Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Cofanie licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu....co to kolega za lipe odstawia :?: Wiem, ale nie powiem, bo to nie etyczne :P

...a pozniej nieswiadomi ludzie kupuja autko z przebiegiem 50k... a bylo 350k

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

ja proponuje zadzwonić na infolinie: numer 997 :)

Opublikowano

Ja tam np. bym sobie dodał dla mniejszego AC :), a właściwie wrócił do oryginalnego.

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted:

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted:

Albo na allegro :evil:

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

bezczelny czy "madry inaczej"?

(ja sie zjerzylem :evil: ) :mrgreen:

Opublikowano
witam czy ktos wie jak albo gdzie cofnac licznik w vw polo 98r b

dzieki

bezczelny czy "madry inaczej"?

(ja sie zjerzylem :evil: ) :mrgreen:

Panowie a niepomyśleliście że ktoś może zmienił licznik i chce powrócić z przebiegiem tak jak miał w poprzednim. Oby tak było :twisted:

Opublikowano

Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

Opublikowano
Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie

Opublikowano
Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

chlopak poczul przyjemnosc jazdy A4 i az 3 tys nakulał :lol:

Opublikowano
Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie

Nie cofnie się :twisted: bo to nie są liczniki z poloneza na linkę. :razz:

Opublikowano
Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie

Nie cofnie się :twisted: bo to nie są liczniki z poloneza na linkę. :razz:

Domniemam, że Hugo po prostu sobie zrobił mały żarcik i nie pisał tego powaznie :mrgreen:

Bo to nawet nielogiczne :twisted:

A może był ciekawy czy ktoś spróbuje ? :twisted:

Opublikowano

Jasne , że sobie jaja zrobiłem :lol:

Ale jakieś 4 lata temu w Lublinie była taka oto akcja.

Wieczorem , jak rodzice poszli spać , pewna panienka wzięła z garażu auto rodziców.Zgarnęła 3 znajomych i pojechali na nocną przejażdzke do Kazimierza Dolnego.Posiedzieli tam troche i wczesnym rankiem postanowili wrócić do domu.Dziewczyna wpadła w panike , że ojciec zobaczy przebieg i że będzie miała gorąco.Wpadła wiec na pomysł , że wrocą do Lublina na wstecznym :shock: Jak pomyślała tak zrobiła.przejechali kilkaset metrów i rozbili maluszka :lol::lol:

Opublikowano

debile :grin: pewnie to była blondynka a oni jeszcze głupsi od niej :mrgreen:

Opublikowano
że wrocą do Lublina na wstecznym :shock: Jak pomyślała tak zrobiła.przejechali kilkaset metrów i rozbili maluszka :lol::lol:

o kruca fuks haha :lol::lol::lol::lol:

Opublikowano

rozne ludzie pomysly maja, ale to juz chyba byl szczyt wszystkeigo!

Opublikowano
Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie

heh.Ciekawy plan:D ale ile to paliwa pojdzie :lol: No nic niech sie martwi...

Opublikowano
pbogusz13 napisał/a:

Moj kolega wlasnie sie glowi jak cofnac w B6 2,5 TDI bo tatus wyjechal na 2 tyg a w autku przybylo 3tys km. Zostaly mu dwa dni i sie troche obawia jak sie wyda.heh... Da sie to zrobic VAGiem??

Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie

Da się w ten sposób ale trzeba do przodu jechać i prfzekręcić licznik o te kilkaset tysięcy do przodu i będzie ok :grin:

Opublikowano

ja cos to moge zrobic ten licznik :twisted: tego polo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.