Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chrom na klapie bagaznika...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przygladajac sie nowej A6 pomyslalem, ze moze nieglupio wygladalaby taka listwa lecaca na klapie bagaznika od lampy do lampy... w zasadzie tylne swiatla w B5 po drugim facelifcie maja podobny uklad jak w A6...

audi_a6_6_v.jpg

audi-a6-283.jpg

p10118022uo.th.jpg

Opublikowano

wedlug mnie nie glupi pomysl... moge zrobic vt i zobaczymty jak to wizualnie wyglada... ale jak w praktyce by wygladalo... oby nie tak jak to Audi z ogloszenia poobklejane tania tasma :P

Opublikowano
  • Autor
wedlug mnie nie glupi pomysl... moge zrobic vt i zobaczymty jak to wizualnie wyglada... ale jak w praktyce by wygladalo... oby nie tak jak to Audi z ogloszenia poobklejane tania tasma :P

wlasnie zrobilem...

w sumie nie wyglada jakos powalajaco :oops: pewnie tez i dlatego ze mam srebrny lakier i nie bedzie takiego kontrastu...

p10118026662kx.th.jpg

Opublikowano

IMO chromy na srebrnym nie wyglądają jakoś specjalnie, słabo są widoczne w przeciwieństwie do ciemnych kolorów

masz ładny samochód...nie psuj go :evil::wink:

Opublikowano
  • Autor
IMO chromy na srebrnym nie wyglądają jakoś specjalnie, słabo są widoczne w przeciwieństwie do ciemnych kolorów

racja..

masz ładny samochód...nie psuj go :evil::wink:

nie zamierzam :cool:

pozdro

Opublikowano

Fuuuuu nie pasuje :razz:

Opublikowano

jakoś mi się nie widzi :???:

Już lepiej pasuje taki chrom, ale na dole klapy :) Podobnie jak (chyba) w RS4 :)

Opublikowano

Dla mnie za duzo grzybow w barszcz, troche tanim tuningiem podjezdza.

Opublikowano

jak dla mnie to wyglada dobrze jedynie przy ciemnym kolorze tylko ze caly chrom na samochodzie musi byc zrobony z gustem. Mi osobiscie podoba sie chromowana listwa na bagazniku, podobaja mi sie lusterka w chromie i listw na okolo szyb i to by bylo na tyle.

Opublikowano

Dajcie spokój z jakimis listwami przeca to z daleka śmierdzi cyganerią :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Dajcie spokój z jakimis listwami przeca to z daleka śmierdzi cyganerią :mrgreen:

hehe troche racja z ta cyganeria... :grin:

Opublikowano

nie podoba mi sie szczerze mowiąc :razz:

Opublikowano

Maksymalnie mozna zrobic obwodki do okolo szyb bocznych - i to wszystko

Reszta miejsc z tasma to big mistake ;)

Niezaleznie od koloru nadwozia.

Jesli juz cos "imitowac" to najlepiej to co fabrycznie do danego modelu istnieje.

moje skromne zdanie :oops:

Inna sprawa TUNINGOWANIE A4 a inna przerabianie A4 na A6 :)

Przy tuningowaniu A4 mozna i rogi byka na maske przykrecic - i bedzie git :)

RZECZ GUSTU.

Opublikowano

Jesli juz cos "imitowac" to najlepiej to co fabrycznie do danego modelu istnieje.

moje skromne zdanie :oops:

Dobre masz zdanie bo moje jest dokładnie takie same :mrgreen:

Opublikowano
jakoś mi się nie widzi :???:

Już lepiej pasuje taki chrom, ale na dole klapy :) Podobnie jak (chyba) w RS4 :)

Popieram kolege :mrgreen:

Opublikowano
jakoś mi się nie widzi :???:

Już lepiej pasuje taki chrom, ale na dole klapy :) Podobnie jak (chyba) w RS4 :)

Popieram kolege

dla mnie to wyglada idealnie.....dla leppera-pasuje do jego stylu :lol:

Opublikowano

A ja dzisiaj wlasnie widzialem cos takiego tylko ze mijalem sie z gosciem i az tak dokladnie sie nie przyjzalem. Powiem wam ze z daleka to nawet nawet. Ale audi bylo koloru czarnego i mialo jakies inne tylne lampy.

Ale sam bym chyba czegos takiego nie zamontowal.

Opublikowano

ja bym tam dupcie zostawil w spokoju ......... :twisted:

Opublikowano
ja bym tam dupcie zostawil w spokoju ......... :twisted:

Dokładnie :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co bym zrobil to tylko jedna rzecz jesli chodzi o tyl...nad tablica rejstracyjana tam gdzie sie znajduje zamek od bagaznika to na chromik i jest giiit efekt :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.