Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciekawość co to za skrzyneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tylko z ciekawości po prawej stronie od kierowcy pod maską przy szybie jest skrzyneczka dochodzi do niej wiązka kabli i wężyk odpiełem go i zobaczyłem że jest delikatnie zaolejony

do czygo to jest ???

Opublikowano

Jedyna skrzyneczka jaka przychodzi mi teraz do głowy to komputer :roll:

Opublikowano

zrob jakas fotke ..... :roll:

Opublikowano

000026468hl.jpg

Jesli chodzi o to to komp :mrgreen:

Opublikowano
Obrazek

Jesli chodzi o to to komp :mrgreen:

piękne to coś pod maską :grin:

kiedyś tez mialem takie cudo w C4 :mrgreen:

Opublikowano
piękne to coś pod maską :grin:

kiedyś tez mialem takie cudo w C4 :mrgreen:

e tam kupa plastiku :twisted:

Opublikowano
Obrazek

Jesli chodzi o to to komp :mrgreen:

ale czyscioch! zazdrosc mnie bierze jak tak czysty silnik widze :D

Opublikowano

to jest napewno makieta ze szkoły :grin: na wakacje uczniowie wyczyścili :grin:

Opublikowano
  • Autor

tak właśnie o tą samą mi chodzi co na zdjęciu jeśli to komp to pod sidzieniem jest 2 ?

Opublikowano
tak właśnie o tą samą mi chodzi co na zdjęciu jeśli to komp to pod sidzieniem jest 2 ?

a co masz pod siedzeniem ??? :roll:

Opublikowano
tak właśnie o tą samą mi chodzi co na zdjęciu jeśli to komp to pod sidzieniem jest 2 ?

a co masz pod siedzeniem ??? :roll:

Spanky nie mów , że nie zagladałeś :mrgreen: Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy :wink:

Opublikowano
Spanky nie mów , że nie zagladałeś Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy

Zauwazylem taka puszke w benzynie.

W dieslach chyba nie ma bo ja u siebie nie zauwazylem.

Albo tak patrzylem. :mrgreen:

Opublikowano
tak właśnie o tą samą mi chodzi co na zdjęciu jeśli to komp to pod sidzieniem jest 2 ?

a co masz pod siedzeniem ??? :roll:

Spanky nie mów , że nie zagladałeś :mrgreen: Idź i podnieś siedzisko tylnej kanapy :wink:

a myslalem ze juz wszedzie zagladalem ...... :twisted:

P.S juz mi sie nie chce isc do garazu .... :razz:

Opublikowano
a myslalem ze juz wszedzie zagladalem ...... :twisted:

P.S juz mi sie nie chce isc do garazu .... :razz:

To jak jutro zajrzysz to napisz czy coś znalazłeś.Być może w Tdi nie ma :(

Opublikowano

z tego co wiem w audi pod tylnym siedzeniem montowalo wzmacniacze do glosnikow ;) a ten komputer o ktorym mowicie (ta skrzynka) jest narazona na dzialanie wody bo u mnie po myciu autka tam wlasnie woda stala :roll:

Opublikowano

To i ja sie przyłączę do tej waszej rozmowy , mam też to cudeńko tylko TDi i także sie zastanawiałem do czego służy ta czarna mała skrzyneczka przy szybie pod maską i co to takiego pod tylną kanapą ?

Opublikowano
To i ja sie przyłączę do tej waszej rozmowy , mam też to cudeńko tylko TDi i także sie zastanawiałem do czego służy ta czarna mała skrzyneczka przy szybie pod maską i co to takiego pod tylną kanapą ?

A przczytaj ten temat od początku.Tam wszystko było napisane :wink:

Opublikowano

a pod siedzeniem jest komp od ABS-u czy się myle :wink:

Opublikowano
pod siedzeniem jest komp od ABS-u czy się myle

U mnie ten komp jest chyba w komorze silnika przy samym ABS-ie

No i sprawdzalem dzisiaj i nic u mnie nie ma pod tylnim siedzeniem oprocz wiazki kabli. :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.