Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyswietla 2km i cd...


dziarule

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ostatnio jechalem swoja czworka i po tankowaniu chcialem wyzerowac licznik i zaczal mi pokazywac po wyzerowaniu w koleczku 2km i to sie powtorzylo jeszcze pozniej raz i zniknelo... i po ustawieniu zegarka bo moj ojciec cos pokrecil zaczel;o wyswietlac w koleczku "cd". Jesli ktos wie to prosze o podanie znaczenia komunikatow, i jesli sa jeszcze jakies inne to tez prosze o wiadomosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że włączyłeś ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości (możńa zdaje sie ustawić dwa progi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa wogole nie wiedzialem ze jest takie cos :P dobrze wiedziec bo z tej instrukcji to ja po niemiecku nic nie czaje.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tez nie wiem co to:P ale za to jak ktos wie to niech powie co to za INT 2 mi mruga pod liczba przejechanych kilometrow mruga tak od zapalenia silnika do przejechania kilku set metrow i wtedy przestaje to mrugac i normalnie pojawia sie kilometrowka...co to oznacza i dlaczego zawsze przy starcie silnika sie wlacza?? wie ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2006-05-31, 22:28 ]

a ja tez nie wiem co to:P ale za to jak ktos wie to niech powie co to za INT 2 mi mruga pod liczba przejechanych kilometrow mruga tak od zapalenia silnika do przejechania kilku set metrow i wtedy przestaje to mrugac i normalnie pojawia sie kilometrowka...co to oznacza i dlaczego zawsze przy starcie silnika sie wlacza?? wie ktos??

Czas na wymianę oleju :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tez nie wiem co to:P ale za to jak ktos wie to niech powie co to za INT 2 mi mruga pod liczba przejechanych kilometrow mruga tak od zapalenia silnika do przejechania kilku set metrow i wtedy przestaje to mrugac i normalnie pojawia sie kilometrowka...co to oznacza i dlaczego zawsze przy starcie silnika sie wlacza?? wie ktos??

To jest komunikat inspekcji olejowej.informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Jak wymieniasz olej to powinno się skasować tą inspekcje i wtedy znowu poinformuje Cię o konieczności wymiany oleju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhm miga mi to od czasu jak go kupilem... i zaraz po tym wymienilem olej!!! i dalej mruga juz tak od miesiaca od wymiany oleju!!olej na bank byl ok i byl wymieniany przy mnie u zaufanego znajomego! i co teraz?? cos tam trzeba przy wymianie nacisnac czy cos zeby to przestalo?? jesli mialo samo przestac mrugac to czemu nie przestalo?? jak sprawdzic i naprawic...??teraz mnie nastraszyliscie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhm miga mi to od czasu jak go kupilem... i zaraz po tym wymienilem olej!!! i dalej mruga juz tak od miesiaca od wymiany oleju!!olej na bank byl ok i byl wymieniany przy mnie u zaufanego znajomego! i co teraz?? cos tam trzeba przy wymianie nacisnac czy cos zeby to przestalo?? jesli mialo samo przestac mrugac to czemu nie przestalo?? jak sprawdzic i naprawic...??teraz mnie nastraszyliscie:P

Kasuje się ją poprzez podączenie VAGa do auta lub z deski ale to w autach po 98 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jesteście w błędzie z tym in2 - bo jest to informacja o konieczności dokonania przeglądu. Za informację o wymianie oleju odpowiada napis "OIL" co 12tys km o ile dobrze pamiętam, jest jeszcze "IN1" przegląd po 15 tys i "IN2" przegląd po 30 tys km - chyba dobrze pamiętam. W każdym bądź razie da się na to jeździć ;)

Nie jestem pewien ale chyba można to usunąć również bez vaga ale trzeba znać przepiś jak to zrobić - muszę poszykać bo wydaje mi się że gdzieś to widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawo bede wdzieczny bardzo:) jak by udalo Ci sie odszukac to:)

Wpisz w szukaczke "INSPEC" i wyskoczyc Ci powinien temat z tym. Albo poszukaj w dziale: Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...