-
[ALL B6] A4 b6 1.9 TDi seria 131PS mod na 170 :)
jutro bedzie cos wiecej narazie probowalem cokolwiek wrzucić.
-
[ALL B6] A4 b6 1.9 TDi seria 131PS mod na 170 :)
Tzn....??
-
[ALL B6] A4 b6 1.9 TDi seria 131PS mod na 170 :)
narazie tylko jedno foto jutro sie wrzuci wiecej....
-
[ALL] Blow off w TDi??
nie jestem pewien ale wspominal cos o ustawianiu softa....musze sie popytac dokladnie... i blow off-a musial podlaczyc pod elektryke tylko nie wiem dokladnie pod co ze calos jest sterowana....
-
[ALL] Blow off w TDi??
tylko syczy jakos specjalnie roznicy bynajmniej on nie czuje..... ale spytam i napisze...
-
[ALL] Blow off w TDi??
no dokladnie. kumpel ma podobny zestaw do tamtego. jego zestaw ze wszystkim wyszedl 1000zl ale efekt jest swietny a teraz robi Mega pssss...[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 15:15_________________________________________________wie ktos moze jak sie dodaje zdjecia pod profil?? haha
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gdyby spot byl w CB to z checia bym wpadl.... Można ??
-
[ALL] Blow off w TDi??
ciezko jest bo tego blow off-a cos musi sterowac a to juz chyba elektryka za to odpawiada. ale spytam kumpla on jest bardziej obeznany.... a tak w ogole to drogi interes taki blow off do TDi.... pozdro
-
[ALL] Blow off w TDi??
blow off w TDi fajny efekt dzwiekowy.... kumpel ma w vw tdi takiego blow off-a i spisuje mu sie bdb tylko jest duzo roboty z tym..... pozdrawiam
-
[B5 AFN] Silnik utracił moc po zatankowaniu, czy to zbieg okoliczności?
Spoko dzieki za rade a czy moze tak sie dziac przez to ze zmienilem mapy wtryskow w sofcie kompa?? bo jak tak to nie ma sensu katowac fury.... pozdro
-
[B5 AFN] Silnik utracił moc po zatankowaniu, czy to zbieg okoliczności?
Witam. Ja mam ostatnio taki przypadek w Audi ze przy predkosci powyzej 100km/h, gdy chcialem wcisnac gaz zeby przyspieszyc to auto zachowywalo sie tak jakbym nic nie dusil. Obroty nie podnosily sie lecz spadaly!!!, redukcja biegow tez nic nie pomogla.... Az do momentu gdy zgasilem silnik i odpalilem go jescze raz wtedy bylo ok.... nie wiecie jaka moze byc tego przyczyna??
-
[B6 AWX] Spadek mocy
Witam mam problem z silnikiem, zdarzylo mi sie dzis zauwazyc i odczuc brak mocy przy dodawaniu gazu. Majac 110km/h chcialem przyspieszyc na obrotomierzu mialem około jakies 2500 obrotów i przy wcisnieciu gazu auto nie przyspieszylo doslownie nic!!! . Ja mu dusze a tu obroty po malu spadaja.... nawet redukcja biegów nie pomogła... dopiero jak sie zatrzymalem na poboczu i go zgasilem i na nowo odpalilem wtedy bylo ok.... czego to moze byc przyczyna?? Prosze o pomoc z góry dzieki. pozdro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich
stanki_CTU_
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta