Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Na pewno trzeba wozić swoją.Wiesz sobie na szyji i po problemie
  2. Jestem pewien , że klima została żle odgrzybiona Dasz powąchać na spociku to Ci potwierdze czy to z klimy wali
  3. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To taki "chłyt małketinkowy"
  4. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszła właśnie kolejna aktualizacja
  5. Zdeniu.Jak już piszesz , że zamykasz to rób to , a nie zostawiasz otwarty temat
  6. Oczywiście uwzględniłeś przekłamania komputera
  7. Szukałem troche i trafiłem kilka ogłoszeń A4 z jedną poduchą
  8. Wyprzedzanie - porażka :shock:
  9. Tylko która to żarówka ?? to jest problem. Poproś kogoś do pomocy i sprawdzaj po kolei żarówki.Kilka chwil i znajdziecie
  10. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Padłem http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=42710
  11. I jak ??Zadziwiłem Was?? :mrgreen:
  12. Hugo odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie tak samo
  13. Hugo odpowiedział(a) na marianer temat w Nadwozie i Wnętrze
    W A4 centralny jest sterowany elektrycznie , więc lipa
  14. AFF (75 KM), 1Z, AHU i AHH (90 KM), AFN i AVG (110 KM), AJM i ATJ (115 KM),
  15. Hugo odpowiedział(a) na marianer temat w Nadwozie i Wnętrze
    W wersjach quattro chyba zawsze była składana kanapa.W mojej b5 była :razz:
  16. 1.tak 2.Rozpoczeli produkcje od 2000r 3.75,90,110 i 115KM
  17. to B6 byly bez klimy :?: kolejny szok Raczej będzie cieżko Ostatnio kumpel mówił , że widział B6 bez klimy :shock:
  18. Za taką kase to będzie rocznik 2001 raczej z dużym przebiegiem
  19. Hugo odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Nie powiedziałbym , że większośc aut ma moduł komfortu , a już sczególnie , takie które mają ładnych kilka lat :mrgreen:
  20. Hugo odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Jakbyś miał szyber to też byś miał niespodzianke
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ale w rzeczywistosci Audica stala chyba duzo wyzej ?? :roll: Jak to ogolnie wygladalo, zostawiles te 18 w a4 ?? Stała troszke wyżej niż na fotce.A felgi kupił kolega do RS4 , bo u mnie wystawały poza obrys auta
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Obawiam się , że po formacie poszły się j.... Ale jak znajde to wrzuce
  23. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Gratulacje !!!! Czekałem kto pierwszy zauważy , że coś jest nie tak.Zdjęcie było robione jak tylko kupiłem felgi i na parkingu wyjąłem 1 koło z bagażnika i przyłożyłem do auta , a kumpel zrobił fotke W tle widać seryjne 15".Widać także po cieniu , jakie rzuca koło przystawione do auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.