Treść opublikowana przez Hugo
-
Wymiana szyby po wizycie u przypadkowego mechanika
No nieźle Cię urządzili :shock: Ja bym im chyba powybijał szyby we wszystkich samochodach jakie tam stały Ja preferuje sprawdzonych speców.Bo w ASO też czasami są takie matoły , że szkoda gadać
-
Kody wyposażenia
Jest też po angielskiemu więc spoko looz :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
Najwcześniej w środe Tydzień czekania bo takie kolejki.Fele czekają , oponki kupiłem Conti Sport Contact 2 225/40/18 :mrgreen: Jak tylko założe to na pewno wrzuce fotki
-
[ALL] Jakie felgi
Wcale nie są droższe.Wszystko zalezy od marki i modelu opony.Opony kierunkowe zazwyczaj są głośne.Możesz trafina na tanią i cichą , a może być , że ta najdroższa będzie głośna jak cholera.Trzeba czytać opinie innych o oponach
-
nawigacja a4(mała)
A zaznaczyłeś sobie tą opcje w swoim profilu ?? W Profilu , w dziale Preferencje , 5 linijka od góry
-
Wieksze opony do A4...
Rożnica będzie 10mm.O 10mm się schowa w nadkole i o 10mm będzie bliżej od wewnątrz
-
[ALL] Jak wyciszyć A4 ?
Chyba przerdzewiałą
-
[ALL] Jakie felgi
Jak chcesz to mam za 2760zł komplet tych felg razem z nowymi oponami.Mówie oczywiście o 17"
-
[ALL] Jakie felgi
Nigdy nie słyszałem.Porównanie do Ronala to raczej nie trafione Ronal robi porządne felgi dla największych koncernów motoryzacyjnych i nie mógłby pozwoliić sobie na fuszerke. :mrgreen: Ja bym tą firme bardziej porównał do takich firma jak FMG , Hijon , albo cos podobnego
-
[ALL] Jakie felgi
Chodzi mi o to , czy nie będziesz musiał ich prostować co miesiąc.Niektóre firmy robią felgi z takich materiałów , że na naszych autostradach się gną jak cholera.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież to są 17" :mrgreen: Ładnie to by leżały 18"
-
[ALL] Jakie felgi
Zobaczymy jak się będą na autku prezentować.Mam nadzieje , że nie okażą się jakieś miękkie
-
Strefa Śmiechu
http://taxoweczka.stoi.d.patrz.pl
-
Poduszka powietrzna
Może trzeba po prostu podpiąć auto pod Vaga i pokasować błędy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chyba się źle wyraziłem.Chodzi mi o schowek ten na zdjeciu pod pokrętłem od regulacji światłem :arrow: http://img.otomoto.pl/photos/original/C9/C954/C95437/C954372_4.jpg Na zdjeciu jest model po faceliftingu. U mnie nie ma takiego schowka. No chyba, ze jestem malo spostrzegawczy :mrgreen: Jutro moze zapodam zdjecie mojego kokpitu (przede wszystkim mam stara kierownice..) Zdjęcie wziąłem pierwsze z brzegu.Ja w mojej B5 z 96 miałem półeczke.Teraz w B6 też mam , tylko jest ona centralnie pod kolumną kierownicy i jest dużo większa.Także u Ciebie jest na 100% , no chyba , że Ci ją ktoś zamurował
-
Prawidłowe wymiary opon
Kolega Viking przysłał mi tabelke , która bardzo się przyda
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chyba się źle wyraziłem.Chodzi mi o schowek ten na zdjeciu pod pokrętłem od regulacji światłem :arrow: http://img.otomoto.pl/photos/original/C9/C954/C95437/C954372_4.jpg
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja nigdy CB nie miałem , ale dobre miejsce na jego schowanie to chyba półeczka pod kierownicą
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Z Tobą wzystko OK.Zadziałała moc admina i Elf się znalazł w expresowym tempie na liście
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Jak nie ma , jak jest
-
Kody wyposażenia
Znalazłem taką oto stronkę :arrow: http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
-
jAKI FILTR PRZECIWPYŁKOWY DO A4 2,8 AAH
Jak piszesz to wyłącz CAPS LOCK , bo pisanie dużymi literami oznacza krzyk !!!!! A co filtrów to polecam Knechta.Nie kupuj przpadkiem Filtrona , bo dużo negatywnych głosów słyszałem o tych filtrach , a teraz właśnie czytałem jak kolega wymienił przeciwpyłkowy na filtrona i musiał zmieniić na inny bo okazało się , że te filtry są do d...
-
pedal sprzęgła
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Widziałem takie chromy po zimie PORAŻKA :shock:
-
Czy Felgi 17 z VW Golfa IV pasują Do A4 96??
W Golfie IV jest rozstaw 5x100 więc fele nie pasują