Treść opublikowana przez Hugo
-
Uszkodzone tylne lampy
Chyba najszybciej kupisz na allegro , ewentualnie jakiejś giełdzie samochodowej
-
Czy był model A4 1,6 16V ?????????
Jakaś handlarzyna , która myśli , że wszystkie 1.6 to 16 V
-
[B6 AWX, AVF] Wymiana rozrządu
Wymienia się co 90 tyś.Jak wymienisz wcześniej to oczywiście nie zaszkodzi.Oczywiście przy wymianie rozrządu obowiązkowo trzeba wymienic pompe wody.Co do ceny części to wszysko zalezy jakie masz znajomości i jakie rabaty w sklepach.Jak masz dobre znajomości to komplet oryginalnych części kupisz za 400zł.A ile kosztuje robocizna to nie mam pojęcia bo mi do pierwszej wymiany rorządu zostało jeszcze 13000km do przejchania
-
Strefa Śmiechu
Hit lato 2006
-
Spryskiwacz, wycieraczki i.. "po-machnięcie"
A nie machają przypadkiem 2 razy i po chwili jeszcze raz?? Bo u mnie tak własnie jest
-
INSPEC?
Jak miałeś ustawione na longlife to komputer powinien sam ustawić automatycznie na 30000
-
INSPEC?
Inspekcje kasuje się za pomocą przyscików w zegarach. 1.Wyłączyć zapłon 2.Przy naciśniętym przycisku "Service" (ten z obrazkiem klucza)włączyć zapłon.Na wyświetlaczu pojawi się jeden z dwóch komunikatów : Service in------km------Tagen albo Service. 3.Przycisk zerownania nacisnąć i trzymać tak długo ,aż wskazanie Service in------km------Tagen albo Service pojawi sie na wyświetlaczu. Jak nie naciśniesz przycisku zerowania w ciągu 5 sekund to nastąpi wyjście z trybu cofania. Przebieg pozostały do kolejnego przeglądu pojawi się automatycznie po przejechaniu 500km
-
Szyberdach, kod wyposazenia, ustawienie stalej predkosci
2.To jest dzwignia od tempomatu 3.Może poprzedni własciel troche nakombinował i zmienił szkrzynie :shock:
-
Strefa Śmiechu
http://www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060330/MAIN/60330001
-
Strefa Śmiechu
Evolution of Dance :arrow: :mrgreen:
-
Przeglądy Long Life ? hmm
Jakiś baran w serwisie przestawił Ci vagiem przegląd na 7500km.Ja robiłem u siebie przegląd jakieś 1500km temu i po przeglądzie sam sobie sksowałem inspeckcje za pomoca przycisków w zegarach i pokazało mi następny przegląd za rok albo 15000km :mrgreen:
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
To znaczy , że za często wysiadasz z samochodu
-
głośniki do przodu
To się nazywa opalarka Bradzo przydatna rzecz.A wygląda tak :arrow: Opalarka Bosch
-
[RS4] Moja Czworka...
Chyba nie przeczytałeś tego co pisałem wcześniej My jechaliśmy RS4 i nie dostaliśmy żadnego mandatu P.S Nie wal off topica tylko założ nowy wątek i pogadamy
-
[RS4] Moja Czworka...
Jechała za nami i nagrała po kolei A4 , TT i M5 , nam w RSie się upiekło.Chłopaki za prędkość i złamanie kilku przepisów dostali po 500zł i 10pkt , dodatkowo CTV w A4 nie zastanwaijąc się , jak mu machnęli lizakiem i pojechali zatrzymywać kolejnego , to On kierumek w prawo i lota na Lublin Po kilku minutach dzwoni kumpel z TT , żebym dzwonił do Alana , bo jak nie wróci to zabiorą wszystkim prawka.Zadzwoniłem i wrócił niezadowolony A prędkość myśle , że była dużo ponad przepisowa Nie wiem dokładnie ile , bo my czekaliśmy na nich za Radomiem , aż ich uwolnią :mrgreen:
-
[RS4] Moja Czworka...
Ten nasz powrót zakończył się w sumie po 500zł i 10pkt dla 3 kierowców W Radomiu na obwodnicy namierzyła nas policyna nubirka z kamerą
-
Głośniki 6x9"
Powiem szczerze , że nie pamoetam , bo to było ze 2 lata temu.Najlepiej zadzwoń i zapytaj. :arrow: http://www.dobryton.pl/ Na ostatnich światłach na Sławinku , na przeciwko botanika , skręcasz w prawo i to jest Zbożowa.Jedziesz kilkaset metrów prosto i po prawej będziesz miał "Dobry Ton"
-
Głośniki 6x9"
Trzeba zdemontować tylną półke i do dzieła.Zabawy z cięciem nie jest dużo.Blacha jest miękka i łatwo idzie.Jakieś 30 minut i było wycięte pod oba głośniki. A robił to u chłopaków w "Dobrym Tonie" na Zbożowej
-
Głośniki 6x9"
Bez cięcia nie wejdzie.Byłem przy montażu u kumpla w A4 i trzeba ciąć balche
-
Strefa Śmiechu
Masz na myśli , gre wstępną i pół godziny żebrania
-
[RS4] Moja Czworka...
Jak mam nie pamiętać Obwodnica Kielc :twisted: Zdjęcie troche rozmazane , bo mi się ręce trzęsły przy tej prędkości
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
Ja u siebie w B5 też miałem 13" :roll:
-
Zabudowa bagżnika
Jak to wogóle się nie grzeje??Nie wierze
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Będą działały
-
[RS4] Moja Czworka...
Uwierz mi , że bez kółeczek wygląda jakoś tak łyso :mrgreen: