Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba poczekam na B9 bo tak jak pikus powiedzial A3 to nie chce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Avancik zapowaida sie lepiej. Moze jakies zdjatko bardziej z profila :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnE :cool: ale jakbyście przeczytali ten artykuł po naszemu to było powiedziene, że to jest A4 B8 sportback, avant inaczej wyglada :razz:

acha jeszcze tłumaczyli dlaczego jest i avant i sportback.....ale nie chce mi sie pisać :razz:

fajne silnik:

3.0Tdi 238 KM :!:

3.2 265 KM :!:

2.0T 211 KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi zaraz zrobi Bi turbo TDI jak BMW i będzie 286 KM z 3.0 TDI :) malina :D Takie coś w A4 mmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne silnik:

3.0Tdi 238 KM

3.2 265 KM

2.0T 211 KM

No silniczki rzeczywiście interesujące nawet bym nie wiedział który wybrać 3,2 3,0TDi .

Mam nadzieje że kiedys będe miał taki problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z obrazka to Sportback. A3 Sportback jest bardzo ładne ale wypuszczenie A4 tego typu to troszkę bezsensowne i nie wróże mu supcesu na rynku, tymbardziej że zbytnio przypomina niższy model (A3). Widziałem też fotki avanta i trzeba przyznać że wizualnie dalej trzyma klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś w tym jest ... bo niby czemu Passat już się nie podoba. Co by audi trzymało swoją klasę. ...... ps. ok. 3 tyg. temu będąc na urlopi odwiedziełm igolstad i zwiedziełm muzełm i fabrykę z przewodnikiem, i w muzeum rzuciło mi się w oczy NSU 80 piękne auto tworzone na przełomie 60/70 lat a wizualnie naprawdę klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob to jest jedne z piekniejszych samochodów swiata. Zakochałem się szkoda że nie bedzie mnie stac na takie ale bajera. Brak słów. Piękny Agresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...