Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Tam gdzie ja jeźdze powstają nowe , ładne nawierzchnie Do pracy własnnie kończą mi budować nową 3-pasmową ulicę :twisted: , więc mój dojazd do pracy skroci się do jakichś 5 minut
  2. Cholera myślałem , że już tam jesteś i będe mógł prześcignąć Cię w postach , ale widze , że musze poczekać jeszcze tydzień
  3. 6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku Houston mamy problem - 6 godzin
  4. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Zostawiła koleżankę jako zastaw za benzynę Pewna Niemka, która nie miała pieniędzy, by zapłacić za benzynę zostawiła na stacji paliw swoją koleżankę jako zastaw - informuje serwis Ananova. Kobieta obiecała, że podjedzie do najbliższego bankomatu, wybierze pieniądze i wróci po znajomą. Kiedy po dwóch godzinach wciąż nie było jej widać, pracownicy stacji zawiadomili policję. Okazało się, że młoda Niemka już kilkakrotnie kradła w ten sposób paliwo, natomiast jej koleżanka musiała wrócić do domu pociągiem Na podstawie Onet.pl
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Taka promocjaa była.Kup komplet klocków , a A4 dostajesz gratis
  6. 195/65/15 czy 205/60/15 ?? W tej cenie to polecam Dunlopa SP Sport 01
  7. Prawdopodobnie błąd poduszki.Jeździć z tym można.Musisz podjechać i podpiąć auto pod vaga , żeby skasować błąd. Zapraszam do NEWBIE
  8. Napisz czy mają być nowe i jaka kasa wchodzi w gre , to coś wybierzemy
  9. To bardzo stara opona.Miałem takie w aucie z 10 lat temu Proponuje poszukać jakiejś nowszej konstrukcji.Tu masz opinie http://opony.com.pl/testy/index_testy1.asp?i_rodzaj=&rodzaj_pojazdu=osobowe&producent=Dunlop&i_producent=&model=SP%20SPORT%20200&ilosc=66&pora_roku=letnie
  10. Powiem szczerze , że nie spotkałem się
  11. Wszyscy jak słyszą słowo ASO to panikują , że kosmiczne ceny.Jak kiedyś pytałem o instrukcje obsługi do A4 dla kumpla to zażyczyli sobie niecałe 50zl.Więc myśle , że za instrukcje do navi powinno być jeszcze mniej
  12. Instrukcja do navi oczywiście jest i najszybciej zdobyć ją można w ASO Audi
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    > Do warsztatu wjeżdża laweta, a na niej rozbite Cinqecento. Wyraźnie > widać, że wpasowało się w drzewo Z lawety wysiada kierowca - kobieta > (kolor włosów raczej jasny). Zaczyna się rozmowa: > Właściciel Warsztatu: Co się stało? > Kobieta: To co widać, samochód rozbity. > Właściciel Warsztatu: A Pani nic się nie stało? > Kobieta: Nie! > Właściciel Warsztatu: A co się wydarzyło? > Kobieta: Samochód mi się zepsuł. > Właściciel Warsztatu: Chyba raczej go Pani rozbiła? > Kobieta: Nie, nie, jechałam do koleżanki, kiedy samochód się zepsuł, > po prostu stanął, więc zadzwoniłam do koleżanki. Ona przyjechała swoim > fiatem Punto. Nic nie udało się zrobić, więc postanowiłyśmy holować > samochód do warsztatu. > Właściciel Warsztatu: Tak, tak, słucham Panią... > Kobieta: Jakoś sobie poradziłyśmy z tymi wkręcanymi hakami, > plastikowymi osłonkami, dziwnymi karabińczykami przy lince > holowniczej. No i kiedy hol już był zaczepiony WSIADŁYSMY OBYDWIE DO > FIATA PUNTO i ruszyłyśmy. > Właściciel Warsztatu: (prawie zgon ze śmiechu) > Kobieta: no i na łuku moje CC nie skręciło, tylko wyleciało z zakrętu i > uderzyło w drzewo.
  15. Rozmawiaj z CTV.Alan ma bardzo dobre ceny na oryginalne części
  16. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Powinieneś wiedzieć , że jest bardz komfortowe.Na naszych drogach czasami lubi się powybijać.Nie ma reguły przy jakim przebiegu.Niektórzy robią 30tys , a niektorzy 150tys i cisza.Teraz na rynku jest mnóstwo zamienników , więc ceny spadły i kompletne zawieszenie kupujesz za 1200zl
  17. A czy przypadkiem nie robisz krótkich tras?? Bo ja podejrzewam , że akumulator nie ma się kiedy naładować i przez to go szlag trafił
  18. Hugo odpowiedział(a) na bolek temat w Audi A4 B5
    Spece od zawieszeń i nie tylko :)Robią także regenracje .Wszyscy moi znajomi teraz tam jeżdzą.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!Trasa jak na Nałęczów i w Płouszowicach zaraz za wzniesieniem po prawej stronie jest duży szyld Lider Service. "Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Płouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie tel. (081) 502-15-06 Tylko proponuje napierw zadzwonić i zapytać o wolny termin , bo czasami się czeka po kilka dni na przyjęcie.Chociaż teraz rozbudowali serwis o kilka nowych stanowisk więc powinno być szybciej.
  19. Ja używam Knechta i żaadnych problemów nigdy nie miałem
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    8D9 953 503 D Cena w ASO 377zl
  21. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://straz.pozarna.patrz.pl/
  22. Hugo odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Znasz przybliżone ceny? Oczywiście będę troche szperał po necie Cen nigdzie nie ma.Wszystko ustalane indywidualnie.Proponuje wykonać telefon go Grzesia z Vtg i wszystko będzie jasne
  23. Hugo odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Jedź do VTG , oni do wszystkiego wsadzają turbawki. A co do hamowni , to niektóre kłamią PS Jasne , że nie musisz niczego udowadniać :mrgreen:
  24. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Schalter
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Cholera faktycznie chyba od A6 jest taki sam jak od A4. Miejsce na manetke jest , bo to jest ta manetka od wycieraczek , tylko z dodatkowymi przyciskami.W każdym warsztacie to Ci tego nie zrobią , trzeba się troche znać Nie wiem jak z ceną manetki , ale do B6 taka nowa manetka kosztuje 350zł Na ebayu są natomiast po 20euro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.