Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??


Hugo

Zawieszenie w A4 jest komfortowe??  

  1. 1. Zawieszenie w A4 jest komfortowe??



Rekomendowane odpowiedzi

Na forum padło stwierdzenie , że zawiecha w A4 nie jest komortowa i A4 zostało porównane do wozu drabiniastego.Chciałem poznać opinie użytkowników.Proszę o zagłosowanie w ankiecie i poparcie głosu jakimiś argumentami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem w tamtym watku ale powtorze.

Opinia wielu pasazerow, ze zawiecha jest bardzo komfortowa.

Porownanie do Golfa IV i Alfy Romeo 145 wszelkie masci Deawoo (nie wiem jak to sie pisze :mrgreen: ) oraz jeszcze kilku marek i szczerze mowie nie ma co porownywac ich do naszych autek pod wzgledem komfortu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glos oddany :mrgreen:

mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z 4 letniej megany dTi (jeszcze w starej budzie) na 9 letnia audicę, meganą miałem nalatane 135 tys. km różnica za***sta... chociaż jak czasami jeżdzę tescia laguną (przejściówka 99-00) to zawieszenie też jest tam niezłe ale chyba gorsze niż w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki fotel :mrgreen: avant i tdi :mrgreen:

taboret tez byl Avant i TDI .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze zawiecha w B7 to dobry kompromis między twardością a komfortem .Bardzo ładnie wybiera syf na drodze przy dużych prędkościach prowadzi sie idealnie ,za to w ciasnych zakrętach "robi sie twardy" bardzo precyzyjnie czuć każdą nierowność na drodze przez co szybka jazda to naprawde super zabawa. Latałem też A6 2.8 Biturbo i A6 3.0 TDI i te samochody prowadzą sie jak tankowce nawet z aktywnym zawieszeniem przestawionym na sport kompletnie tych samochodów nie czułem , więc wydaje mi sie ze A4 to bryka dla ludzi ktorzy czasem jadą z rodziną na biwak ale czasem im odbija palma i lubią troche przyświrować :mrgreen: Tak sie rozpisałem bo mi sie nudziło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sam nie wiem co sadzic o zawieszce. porownujac do dodge'a grand caravan mojego ojca, to a4 zostaje na prawde daleko w tyle pod wzgledem komfortu, za to wlasnosci jezdnych nawet nie porownuje.... :D moze to odczucia subiektywne ale moja audiczka wydaje mi sie zbyt twarda i sztywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś dał porownanie heheh Dodge grand caravan vs audi a4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram zawieszka w A4 jest naprawdę rewelacyjna, choc na duzych nierownosciach i koleinach czuc wyboje dosc mocno, ale nie na kierownicy, stąd auto prowadzi się pewnie w kazdych warunkach, nie mowiąc juz z jakimi prędkościami można pokonywać zakręty jak droga jest idealna :mrgreen: tu konkurencja zostaje daleko w tyle...

w porownaniu do Vectry GTS 3.2 V6 choc tam byl zawias obnizony i felga 17, to opelek wysiada pod wzgledem komfortu, choc nie powiem drogi się trzyma dobrze

B4 jezdzilem to tlucze na kazdej drodze, komfortu zero, to samo wszelakiej masci golfy, nawet w A6 C4 zawiecha też się gorzej sprawuje

wszystkie moje odczucia subiektywne z jazdy tymi autami, i zawsze po przesiadce do A4 czulem duuuzy komforcik :)

jeżdze na oponkach 205/55/16 i seryjnym zawiasie i może stad jest tak dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kilka aut i powiem wam tak że w porównaniu do mercedesa C klasy i mercedesa 190 to zawiecha A4 nawet niedaje 50 % komfortu tego co miał mercedes przynajmniej na Polskich drogach bo np na niemieckich niema to większego znaczenia bo i tak się nic nieczuje. Dla mnie jest mało komfortowe plus dołożył bym do tego fotel strasznie twardy. Kwestia jest tego typu z czego się przesiadasz. Ja przesiadłem się z A6 później miałem C klase a później A4 i z tych trzech aut A4 jeżeli chodzi o zawieszenie A4 jest na ostatnim miejscu w Polskich warunkach.

P.S. Ale poza tym zawieszeniem ma dużo więcej zalet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgadzam z bratempitem fotele sa strasznie twarde i po 2 godzinach jazdy mi kregoslup wymieka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgadzam z bratempitem fotele sa strasznie twarde i po 2 godzinach jazdy mi kregoslup wymieka :evil:

Ale Wy delikatni jesteście :mrgreen: Trzeba być tfardym nie mientkim :lol: Połóż sobie jaśka pod tyłek i pod plecy i pod głowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z 4 letniej megany dTi (

No dokladnie, ojciec ma megana, mama xsare, i jak mam jechac tamtymi autami to mnie h.. strzela .... Audi to Audi, siedzisz jak Panisko :twisted: Kolega ktorego ojciec mial kiedys B5 a teraz ma passata B6 to mowi ze pasek sie chowa pod wzgledem komfortu !! Ale nie ma nic za darmo, jest komfortowo - trzeba za ten komfort placic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z 4 letniej megany dTi (

No dokladnie, ojciec ma megana, mama xsare, i jak mam jechac tamtymi autami to mnie h.. strzela .... Audi to Audi, siedzisz jak Panisko :twisted: Kolega ktorego ojciec mial kiedys B5 a teraz ma passata B6 to mowi ze pasek sie chowa pod wzgledem komfortu !! Ale nie ma nic za darmo, jest komfortowo - trzeba za ten komfort placic :twisted:

przeciez b5 passat i b5 audi to ta sama zawiecha to jaka on roznice widzi?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...