Skocz do zawartości
IGNOROWANY

osłona na kolana z tyłu siedzeń


Maxfly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów:-)

Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam pytanie odnośnie obudowy plastikowej siedzeń przednich. W starszych modelach oprócz obudowy jest także siatka dla pasażerów z tyłu. W moim E8 nie ma tej siatki. Poprzedni właścicel przewoził coś za przednimi siedzeniami i obudowy te uległy porysowaniu. Wpadłem więc na pomysł aby troszkę je odświerzyć:-)

Mam na myśli malwanie albo oddanie di tapicera w celu obicia jakimś materiałkiem:-)

Poje pytanie brzmi...czy ktoś z Was demontował te obudowy i czy jest to wykonalne??:-)

Pozdrawiam i proszę o odpowedź.

Maxfly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontować się da na pewno.Widziałem u kumpla jak miał to pościagane.Ale powiem szczerze , jak to się demontuje to nie wiem.Zapewne jest to na jakichś zatrzaskach

A ta siateczka , to jest opcja dodatkowa , bo ja u siebie tez jej nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...patrzę na to zdjęcie Twojej A4 i intrygują mnie lusterka...to nakładki czy nowe lusterka?? Jeśli nakładki to gdzie i za ile??:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...patrzę na to zdjęcie Twojej A4 i intrygują mnie lusterka...to nakładki czy nowe lusterka?? Jeśli nakładki to gdzie i za ile??:-)

Pozdrawiam

To na zdjęciu to S4.Lusterka od S4 to koszt ponad 1000zł.Natomiast obudowy lusterek z InPro to koszt 350-400zł.Co do nakładek to nie polecam , bo to porażka.

Ja u siebie mam jeszcze seryjne lusterka , ale w planach jest zmiana na takie jak w S4 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli malwanie albo oddanie di tapicera w celu obicia jakimś materiałkiem:-)

Poje pytanie brzmi...czy ktoś z Was demontował te obudowy i czy jest to wykonalne??:-)

Pozdrawiam i proszę o odpowedź.

Maxfly

W B5 od spodu są o ile dobrze pamiętam 2 śrubki, które trzymają ten cały plastik z tyłu oparcia. U mnie są siateczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ;) Od spodu są dwa wkręty (demontowałem we wakacje) i póżniej trzeba to od dołu odchylać ;) U góry są wewnątrz chyba takie zaczepy o ile dobrze pamiętam ale jak odkręcisz te wkręty i zaczniesz od dołu odchylać to wszystko pięknie wyjdzie i nie jest to specjalnie skomplikowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...