Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy u was tez jest słabiutko z komfortem??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz nie mowie o awaryjnosci SC rozpadlo sie pod moimi rekami po pol roku (tzn skrzynia sie rozsypala) ale ogolnie o komforcie

Opublikowano

SC nie jest takie złe jeszcze w wersji sporting sam się nad takim zastanawiałem.

Opublikowano

no mialem 1.1 ale uzywalem tylko do KJS i do tego sie to autko nadaje idealnie...objezdzalem nawet 160KM hondy Civic

Opublikowano
no mialem 1.1 ale uzywalem tylko do KJS i do tego sie to autko nadaje idealnie...objezdzalem nawet 160KM hondy Civic

wersje sporting :?: :?: :?:

Opublikowano

nie 1.1 S MPI ,ale sporting miala tylko inna skrzynie, a swoja i tak zmienilem na pucharowa :D czyli duzo krotsza

Opublikowano

No a omały włos byłbym posiadaczem SC sporting a tak jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4

Opublikowano

no wiesz...auta nieporownywalne, to zalezy do czego chcesz uzywac auta-A4 1.6 raczej sie nie poscigasz

Opublikowano
no wiesz...auta nieporownywalne, to zalezy do czego chcesz uzywac auta-A4 1.6 raczej sie nie poscigasz

Ja nie myślałem o ściganiu jak bym myślał o ściganiu to bym sobie kupił coś sportowego np. corrado VR6

Opublikowano
:D no to wybrales komfort i klase :D jestes zadowolony z autka... 1.6 nie jest takie zle, moj kumpel ma i jezdzi sie bardzo przyjemnie
Opublikowano

Nie jest tak żle ale moło by być 1.8 Albo 1.9 TDI 110 KM bo 90 konnego ma znajomy i muwi że jest za słaby.

Opublikowano

slaby ale ekonomiczny bardzo...moj brat ma w golfie IV i powiem Ci ze przez mniejsza mase nawet nawet...leci

Opublikowano

Do golfa może i jest wystarczający kumpel ma 1.9 SDI i też nie narzeka :wink:

Opublikowano

oj to jednak chyba nie wystarcza SDI nie jest rulezz

Opublikowano

Narazie jest w wojsku ale mówi że jego golf jest szybszy od mojego audi za miesiąc wychodzi to się przekonamy.

Opublikowano

hehehe SDI szans niema...zadnych

Opublikowano

Ale on ma marzenia niech jeszcze się ten miesiąc pocieszy. :grin:

Opublikowano
:D heh maly OT zrobilismy :( - od huga bedzie
Opublikowano

MoZe niezauważy :wink: :?: :?:

Opublikowano
Ja dzisiaj wziąłem fiata pande i pojeździłem po mieście.No i qwa taką taczką , która ma siedzenia na wysokości dachu A4 to jeszcze nie jeździłem.No porażka totalna.Na moich 18" jest lepiej niż na seryjnych balonach pandy

Skąd takiego sprzęta dorwałeś.

Stała pod firmą to wziąłem kluczyki i w miasto na testy :P Na dwójce to ma takie przyśpieszenie , że zdażyłem pogadać przez telefon i dopiero 3 wrzuciłem :lol: A jak zaczął wiać boczny wiatr to wyhamowałem do 20 bo zaczęło tym gów.... bujać i myślałem , że strzele dacha :lol:

Radek321 ja widze wszystko :twisted:

Koniec OT :wink:

Opublikowano

Ja najgorszym g..nem jkim jeździłem to było tico i więcej do takij puszki po konserwie nie wsiąde.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.