Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy u was tez jest słabiutko z komfortem??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie ja jak zrobiłem trase do krakowa i spowrotem Starem 200 i przesiadłem się w moje a4 to odrazu docenijłem komfort A czwórki.

Hehe, ostatnio jezdzilem starem (jako pasazer) po wroclawiu z tesciem(przyszlym) na zakrecie jak jechalismy to mi sie drzwi otworzyly .... :shock: W dobrym momencie sie zlapalem za siedzenie ... ufff

Ja za kazdym razem wsiadajac do A4 doceniam ten komfort w porownaniu do innych aut :twisted:

Opublikowano
Hehe, ostatnio jezdzilem starem (jako pasazer) po wroclawiu z tesciem(przyszlym) na zakrecie jak jechalismy to mi sie drzwi otworzyly .... W dobrym momencie sie zlapalem za siedzenie ... ufff

Ja za kazdym razem wsiadajac do A4 doceniam ten komfort w porownaniu do innych aut

Niezłego stara ma ten twój teść jak się drzwi na zakręcie otwierają.

Opublikowano
Niezłego stara ma ten twój teść jak się drzwi na zakręcie otwierają.

Hehe, nie jego, on tylko nim jezdzi jako kierowca .... A moze poprostu zle zamknalem (przyzwyczajenie do A4 ) :mrgreen:

Opublikowano
Hehe, nie jego, on tylko nim jezdzi jako kierowca .... A moze poprostu zle zamknalem (przyzwyczajenie do A4 )

moż i to tylko przyzwyczajenie ale u mnie w starze drzwi zamykają się leciutko

Opublikowano

ja w sumie tez troszke narzekam....

ale to taka przywara Polaków...jezdizlem do tej pory lanciami kappa i przeskoczylem na a4 i cóż... jest róznica przeogromna...ale cóż to sie ma przy odsprzedaży :)

Nie narzekajmy aż tak bardzo - kochamy przeciez a4:)

Opublikowano

Ja nie narzekam na komfort w swoim a4

Opublikowano

Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy :shock:

Opublikowano
Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy

Skąd takiego sprzęta dorwałeś.

Opublikowano

Hugo przedewszystkim chodzi o rozstraw osi...panada nawet na profilu 80 nie ma szans zblizyc sie komfortem do A4...wrazenie dyskomfortu w niej poteguja plastiki z lat 70 i material foteli, gdzie juz od 20C jestes caly ,mokry...i wogole wszystko...juz seicento bylo lepsze :P przynajmniej na rajdowke sie nadawalo

Opublikowano
Hugo przedewszystkim chodzi o rozstraw osi...panada nawet na profilu 80 nie ma szans zblizyc sie komfortem do A4...wrazenie dyskomfortu w niej poteguja plastiki z lat 70 i material foteli, gdzie juz od 20C jestes caly ,mokry...i wogole wszystko...juz seicento bylo lepsze przynajmniej na rajdowke sie nadawalo

Ale pande nawet z napędem 4x4 robią czyli prawie jak a4 quatro

Opublikowano

prawie :idea: a tak naprawde 4x4 w pandzie nie ma nic wspolnego z quattro...mimo ze radzi sobie calkiem calkiem w terenie

Opublikowano
prawie a tak naprawde 4x4 w pandzie nie ma nic wspolnego z quattro...mimo ze radzi sobie calkiem calkiem w terenie

W terenie czyli w naszych polskich dziurawych drogach

Opublikowano

hehehe no to fakt...to juz extremalny teren...ale powaznie mialem okazje to przetestowac i pomimo strachu zwiazanego z przewrotka bylo ok...zasluga malej masy autka

Opublikowano

Uno taki fajny samochud był i zamiast go zmodernizować to jakieś g..no zaczeli produkować. :razz:

Opublikowano

za uno masz punto...ostatnie b ladne...a panda miala byc za sc i miec 5 drzwi (konkurencja matiza) i takie "cos" powstalo

Opublikowano

Ale punto było razem z Unem produkowane przez kilka lat a jak weszła panda to z una zrezygnowali. :wink:

Opublikowano

€ :roll: porownywalna cena

Opublikowano

podobna podobna :razz:

Opublikowano

ale wracajac do tematu to np masz wybor kupic nowa pande, bez wypasu albo uzywana A4 :cool: za te 28k pln masz naprawde dobra A4 TDI oczywiscie z klimatronikiem, abs itd...albo golusienka pande ...w utrzymaniu i tak bedzie drozsza mimo gwarancji...a porownannie komfortu ...no coz :lol:

Opublikowano

Pandy to i za darmo bym nie chciał na praktykach kilka naprawialiśmy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.