Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. A tak wygląda na B6.PASKUDZTWO FUUUUUUU :razz: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106948841
  2. Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen: Albo szybciej suszarka podgrzac :razz: O suszarce to Ty lepiej nie wspominaj.Kiedyś ktoś napisał , żeby użyć suszarki , a jakiś koleś wpadł na pomysł , że szybciej będzie jak zamiat suszarki użyje opalarki.No i użył.Efektu koncowego chyba nie musze opisywać jak wygląda lakier potraktowany powietrzem o temperaturze ponad 600 °C :twisted:
  3. To już wiesz , że zanim coś zrobisz warto zapytać kolegów :mrgreen:
  4. Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen:
  5. Jak każda inna automatyczna rysuje lakier.
  6. Tak , którą widziałeś w PDF to "Sam naprawiam" , a to co innego i do B5 :mrgreen:
  7. To nie gadżet tylko zabezpiecznie przed kamykami jak jeżdzisz w trasy.A wygląda to paskudnie
  8. Na allegro to są po 60zł
  9. Nie wierze w to , że nie rysują.Zobaczysz samo za jakiś czas jak postawisz autko na słońcu i się przyjrzysz jak ładnie lakier wygląda :mrgreen:
  10. Ja kupilem w jakims markecie "sciagaczke" do wody, i kur.a miala sruby pod guma i mi porysowala troche klape z tylu i szybe ..... wrrrr ale sie wtedy wkur.ilem :neutral: Widziałem w Leclercu takie ściagaczki , to takim gównem to bym z ciągnika nie ściągał wody :mrgreen:
  11. To jest komunikat inspekcji olejowej.informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Jak wymieniasz olej to powinno się skasować tą inspekcje i wtedy znowu poinformuje Cię o konieczności wymiany oleju
  12. Zazwyczaj co weekend pucuje niunie.Full opcja.Oczywiście myje sam.Żadnym moim samochodem nie byłem nigdy w życiu na myjni automatycznej.
  13. W B5 miałem tylko OOOO na kalapie , a w B6 wywaliłem A4 i 1.9TDI i przykleiłem znaczek S4 Uwielbiam reakcje ludzi jak stają za mną na światłach , zobaczą S4 i zaraz zaczyna się obczajanie auta.Zaczyna im głowa chodzić , w celu namierzenia wydechów Później zaczynają pracować głową jeszcze bardziej na boki w celu dostrzeżenia felg A tu zonk :shock: To nie S4 Dziennie trafiam na conajmniej 2 takich lookających :mrgreen: Jak już załapią , że to diesel to próbują świrować i się ścigać , a wtedy uruchamiam niutki i odjazd Już się nie moge doczekać jak wgram nowy program.Wtedy to dopiero będzie szybkie S4 TDI :twisted: :twisted:
  14. Nie może , tylko na pewno.Też mam taki sam zestaw jak Insula
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Jak pytałem w tamtym roku , to założenie małej navi to koszt nie większy niz 2000
  16. Śliczna :mrgreen:
  17. Zmieniłem Mu , bo zorientował się , że jest czarny
  18. Hahhaha sprawdź , czy nie ma śladów obcasów na podsufitce i będzie wszystko jasne
  19. To na zdjęciu to S4.Lusterka od S4 to koszt ponad 1000zł.Natomiast obudowy lusterek z InPro to koszt 350-400zł.Co do nakładek to nie polecam , bo to porażka. Ja u siebie mam jeszcze seryjne lusterka , ale w planach jest zmiana na takie jak w S4
  20. Zdemontować się da na pewno.Widziałem u kumpla jak miał to pościagane.Ale powiem szczerze , jak to się demontuje to nie wiem.Zapewne jest to na jakichś zatrzaskach A ta siateczka , to jest opcja dodatkowa , bo ja u siebie tez jej nie mam
  21. Niestety nie da się ich zdemontować , bez ściągania boczka.A , żeby je kupić , to chyba tylko razem z boczkiem:( PS Zmień buty , na jakieś lżejsze , bo ja tyle lat w A4 i jeszcze tej siateczki nie rozwaliłem
  22. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.onet.pl/1330417,11,item.html
  23. Ładniutkie , ale stare lampy zdecydowanie piękniejsze :mrgreen:
  24. Grill w A4 z Caractere jest taki jak na zdjęciu niżej :arrow: A wogóle polecam www.caractere.com A znaczek wygląda tak , tylko ten jest akurat z RS4
  25. dlugie trasy dieslem to sama przyjemnos i relax I tylko raz tankujesz , a nie tak jak beznyną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.