Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co byscie wybrali? Chipy w Protectorze


heluś

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu takie trzy propozycje i chcialbym poznac wasza opinie co byscie wybrali, bo jest wlasnie taka firma 5 km od mojego miejsca zamieszkania i mozna tez u nich sobie samochod zchipowac. Pytam bo troche mi sie nie usmiecha jechac do Wawy 400 km w jedna strone, skoro mam to pod nosem. Czekam na odpowiedzi. Czytalem ze box vtech jest do bani, czy to prawda?

http://www.tuning1.com/katalog.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , boxy to zło.Na boxy vtechu już wielu narzekało :wink:

Co to za firma ten Protector?? Zrobili już jakieś autko czy będa się na Twoim uczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o nich slychac tu u nas ale nie slyszalem specjalnie o projektach w tej dziedzinie. Ale bede musial sie dowiedziec wiecej. A jesli chodzi o to co w tym linku to cos jest warte uwagi czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , boxy to zło.Na boxy vtechu już wielu narzekało :wink:

Co to za firma ten Protector?? Zrobili już jakieś autko czy będa się na Twoim uczyć??

Tyle ze ja nie mam BOXa z v-tech tylko chip a to co innego , zobaczę co mi powiedza w TTC w przyszłym tygodniu bo kolega CTV mnie już zdążył nastraszyć - zaczynam

żałować że przeczytałem watek o BOXach z v-tech bo mam chipa od roku i jakoś nie narzekam a tak to nastepne koszty będą - choć by tylko sprawdzenie w TTC - szkoda mi dokładać już do auta tym bardziej ze myslę o zmianie na nowsze moze jeszcze pod koniec roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...