Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIR BAG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!!! :shock: kilka dni temu w moim a4 zapaliła się inspekcja IN1. Jeżdżę sobie z tym, a tu dziś jeszcze żeby było mi weselej zapalił się AIR BAG. Czy to coś może mieć ze sobą wspólnego, co mogło być przyczyną zapalenia się kontrolki poduchy ? Pozdrawiam

Opublikowano

Podjedź i podłącz autko pod kompa i będzie wszystko jasne.Prawdopodobnie to błąd poduchy i da się go skaować :wink:

Opublikowano

Sprawdź czy niewypieła ci sie wtyczka pod fotelem kierowcy lub pasażera , może sprzątałeś auto i przesuwałeś fotelami ,czasami sie to zdarza.

Opublikowano

INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy :wink:

Opublikowano
INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy :wink:

stawiam na boduche fotela :grin:

Opublikowano
INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy :wink:

stawiam na boduche fotela :grin:

A ja obstawiam , że Alfuta w swojej A4 nie ma poduch w fotelach :lol:

Opublikowano
INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy :wink:

stawiam na boduche fotela :grin:

A ja obstawiam , że Alfuta w swojej A4 nie ma poduch w fotelach :lol:

myslisz ze nie ma??ja mam 4 w 97 r :grin:

Opublikowano
  • Autor
INS 1 nie ma nic wspólnego z poduchami, podjedz pod Vag'a i zobacz błędy jak koledzy mówią, teraz strzał że to jest błąd poduchy kierowcy :wink:

stawiam na boduche fotela :grin:

A ja obstawiam , że Alfuta w swojej A4 nie ma poduch w fotelach :lol:

"Hugo Ty to jesteś" ! masz racje bo nie znalazłem żadnego złącza, wtyczki, i co tam jeszcze mogło by być. Szukałem, zaglądałem i znalazłem 2 złote. :grin:

Opublikowano
masz racje bo nie znalazłem żadnego złącza, wtyczki, i co tam jeszcze mogło by być. Szukałem, zaglądałem i znalazłem 2 złote. :grin:

Wtyczke musisz mieć pod każdym fotelem bo idzie ona do czujnika w fotelu który sprawdza czy ktos na nim siedzi ,w razie wypadku jak nikogo na fotelu nima to nieotwiera sie poducha np poducha pasażera.

Opublikowano
  • Autor

"brat" :cool: a w którym dokładnie miejscu ma ona być (wtyczka) ? z przodu, tyłu, po prawej czy lewej stronie fotela ?

Opublikowano
"brat" :cool: a w którym dokładnie miejscu ma ona być (wtyczka) ? z przodu, tyłu, po prawej czy lewej stronie fotela ?

Jak zajrzysz pod fotel to ukażą Ci się dwie kostki jedna większa czerwona i druga biała w sumie 3 kabelki i to włąsnie jest to. Często ulegają przetarciu jak ktoś często wachluje fotelem do tyłu i do przodu.

Opublikowano

zamiast szukac wtyczek podepnij Vag'a skasuj inspekcje,skasuj blad jaska i jak potem znowu wyskoczy to szukaj przyczyny ............. :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Panowie !!! zwycięstwo!!! :grin: uruchomiłem wreszcie interfejs obd-2 "MAX-1" tak więc temat poduszek powietrznych to już historia, inspekcji "in 1"też. Temat uważam za zamknięty. Wszystkim ktoży pisali i w jakiś sposób pomogli - dziękuję i pozdrawiam. Andrzej

Opublikowano

ale jaki był błąd poduszki :?: :?: :?: :wink:

Opublikowano
  • Autor

numeru nie pamiętam - ale czujnik poduszki po stronie kierowcy, za duża oporność czy coś takiego. Nie zapisałem :???: a co do tych tabelek z blokami ustawień, to zabardzo nie moge znaleźć swojego silnika - 1,9 TDI_110_AFN. Nie wiem czy to ważne, czy są wartości porównywalne z iinymi?.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.