Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik z a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest miejsce na dane z FISA (kompa pokładowego) :wink:

Opublikowano

U mnie w A4 z 96 roku wskazuje temperaturę na zewnątrz

Opublikowano

tam jest miejsce na temp.zewnetrzna :wink:

Opublikowano

u mnie jest temperatura, z kolei na wyswietlaczu wyzej nic nie ma. a powinno cos byc??

Opublikowano
u mnie jest temperatura, z kolei na wyswietlaczu wyzej nic nie ma. a powinno cos byc??

Ten wyżej to chyba jest od automata

Opublikowano
To jest miejsce na dane z FISA (kompa pokładowego) :wink:

Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem.

Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie

Opublikowano
To jest miejsce na dane z FISA (kompa pokładowego) :wink:

Pierwsze słysze , żeby na tym cieniutkim pasku były dane z fisia :shock: Przecież FIS to duży wyświetlacz między prędkościomierzem , a obrotomierzem.

Na jednym pasku pokazuje temperature na zewnątrz , ale to nie występowało w każdym A4.Natomiast na drugim pasku pokazuje na którym biegu aktulanie jedziemy w automacie

:oops::oops::oops::oops::oops:

Opublikowano

U mnie też nic nie wyświetla

Opublikowano

a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?:

Opublikowano
a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?:

To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika

Opublikowano

no jak nie swieci to pewnie tak ale wedlug mnie to beznadzieja troszke tak po chamsku zrobic wyswietlacz a nic na nim nie jest wyswietlane :razz:

Opublikowano
no jak nie swieci to pewnie tak ale wedlug mnie to beznadzieja troszke tak po chamsku zrobic wyswietlacz a nic na nim nie jest wyswietlane :razz:

No przecież nie będą specjalnie robić innego wyświetlacza , dla tych którzy nie mają czujnika temp.Z drogo by to kosztowało , bawić się w takie zmiany :wink:

Opublikowano

Szewczenko7, a jestes pewien, ze jest tam wyswietlacz??

Opublikowano

Moim zdaniem widac roznice miedzy wyswietlaczem a atrapa :smile: przynajmniej ja tak uwazam i widze ta roznice :razz:

To nie było na wyposażeniu seryjnym , więc może po rpostu nie masz tego czujnika

to tez prawda :mrgreen:

Opublikowano
a moze ktos wie co jest przyczyna ze nie swieci :?:

Nawet jak nieświeci a byłby czujnik temp. zewnętrznej to bys widział temperature tylko niemiałbys podświetlania , miałem tak w A6 pokazywało temperature ale niepodświetlało na czerwono także w nocy był kibel. Na bank niemasz tej opcji w swojej niuni.

Opublikowano
Nawet jak nieświeci a byłby czujnik temp. zewnętrznej to bys widział temperature tylko niemiałbys podświetlania , miałem tak w A6 pokazywało temperature ale niepodświetlało na czerwono także w nocy był kibel. Na bank niemasz tej opcji w swojej niuni.

oki ale jak masz klime (klimatronik) to przeca jest czujnik temp. zewnętrznej.... ten w zderzaku przed chłodnicami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.