Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanki_CTU_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanki_CTU_

  1. jutro bedzie cos wiecej narazie probowalem cokolwiek wrzucić.
  2. narazie tylko jedno foto jutro sie wrzuci wiecej....
  3. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    nie jestem pewien ale wspominal cos o ustawianiu softa....musze sie popytac dokladnie... i blow off-a musial podlaczyc pod elektryke tylko nie wiem dokladnie pod co ze calos jest sterowana....
  4. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tylko syczy jakos specjalnie roznicy bynajmniej on nie czuje..... ale spytam i napisze...
  5. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    no dokladnie. kumpel ma podobny zestaw do tamtego. jego zestaw ze wszystkim wyszedl 1000zl ale efekt jest swietny a teraz robi Mega pssss...[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:15_________________________________________________wie ktos moze jak sie dodaje zdjecia pod profil?? haha
  6. gdyby spot byl w CB to z checia bym wpadl.... Można ??
  7. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ciezko jest bo tego blow off-a cos musi sterowac a to juz chyba elektryka za to odpawiada. ale spytam kumpla on jest bardziej obeznany.... a tak w ogole to drogi interes taki blow off do TDi.... pozdro
  8. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    blow off w TDi fajny efekt dzwiekowy.... kumpel ma w vw tdi takiego blow off-a i spisuje mu sie bdb tylko jest duzo roboty z tym..... pozdrawiam
  9. Spoko dzieki za rade a czy moze tak sie dziac przez to ze zmienilem mapy wtryskow w sofcie kompa?? bo jak tak to nie ma sensu katowac fury.... pozdro
  10. Witam. Ja mam ostatnio taki przypadek w Audi ze przy predkosci powyzej 100km/h, gdy chcialem wcisnac gaz zeby przyspieszyc to auto zachowywalo sie tak jakbym nic nie dusil. Obroty nie podnosily sie lecz spadaly!!!, redukcja biegow tez nic nie pomogla.... Az do momentu gdy zgasilem silnik i odpalilem go jescze raz wtedy bylo ok.... nie wiecie jaka moze byc tego przyczyna??
  11. stanki_CTU_ odpowiedział(a) na Tomcio14 temat w 1.9TDI
    Witam mam problem z silnikiem, zdarzylo mi sie dzis zauwazyc i odczuc brak mocy przy dodawaniu gazu. Majac 110km/h chcialem przyspieszyc na obrotomierzu mialem około jakies 2500 obrotów i przy wcisnieciu gazu auto nie przyspieszylo doslownie nic!!! . Ja mu dusze a tu obroty po malu spadaja.... nawet redukcja biegów nie pomogła... dopiero jak sie zatrzymalem na poboczu i go zgasilem i na nowo odpalilem wtedy bylo ok.... czego to moze byc przyczyna?? Prosze o pomoc z góry dzieki. pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.