-
[ALL] Jakie felgi
A jaka szerokosc tej felgi?
-
[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?
Przeciez felgi AUDI nie produkuje fabryka AUDI tylko producent zewnetrzny, wiec nie wiem skad az tyle glosow, ze TYLKO oryginalne itp. itd. Oczywiscie mowie o porownaniu 2 dobrych producentow...
-
[B6 AWX] Co sądzicie o felgach firmy EVO ?
A czy wiesz, ze mam tez sciagnelo ten wzor od kogos innego ? Tylko malowanie maja chyba unikatowe. MAM to felgi produkowane w Turcji, lakierowane w Niemczech.
-
[ALL] felgi 'Tomason' - zna ktoś tą firmę?
Sprzedaje te felgi, jezdzilem na nich nawet i sa naprawde OK. TN3 2 lata temu to tylko w 16" wystepowalo
-
[B5 1,8T] N 75 - gdzie kupic
Nr gg 6216679 - czesci VAG group
-
jaki mam slinik
Po prostu na podstawie numeru da sie sprawdzic pewne informacje, m.in. rocznik auta i silnik.
-
Spalanie a styl jazdy
u nas automat diesel wcale nie pali wiecej:P spalanie dla silnika 220 CDi to 5.5 litra czasem czy ktos zna odpowiedz na moje poprzednie pytanie?
-
Automatyczne ryglowanie drzwi
Za taka opcje jest zdaje sie odpowiedzialny sterownik komfortu, wiec raczej jest to mozliwe.
-
A4 B6 TDI czy O2 TDI
Do tego o czym napisal Sprinter, dodalbym jeszcze to, ze zanim teraz znajdziesz uzywane A4 w odpowiednim stanie, moze to troche potrwac. Kupujac auto z salonu niby wiesz co masz i powiedzmy ksztaltujesz je 1. Tylko z przodu siedzialem :mrgreen: 2. Nie warto kupowac 2.5 TDI, rewelacji z jazdy nie ma, a czesci dosyc drogie, rozrzad ok. 1500 jesli dobrze kojarze ?
-
Spalanie a styl jazdy
A co z hamowaniem silnikiem w aucie z silnikiem Diesla, na zwyklej pompie, raczej bez zadnych komputerow;) ktos wie?
-
[ALL] Jakie felgi
osobiscie, polecilbym piekna felge Tomason TN1 www.tomason.de
AutoElegance
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta