Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Chyba najszybciej kupisz na allegro , ewentualnie jakiejś giełdzie samochodowej
  2. Jakaś handlarzyna , która myśli , że wszystkie 1.6 to 16 V
  3. Hugo odpowiedział(a) na insula temat w 1.9TDI
    Wymienia się co 90 tyś.Jak wymienisz wcześniej to oczywiście nie zaszkodzi.Oczywiście przy wymianie rozrządu obowiązkowo trzeba wymienic pompe wody.Co do ceny części to wszysko zalezy jakie masz znajomości i jakie rabaty w sklepach.Jak masz dobre znajomości to komplet oryginalnych części kupisz za 400zł.A ile kosztuje robocizna to nie mam pojęcia bo mi do pierwszej wymiany rorządu zostało jeszcze 13000km do przejchania
  4. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hit lato 2006
  5. A nie machają przypadkiem 2 razy i po chwili jeszcze raz?? Bo u mnie tak własnie jest
  6. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Jak miałeś ustawione na longlife to komputer powinien sam ustawić automatycznie na 30000
  7. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Inspekcje kasuje się za pomocą przyscików w zegarach. 1.Wyłączyć zapłon 2.Przy naciśniętym przycisku "Service" (ten z obrazkiem klucza)włączyć zapłon.Na wyświetlaczu pojawi się jeden z dwóch komunikatów : Service in------km------Tagen albo Service. 3.Przycisk zerownania nacisnąć i trzymać tak długo ,aż wskazanie Service in------km------Tagen albo Service pojawi sie na wyświetlaczu. Jak nie naciśniesz przycisku zerowania w ciągu 5 sekund to nastąpi wyjście z trybu cofania. Przebieg pozostały do kolejnego przeglądu pojawi się automatycznie po przejechaniu 500km
  8. 2.To jest dzwignia od tempomatu 3.Może poprzedni własciel troche nakombinował i zmienił szkrzynie :shock:
  9. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060330/MAIN/60330001
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Evolution of Dance :arrow: :mrgreen:
  11. Jakiś baran w serwisie przestawił Ci vagiem przegląd na 7500km.Ja robiłem u siebie przegląd jakieś 1500km temu i po przeglądzie sam sobie sksowałem inspeckcje za pomoca przycisków w zegarach i pokazało mi następny przegląd za rok albo 15000km :mrgreen:
  12. To znaczy , że za często wysiadasz z samochodu
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    To się nazywa opalarka Bradzo przydatna rzecz.A wygląda tak :arrow: Opalarka Bosch
  14. Chyba nie przeczytałeś tego co pisałem wcześniej My jechaliśmy RS4 i nie dostaliśmy żadnego mandatu P.S Nie wal off topica tylko założ nowy wątek i pogadamy
  15. Jechała za nami i nagrała po kolei A4 , TT i M5 , nam w RSie się upiekło.Chłopaki za prędkość i złamanie kilku przepisów dostali po 500zł i 10pkt , dodatkowo CTV w A4 nie zastanwaijąc się , jak mu machnęli lizakiem i pojechali zatrzymywać kolejnego , to On kierumek w prawo i lota na Lublin Po kilku minutach dzwoni kumpel z TT , żebym dzwonił do Alana , bo jak nie wróci to zabiorą wszystkim prawka.Zadzwoniłem i wrócił niezadowolony A prędkość myśle , że była dużo ponad przepisowa Nie wiem dokładnie ile , bo my czekaliśmy na nich za Radomiem , aż ich uwolnią :mrgreen:
  16. Ten nasz powrót zakończył się w sumie po 500zł i 10pkt dla 3 kierowców W Radomiu na obwodnicy namierzyła nas policyna nubirka z kamerą
  17. Powiem szczerze , że nie pamoetam , bo to było ze 2 lata temu.Najlepiej zadzwoń i zapytaj. :arrow: http://www.dobryton.pl/ Na ostatnich światłach na Sławinku , na przeciwko botanika , skręcasz w prawo i to jest Zbożowa.Jedziesz kilkaset metrów prosto i po prawej będziesz miał "Dobry Ton"
  18. Trzeba zdemontować tylną półke i do dzieła.Zabawy z cięciem nie jest dużo.Blacha jest miękka i łatwo idzie.Jakieś 30 minut i było wycięte pod oba głośniki. A robił to u chłopaków w "Dobrym Tonie" na Zbożowej
  19. Bez cięcia nie wejdzie.Byłem przy montażu u kumpla w A4 i trzeba ciąć balche
  20. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz na myśli , gre wstępną i pół godziny żebrania
  21. Jak mam nie pamiętać Obwodnica Kielc :twisted: Zdjęcie troche rozmazane , bo mi się ręce trzęsły przy tej prędkości
  22. Ja u siebie w B5 też miałem 13" :roll:
  23. Jak to wogóle się nie grzeje??Nie wierze
  24. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Będą działały
  25. Uwierz mi , że bez kółeczek wygląda jakoś tak łyso :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.