedobrzone Za komplet felg , nóweczki w pudełeczkach zapłaciłem 402 euro Do tego przesyłka do PL 60 euro i 8euro za przelew.Czyli w sumie 470E x 3,9 = 1833PLN Jak Wam się podoba taka cena ?? Peter pochwal się ile dałeś.Jak nie chcesz na forum to wal do mnie na gg albo PW :mrgreen:
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W Lublinie to proponowałbym uderzyć na ul.Pogodną.Tam jest hotel Polonia i zaraz za hotelem jest wjazd na parking.Wjeżdzasz na parking i jedziesz do końca i po lewej stronie ostatnie drzwi.Numer telefonu to 501 222 522.Najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo czasami trzeba czekać ponad tydzień
  8. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To jak sie dałes ogolic w czwartek to jak mogłeś byc taki naiwny w piątek sobote i dwa razy w poniedziałek. Nic z tego niekumam Buahhahahaha nie móm , że nie załapałeś żartu
  9. Hahhaah Wy tu nie gadajcie o mnie , tylko zgadujcie ile dałem za felgi
  10. Za 18" cena jest 1367zł Patrzyłeś na 17" :twisted:
  11. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Nic Ci to nie da oprócz zmiany dzwięku.przepływka lubi padać częściej po zamontowaniu stożka.Na seryjnej papierowej wkładce są lepsze osiągi.A z zamontowaniem stożka to nie jest tak hop-siup.Trzeba go bardzo szczelnie odizolować od silnika , bo jak zacznie brać gorące powietrze, to będzie pozamiatane.Moim zdaniem wywalanie kasy w błoto
  12. Jasne , że podam OZ Antares 8x18" :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html Uwielbiam zgadywać ceny i czekam na wasze strzały z propozycjami ceny , ile mógł mnie kosztować zestaw 4 sztuk felg :twisted:
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No to byłoby za proste :mrgreen:
  14. Chip w tym silniku niewiele da.Może kilka koników , a paliwo będziesz lał wiaderkami
  15. Człowieku to nie jest Honda , że ma się kręcić do 8tys. Jakbyś nie zauważył to od chyba 6200 zaczyna się czerwone pole.
  16. Z Niemiec ci OZ sciagaja :?: Moje prosto z Wloch jechaly.. Ja kupiłem je w niemieckiej firmie tuningowej
  17. Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki. Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić
  18. Nie można.Widziałem ostatnio jak kolesiowi zabrali za to dowód Możesz sobie założyć tylko takie fabrycznie przyciemnane
  19. Zawiasik i będzie miodzio :mrgreen:
  20. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.yg1.ehost.pl/Inne/zdjecia/przemiany.jpg http://i1.tinypic.com/sfe6tl.jpg
  21. W Inter Carsie bez zniżek ta świeca kosztuje 53zł, więc ta cena wydaje mi się OK.Kupowałem te świece kiedyś , ale ja płacilem dużo dużo mniej
  22. Bardzo się cieszę , że dzięki mnie poznali się miłośnicy A4 i teraz się integrują Tak trzymać :mrgreen:
  23. A Ja mam już twój wykres po programie.Program bardzo lightowy :twisted: Audi A4 3.0 TDI quattro - Program lightowy
  24. Przeczytaj 4 post od góry i zobacz co tam napisałem , a wszystko bedzie jasne
  25. Z tego co wiem w takiej navi nie latają mapy Polski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.