Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy u was tez jest słabiutko z komfortem??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja jak zrobiłem trase do krakowa i spowrotem Starem 200 i przesiadłem się w moje a4 to odrazu docenijłem komfort A czwórki.

Hehe, ostatnio jezdzilem starem (jako pasazer) po wroclawiu z tesciem(przyszlym) na zakrecie jak jechalismy to mi sie drzwi otworzyly .... :shock: W dobrym momencie sie zlapalem za siedzenie ... ufff

Ja za kazdym razem wsiadajac do A4 doceniam ten komfort w porownaniu do innych aut :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatnio jezdzilem starem (jako pasazer) po wroclawiu z tesciem(przyszlym) na zakrecie jak jechalismy to mi sie drzwi otworzyly .... W dobrym momencie sie zlapalem za siedzenie ... ufff

Ja za kazdym razem wsiadajac do A4 doceniam ten komfort w porownaniu do innych aut

Niezłego stara ma ten twój teść jak się drzwi na zakręcie otwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłego stara ma ten twój teść jak się drzwi na zakręcie otwierają.

Hehe, nie jego, on tylko nim jezdzi jako kierowca .... A moze poprostu zle zamknalem (przyzwyczajenie do A4 ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie jego, on tylko nim jezdzi jako kierowca .... A moze poprostu zle zamknalem (przyzwyczajenie do A4 )

moż i to tylko przyzwyczajenie ale u mnie w starze drzwi zamykają się leciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tez troszke narzekam....

ale to taka przywara Polaków...jezdizlem do tej pory lanciami kappa i przeskoczylem na a4 i cóż... jest róznica przeogromna...ale cóż to sie ma przy odsprzedaży :)

Nie narzekajmy aż tak bardzo - kochamy przeciez a4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy

Skąd takiego sprzęta dorwałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo przedewszystkim chodzi o rozstraw osi...panada nawet na profilu 80 nie ma szans zblizyc sie komfortem do A4...wrazenie dyskomfortu w niej poteguja plastiki z lat 70 i material foteli, gdzie juz od 20C jestes caly ,mokry...i wogole wszystko...juz seicento bylo lepsze :P przynajmniej na rajdowke sie nadawalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo przedewszystkim chodzi o rozstraw osi...panada nawet na profilu 80 nie ma szans zblizyc sie komfortem do A4...wrazenie dyskomfortu w niej poteguja plastiki z lat 70 i material foteli, gdzie juz od 20C jestes caly ,mokry...i wogole wszystko...juz seicento bylo lepsze przynajmniej na rajdowke sie nadawalo

Ale pande nawet z napędem 4x4 robią czyli prawie jak a4 quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie a tak naprawde 4x4 w pandzie nie ma nic wspolnego z quattro...mimo ze radzi sobie calkiem calkiem w terenie

W terenie czyli w naszych polskich dziurawych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno taki fajny samochud był i zamiast go zmodernizować to jakieś g..no zaczeli produkować. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale punto było razem z Unem produkowane przez kilka lat a jak weszła panda to z una zrezygnowali. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wracajac do tematu to np masz wybor kupic nowa pande, bez wypasu albo uzywana A4 :cool: za te 28k pln masz naprawde dobra A4 TDI oczywiscie z klimatronikiem, abs itd...albo golusienka pande ...w utrzymaniu i tak bedzie drozsza mimo gwarancji...a porownannie komfortu ...no coz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandy to i za darmo bym nie chciał na praktykach kilka naprawialiśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...