Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacz, wycieraczki i.. "po-machnięcie"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po uruchomieniu spryskiwacza wycieraczki machają 3 razy i później, po kilku sekundach, znowu raz. Straaasznie mnie to wkurza, nie wiem po co to komu, bo tylko robi syf na szybie. Owszem mogłoby to być, ale po 2-3 sekundach a nie po 5 czy 10! Czy można to jakoś zmienić, przeprogramować albo wyłączyć całkowicie?

Opublikowano

Duzo ludzi sie na to skarzy, mi sie to tez niepodoba, ale raczej sie tego przeprogramowac nie da. Poprawcie jezeli sie myle

pzdr.

Opublikowano

A ja powiem ze takie cos bym chcial u siebie. Bo czesto po spryskaniu i 3 ruchach po jakims czasie resztki plynu z wycieraczek pryskaja mi na szybe i musze zalaczyc zeby przetarly.

Moze masz lichy plyn albo wycieraczki do wymiany skoro robia Ci syf.

Opublikowano
A ja powiem ze takie cos bym chcial u siebie. Bo czesto po spryskaniu i 3 ruchach po jakims czasie resztki plynu z wycieraczek pryskaja mi na szybe i musze zalaczyc zeby przetarly.

Moze masz lichy plyn albo wycieraczki do wymiany skoro robia Ci syf.

wlasnie w sumie fajna taka opcja, u mnie to samo ze po spryskaniu zostaja resztki na szybie po jakims czasie i trzeba przejechac jeszcze raz wycieraczkami...

Opublikowano
A ja powiem ze takie cos bym chcial u siebie. Bo czesto po spryskaniu i 3 ruchach po jakims czasie resztki plynu z wycieraczek pryskaja mi na szybe i musze zalaczyc zeby przetarly.

Moze masz lichy plyn albo wycieraczki do wymiany skoro robia Ci syf.

wlasnie w sumie fajna taka opcja, u mnie to samo ze po spryskaniu zostaja resztki na szybie po jakims czasie i trzeba przejechac jeszcze raz wycieraczkami...

no bo koledzy maja B6 i tam tak juz jest najwyrazniej :wink:
Opublikowano

Mi ta opcja jakos nie odpowiada, na poczatku to byl taki ekstra gadzet ale potem staje sie to denerwujace.

Opublikowano
  • Autor

Ja wole sam zadecywoać kiedy potrzebuje dodatkowego machnięcia, bo ono nie zawsze jest potrzebne. Stąd moje pytanie.. no ale jak sie nie da, to trudno :(

Opublikowano
Po uruchomieniu spryskiwacza wycieraczki machają 3 razy i później, po kilku sekundach, znowu raz. Straaasznie mnie to wkurza, nie wiem po co to komu, bo tylko robi syf na szybie. Owszem mogłoby to być, ale po 2-3 sekundach a nie po 5 czy 10! Czy można to jakoś zmienić, przeprogramować albo wyłączyć całkowicie?

A nie machają przypadkiem 2 razy i po chwili jeszcze raz?? Bo u mnie tak własnie jest :wink:

Opublikowano

Koledzy to pryszcz , czujnik deszczu to dopiero wq temat :P Pytałem w serwisie czy da sie coś zmienić ,przestawić , niestety nie. Kaszana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.