Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Książka obsługi A4 z ASO


ralph

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem z ASO książkę obsługi do mojej B6. Zamówiłem ją w połowie marca, więc jak widać trochę to trwało zanim do mnie trafiła - może czekali na szczególną okazję np. Dzień Dziecka :lol:

Polecam gorąco wszystkim, gdyż za 75 zł można dowiedzieć się o aucie wielu ciekawych i zaskakujących rzeczy- na Allegro spotkałem za 100 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro to są po 60zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a tu widziałem gdzieś ksiąkę od A4 w pdf-ie :?:

To nie ta sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a tu widziałem gdzieś ksiąkę od A4 w pdf-ie :?:

To nie ta sama?

Tak , którą widziałeś w PDF to "Sam naprawiam" :wink: , a to co innego i do B5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem z ASO książkę obsługi do mojej B6. Zamówiłem ją w połowie marca, więc jak widać trochę to trwało zanim do mnie trafiła - może czekali na szczególną okazję np. Dzień Dziecka :lol:

Polecam gorąco wszystkim, gdyż za 75 zł można dowiedzieć się o aucie wielu ciekawych i zaskakujących rzeczy- na Allegro spotkałem za 100 pln.

Ja kupilem w ASO w Lublinie za niecale 60PLN jakis miesiac temu :lol: choc jak zamawialem gosc powiedzial ze kosztuje okolo 100 PLN, jakiez bylo moje zdziwienie jak przyszlo placic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby dysponuje skanami polskiej wersji "Instrukcji obslugi samochodu A4/S4" B5. Sam w wersji drukowanej mam niemiecka ksiazke, wiec jesli ktos potrzebuje dajcie znac.

Wlasnie zobaczylem, ze juz bylo wczesniejtez do B5: http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=3399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...