Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://videos.streetfire.net/search/funny+as+hell/0/2bc84021-a84b-4ea5-9ac6-61c725f72e93.htm
  2. To była pierwsza rzecz , która rzuciła mi się w oczy
  3. Tak pod maską siedzi AWX.Gdzie kolega hamował auto.A masz może jakiś wykresik?? W AWX z początkowych lat produkcji często bywało , że na hamowni brakowało koników
  4. Róznica jest znaczna Tylko quattro mi brakuje bo za często trace trakcje i na oponki nie wyrobie
  5. Przecież do diesel to ma dymek w serii
  6. Koła zdjęte i teraz wygląda jak z fabryki.Oprócz softu nic nie ma.Zmierzymy jeszcze temp. w dolocie i jak będzie za duża to na wiosne wsadzi się FMIC i chyba wydech zrobie
  7. Zatankuje , sprawdze spalanie i dam znać
  8. Cena ustalana jest z klientem indywidualnie.Ctv to mój serdeczny przyjaciel , więc co do ceny nie będe sie wypowiadał Porozmawiaj z Ctv , bo dla klubu są specjalne zniżki , więc na pewno dostaniesz extra cene :mrgreen:
  9. Gifcik kozacki.Po wirusku jest ok.Mozna więcej , ale chciałem lightowo.Co za dużo to nie zdrowo
  10. Na 100% jest seria.Marek sprawdzał i potwierdził , że nic nie było dłubane :mrgreen:
  11. U mnie w szkole uczyli tego na chemii
  12. Będzie na pewno , po tym jak zobaczył ile u mnie seria wyszła
  13. To musisz iść zobaczyć bo na każdym jest Audi coś tam
  14. Chłopaki dzięki za mile spędzone popołudnie Ono odkrywa tajemnice jakie kryje jego A4.Dziś poznał tajemnice Navi :mrgreen:
  15. Właśnie wróciłem z hamowni.Zmierzyłem , auto i wgraliśmy nowy program.Róźnica jest wyczuwalna.Mam banana natwarzy :twisted: Serdeczne podziękowania dla Alana i Marka za wszystko Poniżej wykres seria i po programie.Ten skok na wykresie w serii na samym początku , to przez ESP które się włączyło :twisted: Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm Wkres serii - 153,8KM i 319,7Nm :shock: Wykres program - 175,7KM i 369,2 Nm :mrgreen:
  16. Więc jak ktoś chce to zapraszam po 10 na spocik.Bede u głównego dostawcy koni w Polsce Konie hurt , bo musze zakupić do swojej stadniny troche źrebaczków.Więc zapraszam serdecznie Jakby coś mój numer macie.Pozdro
  17. Myśle , że ze 350$ trzeba szykować
  18. A moze Ci boxa wsadzili.Znając życie to nie masz 115KM bo hamownia vtechu znana jest z tego , że pokazuje bardzo optymistyczne wyniki :mrgreen:
  19. Komunikaty wyświetlają się w miejscu przebiegu , a nie na tych cienkich paskach Proszę kontynuować ten wątek :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=837&start=0
  20. Te 3 to są paskudne Bierz koła odemnie.Już widziałeś jak wyglądały u mnie na Dolphin Grau , a po znajomości dam Ci extra cene
  21. Kod silnika masz AEB i taki mu podaj , to Ci na pewno dobry dobierze :mrgreen:
  22. Nie polecam zakładania stożka.Na seryjnej wkładce będą lepsze efekty.Stożek do tego silnika to się zakłada , jak się pokonuje bariere 300KM.A dodoatkowo , żeby go założyc to trzeba troche nakombinować , żeby był odizolowany od silnika.Bo jak nie to będzie ciągnął gorące powietrze i będzie pupa
  23. Baskecik , a czy to przypadkiem nie Michu :mrgreen:
  24. A co powiesz na to , że według raportów awaryjności E46 jest na 126 miejscu na 128 mozliwych
  25. ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted: Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll: to tak samo jak u mnie .... mam nalatane 200 000 km a srodek wyglad jak nowy .... to sa uroki jazdy w trasach ... wsiadasz i wysiadasz po 500 -1000 km ... takze tapicerka nie ma jak sie zniszczyc ... Spanky , ale nie wierze , że biała skóra po takim przebiegu wygląda jak z salonu.Nawet jak siedzisz na niej non stop to zrobią się na niej takie jakby pęknięcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.