Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Spokojnie to tylko wskazanie sewisowe , że musisz zrobić przegląd.Podpinasz się pod kompa i kasujesz to
  2. Mam takie na aucie , a moje auto jakby nie patrzeć nie wygląda na ciężarówke
  3. Na podstawie tych kodów wiesz jakie masz wyposażenie w aucie i co dali Ci w fabryce
  4. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Najlepiej włożyć zestaw ze zwrotnicami. Tak jak napisał boom_mike , podaj kwote a cos Ci doradzimy :mrgreen:
  5. Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem.
  6. dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18 : Faktycznie na zdjęciu jakies małe wyszły.Dobrze , że na żywo wyglądają na większe
  7. A opona 195 na 8 calową felge to nie za wąska troche ??
  8. Zaznaczyłem Ci na czerwono gdzie masz szukać :arrow: Pod tą obudową mieszka sobie filtr przeciwpyłkowy
  9. Lewy górny róg komory silnika pod taką platikową osłoną z rynienką
  10. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak to ściągnąć bak :shock: Gorzej mu ??
  11. Nie żebym był dociekliwy , ale masz na myśli umycie ich ??
  12. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Co powie żona po powrocie do domu
  13. :arrow: http://e-platnosci.23.pl/aukcje.htm#platnosci
  14. Tak , boxy to zło.Na boxy vtechu już wielu narzekało Co to za firma ten Protector?? Zrobili już jakieś autko czy będa się na Twoim uczyć??
  15. Filtr proponuje wymieniać co roku.Najlepiej brać z aktywnym węglem.Kosztuje troszke więcej ale jeste zdecydowanie lepszy.Polecam Knechta.Ja do B6 dałem 68zł.Wymiana trwa jakieś 5 minut.Nic skomlikowanego.
  16. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    :arrow: Blow Off w TDI
  17. No trzeba będzie obniżyć Ale i tak B6 na 18" stoi niżej niż B5 na 18" .Byłem pewien , że będzie wyżej stał
  18. VTG w Krakowie jest :shock: Proponuje pojechać do chłopaków z TTC www.ttc.pl
  19. Miałem brać oryginalne od nowej S4 , ale trafiłem te w extra cenie
  20. Uruchomiłem swoje konakty i przyśpieszyłem kolejke o 5 dni Zrobiłem fotki na szybko pod garażem.Samochód brudny bo cały dzień lało.Jak się pogoda poprawi to go wypucuje i porobie lepsze fotki. Czekam na komentarze :mrgreen:
  21. Jak ktoś zechce zamontować sobie box do auta to niech się lepiej dobrze zastanowi zanim to zrobi Polecam lekture :arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=32582 Dodam tylko , że to już nie pierwszy taki popis w wykonaniu firmy o której mowa
  22. Bo prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy Dobra koniec OT
  23. Głupoty gadają z tym spawaniem.Trzeba po prostu bardziej uważać na doły.Dużo zalezy też od opony i twradości felgi.Jak kupisz jakieś badziewia to Ci się pogną na progu zwalniającym.Zakładaj 17" i nie marudź.Raz się żyje
  24. Proponuje wykonać telefon do Powiatowego Rzecznika Konsumentów 022 8277637
  25. W Fordach rdza to standart Nowe Mondeo po kilku miesiąca ma pordzewiałe drzwi na dole Ludziki muszą jeździć co rok na specjalny przegląd i usunwanie rdzy bo w przeciwnym wypadku tracą gwarancje Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzą :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.