Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy u was tez jest słabiutko z komfortem??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy u was jest dosc głosno??chodzi o szum opon no i dziury, mam serie zawiehe a czuje sie jak by to byly sportowe, chodzi o halas, czym moze byc to spowodowane?? czy z tył sa takie czesci ktore wyciszaja zawieszenie?? bo najbardzij stuka mi tył?? sa jakies gumy lub cos w tym sttylu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o komfort u mnie jest cichutko, a na naszych polskich drogach jezdzi sie bardzo komfortowo w koncu zawieszenie wielowachaczowe :) ale wymienialem pol roku temu gumy i kilka czecsi w zawiasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze za duzo oczekuje:) a jakie gumy mogamiec wpływ na komort?? czy amory tez??wiem ze mam jedna gume peknieta ale ona odpowiada ponoc za to zeby autko nie chodzilo w boki, czy tez moze miec wplyw,poprostu czuje jak by bylo twarde zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w moim autku tez czuje sie jak w jakims bolidzie - bardzo trzesie, wali, myszkuje w koleinach (ale to chyba wina kapci - 205/55R16), w zawieszeniu zostalo kilka czesci do wymiany (z tylu z lewej strony cos bardzo piszczy) ale reszta jest nowa. zawieche mam chyba standardowa.

mam pytanie w zwiazku z zawieszeniem - czy w 2.6Q zawieszenie jest takie samo jak w innych wersjach, czy moze w jakis sposob wzmocnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaiwecha to seria ,alusy ori 15-tki z kapciami 205/60/15 i autko prowadzi sie komfortowo ... moze dlatego ze przesiadlem sie z B4 ktore nie ma zawieszenia ..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po mojej audiczce zanim ją kupiłem też oczekiwałem ciut więcej komfortu, ale jestem bardzo zadowolony bo zamiast rozlazłego i bardzo miękkiego kombi mam coś co tak wygląda, a przy wysokich obrotach naprawdę może namieszać.Poza tym to jest auteczko na niemieckie autostrady , a nie Polskie oesy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak opony maja swoj poziom szumu i przy zakupie trzeba na to zwrocic uwage... ja jezdze na 205/60R15 i jest tez malo komfortowo ale mi sie zdaje ze to wina twardych siedzen :roll: moze w 2.6 bylo lekko utwardzone zawieszenie nie wiem... w oplu zalozylem twardsze gumy zeby dluzej wytrzymaly i juz nie plynie jak dawniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na 205/60R15 i jest tez malo komfortowo ale mi sie zdaje ze to wina twardych siedzen :roll: :lol:

To co ja mam powiedzieć jak jeżdze na 225/40/18 :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć jak jeżdze na 225/40/18

No ja mam 225/45/17 ale jezdzi sie wedlug mnie duzo lepiej niz na seryjnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki wielkie myslalem ze tylko umnie jest szum :) mam opony ale lyse,naprawde łyse, max 1mm a nawet nie 1 kontrola i dowodzik,czy ma to tez jakis wpływ na hals?? np na wybieranie dziur lub szum?? dzieki i pozdrowionka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie opony to "wrażliwy" punkt odnośnie hałasu. Moje tak 45-65km/h strasznie hałasują. na trasie kompletna cisza a prowadzenie opon w każdych warunkach całkowicie zadawalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie kompletna cisza

wiadomo bo mniejsze tarcie :) ale mozna kupic opony ktore maja zredukowany poziom halasu...

To co ja mam powiedzieć jak jeżdze na 225/40/18

rozumiem was bo jechalem bmw850 235/35/iles tam :P i masakra w porownaiu z tym co mam i jesli chodzi o komfort to nie na nasze drogi takie szerokie opony bo nawet na malutkich koleinach rzuca autem na boki ze strach jechac :P ale po niemieckiej autostradzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam opony ale lyse,naprawde łyse, max 1mm a nawet nie 1 kontrola i dowodzik,czy ma to tez jakis wpływ na hals?? np na wybieranie dziur lub szum?? dzieki i pozdrowionka ;)

A zamierzasz je zmienić czy czekasz aż się pokażą druty albo Ci opona wystrzeli , wypadniesz z drogi i rzowalisz się na drzewie :mad: Opone powinno sie wymieniać najpóźniej jak ma 4mm , bo później to już z oponą to ona za wiele wspólnego nie ma , oprócz nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamierzasz je zmienić czy czekasz aż się pokażą druty albo Ci opona wystrzeli , wypadniesz z drogi i rzowalisz się na drzewie Opone powinno sie wymieniać najpóźniej jak ma 4mm , bo później to już z oponą to ona za wiele wspólnego nie ma , oprócz nazwy

Chyba ze chce miec takie łyse - slike jak w autkach na torach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam opony ale lyse,naprawde łyse, max 1mm a nawet nie 1 kontrola i dowodzik,czy ma to tez jakis wpływ na hals?? np na wybieranie dziur lub szum?? dzieki i pozdrowionka ;)

A zamierzasz je zmienić czy czekasz aż się pokażą druty albo Ci opona wystrzeli , wypadniesz z drogi i rzowalisz się na drzewie :mad: Opone powinno sie wymieniać najpóźniej jak ma 4mm , bo później to już z oponą to ona za wiele wspólnego nie ma , oprócz nazwy

no zamierzam zamierzam tylko kasiorke zbieram bo chcem kupic jakies ladne fele , czyli komplecik, wiec chyba do zimy poszukam jakis dobrych uzywek a czasami mozna naprawde dostac ładne dobre tyle ze np na 1 os ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale A4 , paasaty b5 i b6 to jak dla mnie wozy drabiniaste zawieszenie wielo wachaczowe na nasze drogi to DRAMAT ale niemieccy konstruktorzy nie przewidzieli że większość tych aut trafi do polski mówie o tych powyżej 5lat

Masz na myśli to , że pada na naszych dziurach czy jesteś nie zadowolony z komfortu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...