Treść opublikowana przez Hugo
-
Strefa Śmiechu
http://videos.streetfire.net/search/funny+as+hell/0/2bc84021-a84b-4ea5-9ac6-61c725f72e93.htm
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
To była pierwsza rzecz , która rzuciła mi się w oczy
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Tak pod maską siedzi AWX.Gdzie kolega hamował auto.A masz może jakiś wykresik?? W AWX z początkowych lat produkcji często bywało , że na hamowni brakowało koników
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Róznica jest znaczna Tylko quattro mi brakuje bo za często trace trakcje i na oponki nie wyrobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież do diesel to ma dymek w serii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koła zdjęte i teraz wygląda jak z fabryki.Oprócz softu nic nie ma.Zmierzymy jeszcze temp. w dolocie i jak będzie za duża to na wiosne wsadzi się FMIC i chyba wydech zrobie
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Zatankuje , sprawdze spalanie i dam znać
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Cena ustalana jest z klientem indywidualnie.Ctv to mój serdeczny przyjaciel , więc co do ceny nie będe sie wypowiadał Porozmawiaj z Ctv , bo dla klubu są specjalne zniżki , więc na pewno dostaniesz extra cene :mrgreen:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Gifcik kozacki.Po wirusku jest ok.Mozna więcej , ale chciałem lightowo.Co za dużo to nie zdrowo
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Na 100% jest seria.Marek sprawdzał i potwierdził , że nic nie było dłubane :mrgreen:
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
U mnie w szkole uczyli tego na chemii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie na pewno , po tym jak zobaczył ile u mnie seria wyszła
-
tylne kolumny
To musisz iść zobaczyć bo na każdym jest Audi coś tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki dzięki za mile spędzone popołudnie Ono odkrywa tajemnice jakie kryje jego A4.Dziś poznał tajemnice Navi :mrgreen:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Właśnie wróciłem z hamowni.Zmierzyłem , auto i wgraliśmy nowy program.Róźnica jest wyczuwalna.Mam banana natwarzy :twisted: Serdeczne podziękowania dla Alana i Marka za wszystko Poniżej wykres seria i po programie.Ten skok na wykresie w serii na samym początku , to przez ESP które się włączyło :twisted: Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm Wkres serii - 153,8KM i 319,7Nm :shock: Wykres program - 175,7KM i 369,2 Nm :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Więc jak ktoś chce to zapraszam po 10 na spocik.Bede u głównego dostawcy koni w Polsce Konie hurt , bo musze zakupić do swojej stadniny troche źrebaczków.Więc zapraszam serdecznie Jakby coś mój numer macie.Pozdro
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
Myśle , że ze 350$ trzeba szykować
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
A moze Ci boxa wsadzili.Znając życie to nie masz 115KM bo hamownia vtechu znana jest z tego , że pokazuje bardzo optymistyczne wyniki :mrgreen:
-
Wyświetlanie temperatury na liczniku
Komunikaty wyświetlają się w miejscu przebiegu , a nie na tych cienkich paskach Proszę kontynuować ten wątek :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=837&start=0
-
[ALL] Jakie felgi
Te 3 to są paskudne Bierz koła odemnie.Już widziałeś jak wyglądały u mnie na Dolphin Grau , a po znajomości dam Ci extra cene
-
jaki pasek rozrzadu
Kod silnika masz AEB i taki mu podaj , to Ci na pewno dobry dobierze :mrgreen:
-
A4 1.8T Quattro - Filtr stozkowy - jak to zrobic?
Nie polecam zakładania stożka.Na seryjnej wkładce będą lepsze efekty.Stożek do tego silnika to się zakłada , jak się pokonuje bariere 300KM.A dodoatkowo , żeby go założyc to trzeba troche nakombinować , żeby był odizolowany od silnika.Bo jak nie to będzie ciągnął gorące powietrze i będzie pupa
-
Awaryjność Audi
Baskecik , a czy to przypadkiem nie Michu :mrgreen:
-
Awaryjność Audi
A co powiesz na to , że według raportów awaryjności E46 jest na 126 miejscu na 128 mozliwych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted: Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll: to tak samo jak u mnie .... mam nalatane 200 000 km a srodek wyglad jak nowy .... to sa uroki jazdy w trasach ... wsiadasz i wysiadasz po 500 -1000 km ... takze tapicerka nie ma jak sie zniszczyc ... Spanky , ale nie wierze , że biała skóra po takim przebiegu wygląda jak z salonu.Nawet jak siedzisz na niej non stop to zrobią się na niej takie jakby pęknięcia