Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Bez ingerencji wsadzisz reflektory dzielone , ewentualnie jakieś Angel Eyes Ja na Twoim miejscu wsadziłbym zespolone.Nie ma dużo cięcia :arrow: Zespolone lampy
  2. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.spikedhumor.com/articles/30585/Karate_Boy.html?autoplay=true :shock:
  3. To nie tak.Mam diesla więc dalekich tras się nie boje To była tylko propozycja
  4. Prosze bardzo :mrgreen: Lokalizacja na mapie Kilka informacji o Firleju Miejsce do spania i balowania
  5. W trasie , tak do 140 , moja paliła 8,5 :mrgreen: W mieści przy cieżkiej nodze dochodziło do 15 :twisted: Przy lżejszej jeździe po mieście 12
  6. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Buahhahhhaa "Samochód stylizowany na model S4"
  7. Hugo odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    A to lakiernik Ci tego nie zrobi ?? [ Dodano: 2006-05-26, 22:57 ] A ten link to do czego ??
  8. Nie proponuje tego robić , bo źle się to skończy :!:
  9. A ja powiem inaczej ....... zależy od stylu jazdy ......... :twisted:
  10. Przyjmuje się, że rezerwa paliwa wynosi 5 – 8 l.
  11. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :shock: :shock:
  12. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Niestety nie ma
  13. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Nie działa :mrgreen:
  14. Hehe SZOK co oni wyrabiają , ta cena to brutto czy netto :mrgreen: Brutto
  15. Hugo widac, ze na lekcje chodziles z geografi, a nie jak inni :mrgreen: ogladac A4-ki po parkingach. . Hhahahha , nawet mature pisałem z geografi
  16. Centrum Polski to okolice Łodzi z tego co wiem z geografii
  17. Taka pompka w ASO kosztuje 2 091,87 zł :shock:
  18. Hugo odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Pewnie myslal ze to z jakiejs starej audicy :mrgreen: W opisie aukcji było "Grill do Audi A4"
  19. Hugo odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Ostanio Bilo z AKP kupił grill od RS4 na allegro za 80zł bo koleś nie wiedział co sprzedaje
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No nie jest łatwo A wyglądają jak na zdjęciach w linku http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2327019&postid=25711765
  21. Yes Yes Yes
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Szczerze , to jakbym miał robić zderzak od S4 , to na Twoim miejscu wywaliłbym progi i dokładke i wstawił od S4 :twisted:
  23. Mój drogi , w 96 roku nie było pompowtryskiwaczy w A4 A to , że się zdarzają to wiemy , bo sam nawet taki silnik mam :mrgreen:
  24. Hugo odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Zdecydowanie S4.Nigdy mi się nie podobały takie łyse grille bez znaczka PS Dodałem ankiete
  25. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a czy RS nie był tylko w Avancie ? Ale czytałem kiedyś artykuł o rezaniu takiego zderzaka do limo ... Stare RS4 były tylko w avancie. A zrezanie takiego zderzaka do zwykłej A4 to "pikuś" (pozdrawiam Pikusia :mrgreen: ) dla dobrego lakiernika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.