Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Blow off w TDi??


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o zakładaniu BOV'a w dieslu?? napaliłem sie jak szczerbaty na landrynki. znalazlem coś takiego Blow off valve nawet nie chodzi mi o zwiększenie mocy specjalnie . tylko bardzo mi sie to podoba jako gadżet :) wszystkie laski moje itd :P nie wiecie gdzie można założyć coś takiego i czy silnik nie ucierpi albo czy nie straci mocy bo tego bym sie bał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie benzyna wiec nie bedzie takiego efektu. I jak dobrze pamietam to raczej nie sluzy do zwiekszania mocy ale moge sie mylic. Poszukaj na AKP albo na forum A3 bo gdzies widzialem filmiki jak to slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ale kotlet :kox:

a właśnie dziś sobie myślałem, czy da radę do tdi zamontować. a tu proszę wątek sam mi się nasunął. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie. kumpel ma podobny zestaw do tamtego. jego zestaw ze wszystkim wyszedl 1000zl ale efekt jest swietny :good: a teraz robi Mega pssss...[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:15_________________________________________________wie ktos moze jak sie dodaje zdjecia pod profil?? haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie. kumpel ma podobny zestaw do tamtego. jego zestaw ze wszystkim wyszedl 1000zl ale efekt jest swietny :good: a teraz robi Mega pssss...[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:15_________________________________________________wie ktos moze jak sie dodaje zdjecia pod profil?? haha :)

a jedzie to chociaz cos?czy tylko parska? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...