Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy już ktoś to przerabiał?

Zamierzam w najbliższym czasię poddać takiej kuracji autko i zapodać mu seperowany zestaw 165mm na przodzie.

Opublikowano

Ano przerabial przerabial, co dokladnie chcialbys wiedziec. Glodniki wejda w miejsca fabryczne, nawet po wygluszeniu i zamontowaniu pierscieni.

Opublikowano

dolaczam sie do pytania, chcialbym wlozyc 16 lub 16,5 cm w przednie drzwi, czy potrzebuje tylko pierscieni, ewentualnie samych paneli? nie chcialbym, zeby glosniki za bardzo wystawaly z drzwi. jaki bedzie tego koszt?

Opublikowano

ja mam panele na drzwiach i nie są takie złe, montaż zają mi ok 3 godz. troche trzeba wyciąć ale nie ma dużo roboty, ale z pierścieniami nie bawiłem się, ciekawe jak to wygląda

Opublikowano

Mialem oczywiscie na mysli panele, nie wiem dlaczego napisalem pierscienie ;), za duzo pracy za malo snu ;)

Opublikowano

Ja nie długo będe montował standardowe panele phonocara. Takie:

Audi-A4-3_715.jpg

Zamierzam w to Infinity Kappa 65.7 CS (2 Ohm) wsadzić.

Fabryczne nie-bose w B5 jest tragiczne. Nie da sie tego słuchać :( .

Mam już troche gratów uzbierane. Jeszcze musze sie zdecydowac czy navigation plus z DVD/mp3, czy stare symphony II + phatnoise. Czekam na ciepły majowy dzień i montuje :mrgreen:.

Opublikowano

mam identyczne, ale jestem średnio zadowolony :wink:

Opublikowano
mam identyczne, ale jestem średnio zadowolony :wink:

Czemu ? Coś nie tak ?

Na pewno do drzwi nie będą idealnie przylegać i trzeba będzie uszczelnić masą bitumiczną aby porządnie grało. Po za tym wydają się OK. Ale na razie mam je zafoliowane jeszcze ;-) .

Piękne to one nie są - fakt. Ale mi to zwisa.. ma grać nie wyglądać.

Opublikowano
Piękne to one nie są - fakt. Ale mi to zwisa.. ma grać nie wyglądać.

pasują prawie idealnie, ale co do grania, jak zamontujesz to zobaczysz że głośniki są skierowane tak że cały dzwięk idze pod nogi, trzeba by było je troche reznąć , bo jest z czego , i głośniki skierowć w drugą strone, z resztą sam zobaczysz o co mi chodzi :wink:

Opublikowano

Zgadzam sie ze marnie graja te oryginalne glosniki w dżwiach!

Gdzie moge dostać, kupić takią zabudowe ?

bo musze koniecznie zmienic na jakies szesnasteczki :mrgreen: a najlepiej dobry firmowy System :grin:

Opublikowano
  • Autor

Widzę że przerabialiście temat. Panele phonocara znalazłem ale cena 370 zł troszeczkę odstrasza a że to wykonanie z ABS-u wiec pewnie potrzeba będize troszeczkę je "ulepszyć".

Opublikowano

Ja mam dylemat.. :razz: bo Leżą focale 130v2 i dls'y MS6 nie wiem, które pakowac czy 13 cm focala czy 16 dls'a ... Posłucham jak to bedzie współgrac z reszta zestawu i sie zdecyduje..

[ Dodano: 2006-05-04, 13:32 ]

A nie lepiej Ci dołozyc ta kase co masz na panele na lepsze głośniki ale 13 cm i wygłuszenie ?? Powiem Ci,ze róznica jest kolosalna miedzy "dobrymi" 16tkami a bardzo dobrymi 13!! oczywiście przewaga tych 2!!

Opublikowano
Ja mam dylemat.. :razz: bo Leżą focale 130v2 i dls'y MS6 nie wiem, które pakowac czy 13 cm focala czy 16 dls'a ... Posłucham jak to bedzie współgrac z reszta zestawu i sie zdecyduje..

[ Dodano: 2006-05-04, 13:32 ]

A nie lepiej Ci dołozyc ta kase co masz na panele na lepsze głośniki ale 13 cm i wygłuszenie ?? Powiem Ci,ze róznica jest kolosalna miedzy "dobrymi" 16tkami a bardzo dobrymi 13!! oczywiście przewaga tych 2!!

co masz na mysli mowiac o bardzo dobrych trzynastkach?

Opublikowano

NP COŚ Z OFERT TAKICH FIRM : MOREL , FOCAL, DLS.... ZALEZY OD PREFERENCJI ORAZ ZASOBNOŚCI PORTFELA..

Opublikowano
Widzę że przerabialiście temat. Panele phonocara znalazłem ale cena 370 zł troszeczkę odstrasza a że to wykonanie z ABS-u wiec pewnie potrzeba będize troszeczkę je "ulepszyć".

wierz mi że pasują idealnie :wink: bez przeróbek

Opublikowano

witam

to ciekawe co mowisz dzisiaj wlasnie wymienialem glosniki z przodu i okazalo sie ze sa tam 10 i ani sladu kiedykolwiek rozbierania drzwi,a wczoraj przeczytalem ze maja tam byc 13 tak jak mowisz i niepasuja :sad: weszly ale to nie to

Opublikowano
witam

to ciekawe co mowisz dzisiaj wlasnie wymienialem glosniki z przodu i okazalo sie ze sa tam 10 i ani sladu kiedykolwiek rozbierania drzwi,a wczoraj przeczytalem ze maja tam byc 13 tak jak mowisz i niepasuja :sad: weszly ale to nie to

Ja u siebie w B5 też miałem 13" :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.