Treść opublikowana przez Hugo
-
[RS4] Moja Czworka...
Jakaś dziwna ta A4 Maciek RS wygląda kozacko na nowych felach :twisted:
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Na allegro często się pojawiają
-
Jak wszyscy to wszyscy :) A4
Dla dobrego lakiernika to pestka.Poszerzać nie trzeba :arrow: http://audizine.com/forum/showthread.php?s=699da45ccb14b2e2ae48a4f6dd94c173&threadid=32106
-
Wieksze opony do A4...
To wszystko jasne.Nic nadzwyczajnego , że wsadziłeś takie koła i dystans 20mm skoro ET takie wielkie
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
www.compsport.pl
-
Wieksze opony do A4...
Jakie masz ET felgi ??
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
Co do mechaniki to wal do Compotów A siedzibe mają w Bielsku
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
Zdecydowanie proponuje pojechać do jakiejś porządnej firmy , która Ci to wszytko zrobi i dobrze zestroi :mrgreen:
-
Przepływomierz ?
Tak , chodzi o turbinke A kierownice zapiekają zazwyczaj jak uprawia się PSJ czyli piz*owaty Styl Jazdy.Od czasu do czasu warto przemuchac turbinke
-
Co to jest??:)
Powiem szczerze , że nie spotkałem się z instrukcją do A4 w formie elektronicznej.Chyba będzie trzeba zainwestować w papierową
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
:arrow: http://www.allegro.pl/item99388102_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html
-
Moja a4reczka
Ma , bo są spryskiwacze reflktorów
-
Moja a4reczka
Jakoś ne było czasu , żeby podjechać do Wawki na chipsa.Może w maju jakoś podskocze. Moja A4 jest z 04.2003.Po długich poszukiwaniach znalazłem ją w końcu w Belgii
-
Moja a4reczka
Miodzio.Silniczek mamy taki sam i kolorek taki sam :mrgreen:
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
A skąd wytrzasnąłeś taki rozmiar opony??.Prz feldze 16" i oponie 205 profil powinien być 55 , a ne 45
-
S4 Killer
Kilka filmików http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02473.zip http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02474.zip http://www.kreatormocy.pl/plikido/MOV02476.zip
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
Wydaje mi się , ze zmiana biegów przy 2000 to troche za nisko.Proponuje zmiane przy 3500 , wtedy silnik osiąga max moment obrotowy. Co do spalania w mieście 20l to za dużo moim zdaniem.Moje 1.8T przy nie ekonomicznej jeździe spalało max 15/100 w mieście. Filtry oczywiście mają wpływ na spalanie
-
A4 Quattro
1.9TDI quattro 310Nm/1900 obr/min vmax 202km/h 0-100 10.6 Masa własna 1615kg Śred.zużycie paliwa: 6.2l 2.5TDI quattro 370Nm/1500-2500 obr/min vmax 222km/h 0-100 8,7 Masa własna 1720kg Śred.zużycie paliwa: 7.8l
-
A4 Quattro
Jeżeli chodzi o 2.5 tdi to juz się rozglądałem i takie rozsądne podniesienie mocy to 174 i 370 Nm ale cały czas się wacham Ja miałem na myśli 1.9Tdi 130KM
-
Chip do benzyny ??
Taki rezystor kosztuje grosze.Jedno wielkie g....o.Daj sobie z tym spokój.Tylko problemów można sobie narobić
-
A4 Quattro
Kupuj i się nie zastanawiaj.Pojdziesz na wgranie programu i będzie ok 170KM i ok 400Nm i pozamiatane
-
A4 Quattro
Znaleźć B6 1,9TDi z napędem quattro to nie jest proste zadanie.Sam szukałem takiego zestawu przez ponad 4 miesiące i znalazłem tylko 2 sztuki , ale nie były warte uwagi , poddałem się i kupiłem ośke.Troche szkoda bo człowiek się przyzwyczaił do quattro przez te 8 lat.Ale nie narzekam i jestem bardzo zadowolony z zakupu
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
10 przykazań masz tu :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=27498 Mi nie bierze oleju.A jak bierze to minimalne ilości , praktycznie niezauważalne
-
inpro
A mi się wydaje , że to nie sa nakładki tylko całe obudowy lusterek.Nakładki są do d=== , bo paskudnie wyglądają z bliska.Nie są po prostu dopasowane do lusterka.
-
A4 Quattro
2,5 tdi 250 KM zamulone???cos krecisz :razz: jezdzilem 180 konnym i bylem w szoku.pewnie mial przeplywke walnieta :razz: Chyba koledze sie źle klepnęło i miało być 150KM