Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy u was tez jest słabiutko z komfortem??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

jedno i drugie

Jednemu i drugiemu zaprzeczam. A napewno temu ze nie jest komfortowe bo jest i juz wiele osob sie o tym przekonalo jak ich przewiozlem. Sam tez sie przekonalem o tym. Jest bardzo bezpieczne i do tego komfortowe. :mrgreen:

Wiec chyba tak do konca to nie jest swiadom co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie

Jeżeli twierdzisz , że zawiecha w A4 nie jest komfortowa to nie mam pytań :shock: Proponuje przejechać się na przykład Seatem Leonem to zobaczysz co to znaczy wóz drabiniasty.Kompletnie sie nie zgodze , że w A4 zawieszenie nie jest komfortowe.Jeżdże na 18" i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mu sie pomyliło z B4 :twisted:

to dopiero jest woz drabiniasty :!:

mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie jest moje zdanie którego nie zmienie a seat vw to to samo

Proponuje przejechać się Seatem Leonem i jestem pewien , że zmienisz zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinA4 TDI, a mozesz powiedziec czym jezdziles przed A4 :?:

moze jakims Citroenem to napewno nie ma porownania.

Seat ma taka sama zawieche jak A4 :?: Wiem, ze z VW to Passat ma taka sama.

Jezdzilem golfem IV i powiem szczerze kicha. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niemam nic do audi bo już przy tej marce zostane napewno długo i nie odpisujcie głupich docinek bo ja tylko napisałem moje zdanie wcześniej miałem bmw e-30 ,benz 124 , c 4 , bmw e-36 . teraz jak mam A4 no jestem bardzo zadowolony ale samochód jest jak dlamnie zbyt sztywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie, zadane na poczatku tej strony?

odczytalem dzis kody wyposazenia i mam cos takiego:

1BE = sports suspension/shock absorption

to znaczy, ze moja zawiecha jest innego typu niz standardowa czy wszystkie 2.6Q taka maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niemam nic do audi bo już przy tej marce zostane napewno długo i nie odpisujcie głupich docinek bo ja tylko napisałem moje zdanie wcześniej miałem bmw e-30 ,benz 124 , c 4 , bmw e-36 . teraz jak mam A4 no jestem bardzo zadowolony ale samochód jest jak dlamnie zbyt sztywny
mysle ze Marcin ma racje,dla jednego jest dobrze dla drugiego gorzej a dla trzeciego bedzie za***iście,jezeli jest w a4 lepiej niz w Golfie 4 to sie ciesze , bo sie nad nim zastanawialem.Ja jezdzilem wczesniej Cali na sportowym zawiasie i naprawde jestem rozczarowany bo myslalem ze bedzie duuuuuuzo bardziej komfortowo,ale nie jest zle :) poprostu kazdy inaczej podchodzi inaczej do sprawy ja dostaje wscielklizny jak jakis stuk slusze albo plastik a innym moze to nie przeszkadzac i to jest kwestia podejscia co dla kogo znaczy komort.Jezeli chodzi o plynnosc jazdy to A4 jest wspaniala ale na ostrych dziurach (nie mowie o rownej drodze bo i 126p jest ok) tylko na wyrwach juz slychac dziury ale to jest poprostu moze to ze za duzo wymagam:) moze kiedys na jeepa sie przesiade heheh:) ale OOOO ;) Pozdro

[ Dodano: 2006-06-19, 23:09 ]

czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie, zadane na poczatku tej strony?

odczytalem dzis kody wyposazenia i mam cos takiego:

1BE = sports suspension/shock absorption

to znaczy, ze moja zawiecha jest innego typu niz standardowa czy wszystkie 2.6Q taka maja?

niestety nieznam odp na Twoje pytanko ale kolego mozesz powiedziec jak to sprawdziles?? w Klimatroniku?? ja tez mam 2.6 ale bez Q i moze dlatego mam wrazenie jak bym jezdzil na sportowym zawieszeniu?? sprezyny mam czarne i dlugie ale niewiem czy cos to zmienia pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nieznam odp na Twoje pytanko ale kolego mozesz powiedziec jak to sprawdziles?? w Klimatroniku?? ja tez mam 2.6 ale bez Q i moze dlatego mam wrazenie jak bym jezdzil na sportowym zawieszeniu?? sprezyny mam czarne i dlugie ale niewiem czy cos to zmienia pozdro

tutaj wpisujesz kody: http://igorweb.org/equidec/Default.aspx oddzielone srednikiem a spisujesz je z ksiazki serwisowej lub z naklejki na wnece kola zapasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mu sie pomyliło z B4 :twisted:

to dopiero jest woz drabiniasty :!:

mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted:

Ja poprzednio miałem B3, już na serii ładnie mnie wytrzęsło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie, zadane na poczatku tej strony?

odczytalem dzis kody wyposazenia i mam cos takiego:

1BE = sports suspension/shock absorption

to znaczy, ze moja zawiecha jest innego typu niz standardowa czy wszystkie 2.6Q taka maja?

ja sprawdzilem u siebie i mam takie cos

1BA = standard suspension/shock absorption czyli wychodzi na to ze masz jakas opcje ;)

[ Dodano: 2006-06-22, 14:50 ]

czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie, zadane na poczatku tej strony?

odczytalem dzis kody wyposazenia i mam cos takiego:

1BE = sports suspension/shock absorption

to znaczy, ze moja zawiecha jest innego typu niz standardowa czy wszystkie 2.6Q taka maja?

1BE Podwozie sportowe niższe o 20mm

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=17069#17069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po roku czasu uzytkowania mojej a4 wymieniłem całe zawieszenie. Czytając wcześniej opinie na temat tej zawiechy jestem niemile rozczarowany. to na pewno nie jest zawieszenie na nasze drogi bo żadnego komfortu u siebie nie zaobserwowałem. Wpadając w jakąś wyrwę ( a jest ich trochę w Polsce ) mam wrażenie że zaraz znowu mi coś poleci w zawieszeniu. Co innego na drodze w Niemczech - zawieszenie super. Nie jest to moje pierwsze auto i mam jako takie porównanie ale następnym razem wybiorę coś bardziej komfortowego ( może jeepa :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jak zrobiłem trase do krakowa i spowrotem Starem 200 i przesiadłem się w moje a4 to odrazu docenijłem komfort A czwórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...