Zderzak przedni RS4

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Przyszedł mi właśnie do głowy pomysł wstawienia takiego zderzaka do siebie. Teraz mam takie coś http://kaziu_wichura.w.interia.pl/HPIM2819.JPG ale jakoś specjalnie mi się to nie podoba. Jak myślicie, fajnie by to się prezentowało? Obowiązkowo ze zderzakiem bym wymienił reflektory na jakieś soczewki ładne. Ogólnie to chciałbym coś w tym stylu z przodem zrobić allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html. Chyba całkiem nieźle się prezentuje. Co sądzicie? A no i oczywiście brewki do śmieci :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy masz felgi ale jesli nie to lepiej zainwestuj. Sadze ze rozmiar felg przy tym zderzaku to 18 cali, no moze 17. Pasowalo by tez chyba zalozyc kola dosc wystajace znaczy z malym ET albo dystanse. Jesli zalozysz z przodu zderzak od RS-a to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

Zaloz to sie przekonasz czy to bedzie tak dobrze wygladac.

Proponowalbym jak juz cos to od S-ki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

a czy RS nie był tylko w Avancie ? :P

Ale czytałem kiedyś artykuł o rezaniu takiego zderzaka do limo :)

PS. nie kupuj żywicznych imitacji RS tylko oryginały. Żywica popęka Ci w cholerę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    to i z tylu by cos pasowalo bo bedzie smiesznie wygladal.

a czy RS nie był tylko w Avancie ? :P

Ale czytałem kiedyś artykuł o rezaniu takiego zderzaka do limo :)

...

Stare RS4 były tylko w avancie.

A zrezanie takiego zderzaka do zwykłej A4 to "pikuś" (pozdrawiam Pikusia :mrgreen: ) dla dobrego lakiernika :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od S4 jest ladniejszy, wlasnie wyhaczyłem taki na allegro za 550zł :) Wiec zbieraj się chlopie bo taki zderzak to fajna sprawa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kunio, w sumie okazja niezła, tylko dokupić jeszcze kratki boczne i halogeny ;) Musiał pojawić się nidawno, bo rano patrzyłem to nie było ;)

Szkoda, że kasę mam przeznaczoną na inny cel :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura

no właśnie fel mi brakuje..... w planach są "17. Mi się właśnie podoba bardziej ten od RS zderzak. Zobaczymy, niedługo sobie zrobię coś takiego bo cholernie mi się spodobała ta A4 allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html

Boki mam identyczne, podpinkę tylną też taką samą. Zostaje tylko przód :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Zostaje tylko przód

Kaziu , wez najpierw postaw na fele, a pozniej bedziesz robil reszte !! Zobaczysz ze bedzie to calkiem inne auto ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    no właśnie fel mi brakuje..... w planach są "17. Mi się właśnie podoba bardziej ten od RS zderzak. Zobaczymy, niedługo sobie zrobię coś takiego bo cholernie mi się spodobała ta A4 allegro.pl/item105555123__jedyne_na_allegro_audi_a4_pakiet_s4_.html

Boki mam identyczne, podpinkę tylną też taką samą. Zostaje tylko przód :twisted:

Szczerze to Ci powiem (tylko sie nie obraz) to to autko z ogloszenia wcale mi sie nie podoba, a napewno lepiej by sie prezentowalo ze zderzakiem od S-ki. Chyba, ze ten zderzak na tym audi mialby jeszcze oryginalne kratki i halogeny.

Ale o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Szczerze to Ci powiem (tylko sie nie obraz) to to autko z ogloszenia wcale mi sie nie podoba,

No Pikus, fakt, autko jest takie ... no takie se ... ja bym takiego napewno nie kupil, wolalbym serie, a te lexusy .... :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    a te lexusy ....

Dokładnie te z indeksem prędkości L :P do 120km/h :D Powyżej odkleja się szkło :evil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Jakiś czas temu myślałem nad oryginalnym Kerscher'em

http://kerscher-tuning.de/karosserie/kats.php?shopid=114858771014039&marke=Audi

Moim zdaniem nie wygląda tak źle ;) Kwestia gustu...

No ten na tym żółtym to fajny zderzaczek, chyba sport-line.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura

faktycznie może przód S4. Tylko nie wiem jakby on wyglądał w siateczce, bo z kratką bym go nie wstawił chociażby ze względu na tył, bo tam mam siateczkę. Zobaczy się niedługo. Faktycznie może najpierw kupię felgi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Faktycznie może najpierw kupię felgi

No chociaz raz dobrze piszesz :razz:

Felgi podstawa, zrobisz "rs-a" a dalej bedziesz mial 15 na kolpakach - to dopiero bedzie polewka :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    faktycznie może przód S4. Tylko nie wiem jakby on wyglądał w siateczce, bo z kratką bym go nie wstawił chociażby ze względu na tył, bo tam mam siateczkę. .

Szczerze , to jakbym miał robić zderzak od S4 , to na Twoim miejscu wywaliłbym progi i dokładke i wstawił od S4 :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hugo, a jak wyglądają progi w S4 ? Z tego co ja wiem to są ciężkie do dostania :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura

ale cudne S4! :roll:

Powiedzcie mi jedno. O co chodzi bo widzę, że niektóre zderzaki (kurcze nie wiem jak to opisać) mają po bokach te takie pionowe wgłębienia dwa i moją widoczne od przodu trzy duże "wloty"(?) a inne są gładkie po bokach i mają 6 tych wolcików. Łamana polszczyzna :???: ale chyba kumacie o co mi chodzi. Zresztą widać różnicę w linku, który podał Hugo (uzytkownik J.J. a użytkownik chociażby PreMier - pod koniec obaj są strony). Zależy to jakoś od rocznika czy jak? Durgie pytanie jest takie: można w jakiś łatwy sposób zamontować ze zderzakiem halogeniki? Drogie to?

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-26, 14:51 ]

no już chyba wiem... . To po prostu zderzaki od S4 i RS4 :???: nie mylę się prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    To po prostu zderzaki od S4 i RS4 nie mylę się prawda?

dokładnie :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śliczne S4 :D

Link jest kolejnym dowodem na to, że światełka US-look są naprawdę ładne :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaziu ja powiem tak niezaczynaj od d*py strony tylko jak chcesz robić do porządku to kup najpierw porządną felge a później bierz się za zderzaki i progi. Moim zdaniem jak założysz taki zderzak do auta z 15 calowymi kołami i kołpakami , a na dodatek bez porządnych czyt. ładnych progów to auto będzie wyglądać bardziej jak płóg śnieżny a nie jak rasowe RS4 lub S4. Także priorytety to felgi i ładne opony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

Kaziu_Wichura, widze ze tutaj przy kolegach nawracasz sie na dobra droge tuningu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura

tak tak wiem, nie robię nic dopuki nie wymienię felg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

no i patrz...zaraz z auta, ktore mi sie nie podobalo zrobisz furke, ktora bedzie obiektem zazdrosci i porzadania....z forumowska pomoca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura

hahahah :D no widzisz, może gdzieś głeboko resztki dobrego gustu siedziały we mnie i droga brać klubowa wydobyła je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale powracając do tematu to się napaliłem. W wakację będę już poważnie działał. Najpierw fele "17, potem przód RS'a, grill S4, lampy jakieś ładne. To chciałbym zrobić ale pewnie coś do tego czasu, znając mnie, mi się odwidzi. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

powodzenia w boju :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kaziu_Wichura jak juz chcesz zakladac zderzak od RSa to nie zakladaj grilla od S4 bo zepsujesz efekt (to tak na przyszlosc) :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    i żeby Ci taki S-line nie wyszedł http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1106492 bo koleś miał świetny pomysł żeby zepsuć wygląd A4ce :???:

Buahhahhhaa "Samochód stylizowany na model S4" :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta