Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ryglowanie drzwi


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie słyszałem że w skodzie Octawi da się za pomocą VAGa ustawić takie coś że drzywi automatycznie po ruszeniu samochodem z miejsca same się ryglują czy jest to możliwe w A4 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie dac, ja mam taka opcje w alarmie, wlaczam zaplon, auto sie zamyka, wylaczam - otwiera , moge to wlaczyc i wylaczyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, mówisz o dwóch różnych sprawach, o orginalnym centralnym i dołożonym alarmie do niego, Keżor coś tam wspominał ze można to jakoś ustwić za pomocą Vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, mówisz o dwóch różnych sprawach, o orginalnym centralnym i dołożonym alarmie do niego, Keżor coś tam wspominał ze można to jakoś ustwić za pomocą Vag

Wiem, ze alarm ma taką opcje, i to przez alarm idzie .... Ale mozliwe ze cos takiego jest do ustawienia przez Vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor coś tam wspominał ze można to jakoś ustwić za pomocą Vag
j mówiłem że Murzyn coś wspominał że climatronikiem sie da ale nikt nie wiem jak ;) nie pamiętam żebym coś wspominał o vag'u :P mnie sie blokują przy przekręceniu kluczyka na drugi bieg, i jak sie zablokują z kluczyka to potem nie da sie ich otworzyć z guzika w drzwiach :/ dlatego przy włączonuym aucie nie da sie otworzyć bagażnika :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j mówiłem że Murzyn coś wspominał że climatronikiem sie da ale nikt nie wiem jak ;) nie pamiętam żebym coś wspominał o vag'u :P mnie sie blokują przy przekręceniu kluczyka na drugi bieg, i jak sie zablokują z kluczyka to potem nie da sie ich otworzyć z guzika w drzwiach :/ dlatego przy włączonuym aucie nie da sie otworzyć bagażnika :mad:

To chyba coś masz nie tak.U mnie blokują się jak rusze i osiągne chyba 15-20km/h.Jak auto jest odpalone to bez problemu da się odblokować zarówno wszystkie drzwi jak i bagażnik :)No chyba , że w B5 jest inaczej z tym otwieraniem drzwi z odpalonym silnikiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, we wcześniejszych modelach B5 z ubogim komfortem (modułem w pompce) można to zrobić zdaje mi się przy pomocy podpięcia kabelka pod styk bodajże 15 (napięcie po zapłonie). Jak się przekręci kluczyk to zamyka drzwi.

W rozwiniętym module to już raczej VAG-iem można przekodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...