Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dioda alarmu - czy pomaga złodziejowi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak uważacie czy obecnośc diody od alarmu pomaga złodziejowi znelaźć i deaktywować alarm? Bo mi się wydaj, że lepiej jak nie takiej diody nie ma. Zwłaszcza jak są 2 od osobnych systemów to chyba tą druga lepiej usunąć.

Opublikowano

MARTiiii, zależy jaki złodziej ;) Jeden przejdzie obok auta szerokim łukiem na widok alarmu, a drugiemu to da tylko do myślenia. Osobiście uważam, że lepiej jak taka dioda jest, ale czy pomaga rozpracować alarm to nie wiem niestety :(

A i napisz jeszcze czy masz seryjny alarm czy coś innego ;)

Opublikowano
zależy jaki złodziej ;) Jeden przejdzie obok auta szerokim łukiem na widok alarmu, a drugiemu to da tylko do myślenia. Osobiście uważam, że lepiej jak taka dioda jest, ale czy pomaga rozpracować alarm to nie wiem niestety :(

tez tak uwazam, najlepiej jak nie jest w typowym miejscu (czyli nie kolo zapadki od zamka) bo wtedy wiadomo ze masz cos dodatkowego oprocz seryjnego alalrmu...a jak sie upra to i tak Ci zwiana na lawete

Opublikowano

a ja mam zamontowane diody na boczkach drzwi koło kołków od zamków, coś podobniego jak w jest VW

Opublikowano
a ja mam zamontowane diody na boczkach drzwi koło kołków od zamków, coś podobniego jak w jest VW

no wlasnie o to miejsce mi chodzilo.

Słyszalem ze ten fabryczny alarm dezaktywuje sie przy otwarciu drzwi...czyli w sumie dziala tylko przy wybiciu szyby. Nie wiem na ile to jest prawda, ale tak mi powiedzial koles zakladajacy alarmy.

Jezeli chodzi o zabezpieczenia, to im wiecej tym lepiej (lepiej 3 niezalezne powiedzmy za 1500-2000, niz 1 alarm za taka kwote)

a prawda jest taka, ze w przypadku tak chodliwego auta jak nasze to jedynym zabezpieczeniem jest AC :( mi w ciagu roku probowali juz 2 razy ukrasc

Opublikowano

Z fabrycznego to tylko IMO jest, alarm zakładałem sam i jeszcze kilka bajer, ale brakuje mi blokady skrzyni biegów

Opublikowano
a ja mam zamontowane diody na boczkach drzwi koło kołków od zamków, coś podobniego jak w jest VW

U mnie nie ma grzybków.W drzwiach kierowcy zamiast grzybka jest dioda od alarmu :wink:

Opublikowano
a ja mam zamontowane diody na boczkach drzwi koło kołków od zamków, coś podobniego jak w jest VW

U mnie nie ma grzybków.W drzwiach kierowcy zamiast grzybka jest dioda od alarmu :wink:

też fajnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.