Treść opublikowana przez vanzan
-
[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie
Mam mały problem od niedługiego czasu z pompą wspomagania układu kierowniczego. Gdy rano zapalam silnik wszystko jest ok, ale gdy się płyn rozgrzeje to podczas skrętu kierownica na miejscu czy podczas jazdy pompa wydaje taki głos jak by pracowała na pełnym obciążeniu i ciężej sie skeca Wymieniłem płyn na zielony taki jak byl wczesniej i dalej to samo!!!
-
[B5 AHL] ABS zapala się na nierównościach
Czasami zapala mi sie kontrolka Abs-u podczas jazdy jak nagle wjade wdziure lub gdy jest zakręt i gdy jest prosta droga Moge jechac ale wtedy nie mam Abs-u wiec staje gasze autko i zapalam znowu i juz nic nie miga i jade dalej i jest nadal ok. Ale to tylko czasami tak jest Co to za przyczyna, czy to czujnik Abs-u w kole???
-
Zabudowa bagżnika
Bartass_1, dzieki za swoje uwagi. Zgadzam się z Toba. Tez wole jak są zamkniete obudowy. A co do wzmacniacza to podałem to miejsce gdyż jak ktoś che może zaszczedzic troszke $ i nie che miec "pajęczynki "w bagażniku. Wzmacniacz nie grzeje sie w sensie że nie osiag dużej temperatury podczas grania, zawsze mozna skierowac strumien powietrza z nadmuchu na nogi. Ale kazdy robi jak zeche A co do zabudowy To wiem ze bede wykonywal z MDF-u i bedzie zamknieta
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
Jestem za ////Alpine bo firma mówi sama za siebie !
-
Zabudowa bagżnika
Traviz, Nie, wzmacniacz się nie grzeje wcale. Latem nie włączam ogrzewania bo po co :mrgreen: a zimą to ogrzewanie nie przeszkadza bo i tak jest duża różnica temperatury. Więc nie mam problemow z tym.
-
Zabudowa bagżnika
Zgadzam sie boom_mike że wszystko musi byc wyliczone, wielkości głosników, pasma ich przenoszenia częstotliwości, długosc i wielkosć otworów bass-reflex, lub skrzynie zamknięte, moc wzmacniacza no i jeszcze pare innych rzeczy. A wzmacniacz najlepiej powinno sie montowac jak najbliżej akumulatora żeby przewody zasilajace były jak najkrótrze aby uniknac strat i niepotrzebnyc wydatków gróbych i drogich kabli zasilających międzyinnymi. Znalazłem takie miejsce z prawej strony nad nogami pasażera przy nawiewie na nogi powietrza. Ja tam juz mam wzmacniacz no i chłodzenie ma. Ja lubie jak jest porzadek w bagażniku i nadodatek ładnie gra
-
Zabudowa bagżnika
Zabudowa Moze ktos ma już coś takiego zrobione albo wie jak zrobic mile widzana pomoc !! chetnie podziele sie swoimi instrukcjami. Chcę zabudowac dwie wneki po prawej i lewej stronie ,planuje tam zamątowac dwa głosniki basowe i wzmacniacz Jestem włsnie w trakcie robienia planów takiej zabudowy, może ktos sie podzieli takim doświadczeniem? mile widzana pomoc Widziałem i słyszałem na pokazach jak to gra, jestem pod wrażeniem
-
Wiecej bassu
Żeby ładnie grało w naszym autku to trzeba : -Kupić jakieś dobre radyjko ! to PODSTAWA ! polecam ALPINE -Zmienic głosniki w dżwiach najleprzym rozwiazaniem jest System a z tyłu wymiana na jakies 16 -tki firmowe. i to da nam juz duża poprawe dzwieku i jakości. A jak ktos lubi Basik który wprawia w róch nasze nagawki to trzeba sie rozejrzeć za konkretnym wzmacniaczem i skrzynia basową :mrgreen: Jezeli nam nie zależy na miejscu w bagażniku. A jak nam zależy na miejscu w naszym bagażniku to proponuje zabudowe wnek z prawej i lewej strony. Jestem włsnie w trakcie robienia planów takiej zabudowy, może ktos sie podzieli takim doświadczeniem? mile widzana pomoc Widziałem i słyszałem na pokazach jak to gra, jestem pod wrażeniem
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
Dzieki własnie oto mi chodziło
-
Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm
Zgadzam sie ze marnie graja te oryginalne glosniki w dżwiach! Gdzie moge dostać, kupić takią zabudowe ? bo musze koniecznie zmienic na jakies szesnasteczki :mrgreen: a najlepiej dobry firmowy System